Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

15.oo to wczesnie?

wogole moze by pomyslec o organizowaniu spotow w srodku tygodnia, coraz dluzej jest widno. co sadzicie?

no niektorzy musza pracowac :P

Dla mnie sobota to najlepszy dzien na spoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze niechby kazdy zalozyl czarny dlugi plaszcz, czarny garnitur i ciemne okulary przeciwslonecze :laghing2: i gosc z piskiem odjezdza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem dam znać czy gościowi pasuje godzina, troszkę mam problem z dojazdem :mysli: muszę się przebić z centrum (Pl. Cyryla) a w niedziele nie łatwo, kuzyn może ze mną podjechać ale o13:00, jedynie taxi... Muszę to wszystko poukładać :mysli: [br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 15:19 _________________________________________________Ok, dzwoniłem do faceta 15-15:30 podjedzie na owy parking i nie ma nic przeciwko sprawdzaniu auta pod kompa, :> oby było git, jeśli ktoś by jechał na spot przez Pl. Cyryla lub gdzieś w pobliżu to chętnie bym skorzystał :notworthy: chwilowo bez autka

do zobaczenia :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spotkamy się natym niby parkingu co jest po lewej stronie jak się już skręci z Bukowskiej do KING KROSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie jest ustalone w hali parkingowej, i nie bedziemy juz tego zmieniac. jest mozliwosc ze ktos z kolegow nie anonsowal sie a bedzie chcial przyjechac. jezeli nie zajrzalby na forum, moglby nas nie znalezc.

oblukamy i ew. ustalimy inne miejsce na kolejny spot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem zeby kolejnego spota na 6 kwietnia ustalili. ale trzeba jeszcze obgadac jak ludzie z czasem stoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ktorym miejscu? parking przy ZOO jest platny i pelny w niedziele.

fajna miejscowke przy malcie zamkneli i zrobili plac manewrowy dla nauki jazdy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę z Wami niebieski parking godz 15.00 :hi:[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 21:03 _________________________________________________Wtakim razie proponuję M1 :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że ekipka sie powieksza......."MUSACHI" super że wezmiesz vag-a (własnie miałem Ci sie o niego zapytać) :gwizdanie: bo ja niestety niemoge sie moim zestawem połączyć z ' auto hvac' takie uroki skur....... Visty :thumbdown: także do juterka... :audi:[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 21:33 _________________________________________________"QTPER" niech przyjedzie przetestujemy tą audiczke :naughty: DO JUTERKA :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę z Wami niebieski parking godz 15.00 :hi:[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 21:03 _________________________________________________Wtakim razie proponuję M1 :a4fan:

szkoda że nie "Spot Poznański-16 marca (niedziela) 2008 godz.15:00 przed M1" :kox: moja mała nie lubi King Cross ... nie ważne,.

do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRAMER lepiej niecudujmy juz teraz spotkajmy sie pod king cross-em i najwyżej polacimy sobie pod M1.albo niewiem zobaczy sie ........przecież :kox::audi: ..............................................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRAMER lepiej niecudujmy juz teraz spotkajmy sie pod king cross-em i najwyżej polacimy sobie pod M1.albo niewiem zobaczy sie ........przecież :kox::audi: ..............................................................................

tja ... ale w ten sposób będę sam bo moja Pani nie ma ochoty na spota pod jak to ujęła "dennym" Centrum Handlowym ... i dodaje:

"... bo ja chciałam przy okazji wpaść do IKEI :slina:"

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to niezle Cie Pani Twego życia ukarała :evil: napewno coś wymyślisz :naughty: hehe dlatego ja postanowiłem niebrac Mojej pani na tego spocika (bo dobrze wiem jakby sie to skonczyło) tak samo jak w Twoim przypadku.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za pozno na zmiany. pozatym kiedys jak byl spot pod M1 to ochrona podobniez pogonila kolegow. wiec nie ma co kombinowac.

jutro okolo godziny 12.oo zacznie w poznaniu padac deszcz i przestanie dopiero w poniedzialek. i dlatego zaproponowalem wlasnie king cross.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to niezle Cie Pani Twego życia ukarała :evil: napewno coś wymyślisz :naughty: hehe dlatego ja postanowiłem niebrac Mojej pani na tego spocika (bo dobrze wiem jakby sie to skonczyło) tak samo jak w Twoim przypadku.... :hi:

ja tez sam przyjezdzam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to niezle Cie Pani Twego życia ukarała :evil: napewno coś wymyślisz :naughty: hehe dlatego ja postanowiłem niebrac Mojej pani na tego spocika (bo dobrze wiem jakby sie to skonczyło) tak samo jak w Twoim przypadku.... :hi:

ja tez sam przyjezdzam :kox:

Jasne Panowie ... ale z kobitkami było by "raźniej" ... wiecie ... ja już za stary jestem na "samotne" jazdy po Poznaniu ... :o)

BTW. Właśnie kilka godzin temu zawitałem do tego prze-zabawnego miasta i od razu musiałem objechać paru A4-fanatyków po drodze z Rataji ... masakra. .. jezoo .. jak tu ludzie jeżdzą. ... :kox:

Co to King Cross - OK. NO chyba że tak Musashi :th:\\\

:hi: do jutra do 15-tej :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...