Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i 8 nas było

:a4fan: a tych co nie było to :bicz3:[br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 19:31 _________________________________________________3 od lewej duluki

no to proszę duluki :naughty:

http://picasaweb.google.com/ccnpsp/AudiA4KlubSpot16MAR2008/photo?authkey=UIZTMQLLRmk#5178409536891648658

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2 od lewej to Kola

Opublikowano

2 od lewej to Kola

dzięki ... fotka z podpisem :th:

Opublikowano

siemanko witam :) przyjmiec na nastepny zlot klubowicza z LUBUSKIEGO?? :P:) bo troche mi blizej do poznania niz na reszte zlotow jakie robia w LUBUSKIM :) tak wszedlem i zobaczylem wlasnie ze dzisiaj odbyl sie kolejny w king crossie szkoda gdybym zajrzal wczesniej napewno bym wpadl... :) pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

moze by zrobic nastepnego spota w plenerze i "zagotowac" jakies kielbaski???

Opublikowano

moze by zrobic nastepnego spota w plenerze i "zagotowac" jakies kielbaski???

:polew: szczególnie z "wielkopolską" marcową pogodą ... :kox:

Opublikowano

no coś mozna zoorganizować jakiegoś grila w plenerze :drunk:

Opublikowano

oficjalne gratulacje dla kolegi Musashiego za moderatorstwo od poludniowej wielkopolski!! jak mu powiedzialem pare dni temu ze sie nadaje to sie smial!! teraz my sie smiejemy a Musashi bedzie mial bezsenne noce!! jestesmy z toba!! :polew: jak bys potrzebowal pomocy daj cynk!! jeszcze raz gratulacje!!

Opublikowano

witam po spocie :hi:

zielono sie zrobilo... wiosna idzie ;)

dzieki za gratulacje :hi:

super spocik. dzieki za spotkanko. mam nadzieje ze kolejny niedlugo i ze ekipa nam sie jeszcze powiekszy.

z grilem bomba pomysl, tylko odwieczny problem gdzie mozna ogien rozpalic :mysli:

co z ta data moze byc? [br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 21:28 _________________________________________________

jestesmy z toba!! :polew: jak bys potrzebowal pomocy daj cynk!! jeszcze raz gratulacje!!

dziekuje tobie Poludniowa Wielkopolsko :)

;) jak co to zorganizujemy powszechne ruszenie :wink4::polew:

Opublikowano

dziekuje tobie Poludniowa Wielkopolsko

Pamietaj o Alma Mater i o nas - dasz rade we wtorek??!!

Opublikowano

jesli bedzie to mozliwe to ja sie tez pisze i mnie przyjmiecie... :)

Opublikowano

miejsce na ognisko mam, nawet spoty tam już były - http://pet3r.fotosik.pl/albumy/202734.html

miejsce genialne - polecam - tylko zrobta cos w maju jak bede!!

Opublikowano

miejsce na ognisko mam, nawet spoty tam już były - http://pet3r.fotosik.pl/albumy/202734.html

miejsce genialne - polecam - tylko zrobta cos w maju jak bede!!

hm .... no ja w sumie z POZ też nie jestem ... a chyba Musashi nic nie marudził abym sobie poszedł wont ... :kox:

czy jak ktoś się pojawi na SPOCIE to jest identyfikowany skąd jest? buhahahaha ... :naughty:

Opublikowano

ogólnie (kramer exstra fotencje jakby co jestem 3-ci od prawej :kox: ) no pewnie że moznabyłoby coś zrobić z tym ogniskiem :naughty: ale może jak bedzie pogoda bardziej normalna. codo dzisiejszego spocika (był ekstra........ :naughty: ) musachi wielkie dzieki za wpinke w "auto hvac" -\ rozwiało moje podejrzenia. OGÓŁEM PODZIEKOWAŁ WAM WSZYSTKIM.... :hi::a4fan:

Opublikowano

Witam.

Spocik byl bardzo udany i ciekawy. Spotkanie przy ognisku to dobry pomysl ale trzeba poczekac na sloneczko.

Pozdrawiam wszystkich!! A na zdjeciu jestem pierwszy od lewej.

Opublikowano

no to moze teraz (jak nie ma pogody) zorganizujemy jakies gokarty?? [br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 13:54 _________________________________________________aha a ma ktos moze jakies foty z ostatnich wyscigow??

Opublikowano

emilem

jesli bedzie to mozliwe to ja sie tez pisze i mnie przyjmiecie... :)

emilem oczywiscie zapraszamy :th:[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 15:52 _________________________________________________petr a gdzie ta miejscowka na grila?? wyglada jedwabiscie :kox:

jezeli rozpalimy gorajke w parku miejskim to chyba sie pogniewaja..... sluzby rozne ??? :polew:

Opublikowano

35 km od Kalisza przy trasie Kalisz-Września

Opublikowano

a to zawsze wolne? czy trzeba rezerwowac?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.