Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

no i 8 nas było

:a4fan: a tych co nie było to :bicz3:[br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 19:31 _________________________________________________3 od lewej duluki

no to proszę duluki :naughty:

http://picasaweb.google.com/ccnpsp/AudiA4KlubSpot16MAR2008/photo?authkey=UIZTMQLLRmk#5178409536891648658

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

siemanko witam :) przyjmiec na nastepny zlot klubowicza z LUBUSKIEGO?? :P:) bo troche mi blizej do poznania niz na reszte zlotow jakie robia w LUBUSKIM :) tak wszedlem i zobaczylem wlasnie ze dzisiaj odbyl sie kolejny w king crossie szkoda gdybym zajrzal wczesniej napewno bym wpadl... :) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze by zrobic nastepnego spota w plenerze i "zagotowac" jakies kielbaski???

:polew: szczególnie z "wielkopolską" marcową pogodą ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalne gratulacje dla kolegi Musashiego za moderatorstwo od poludniowej wielkopolski!! jak mu powiedzialem pare dni temu ze sie nadaje to sie smial!! teraz my sie smiejemy a Musashi bedzie mial bezsenne noce!! jestesmy z toba!! :polew: jak bys potrzebowal pomocy daj cynk!! jeszcze raz gratulacje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po spocie :hi:

zielono sie zrobilo... wiosna idzie ;)

dzieki za gratulacje :hi:

super spocik. dzieki za spotkanko. mam nadzieje ze kolejny niedlugo i ze ekipa nam sie jeszcze powiekszy.

z grilem bomba pomysl, tylko odwieczny problem gdzie mozna ogien rozpalic :mysli:

co z ta data moze byc? [br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 21:28 _________________________________________________

jestesmy z toba!! :polew: jak bys potrzebowal pomocy daj cynk!! jeszcze raz gratulacje!!

dziekuje tobie Poludniowa Wielkopolsko :)

;) jak co to zorganizujemy powszechne ruszenie :wink4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje tobie Poludniowa Wielkopolsko

Pamietaj o Alma Mater i o nas - dasz rade we wtorek??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce na ognisko mam, nawet spoty tam już były - http://pet3r.fotosik.pl/albumy/202734.html

miejsce genialne - polecam - tylko zrobta cos w maju jak bede!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce na ognisko mam, nawet spoty tam już były - http://pet3r.fotosik.pl/albumy/202734.html

miejsce genialne - polecam - tylko zrobta cos w maju jak bede!!

hm .... no ja w sumie z POZ też nie jestem ... a chyba Musashi nic nie marudził abym sobie poszedł wont ... :kox:

czy jak ktoś się pojawi na SPOCIE to jest identyfikowany skąd jest? buhahahaha ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie (kramer exstra fotencje jakby co jestem 3-ci od prawej :kox: ) no pewnie że moznabyłoby coś zrobić z tym ogniskiem :naughty: ale może jak bedzie pogoda bardziej normalna. codo dzisiejszego spocika (był ekstra........ :naughty: ) musachi wielkie dzieki za wpinke w "auto hvac" -\ rozwiało moje podejrzenia. OGÓŁEM PODZIEKOWAŁ WAM WSZYSTKIM.... :hi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze teraz (jak nie ma pogody) zorganizujemy jakies gokarty?? [br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 13:54 _________________________________________________aha a ma ktos moze jakies foty z ostatnich wyscigow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilem

jesli bedzie to mozliwe to ja sie tez pisze i mnie przyjmiecie... :)

emilem oczywiscie zapraszamy :th:[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 15:52 _________________________________________________petr a gdzie ta miejscowka na grila?? wyglada jedwabiscie :kox:

jezeli rozpalimy gorajke w parku miejskim to chyba sie pogniewaja..... sluzby rozne ??? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...