Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ekipo Poznańska przybywam z zapytaniem którędy macie zamiar do Wisły pomykać :D

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja lecę z TBG bo po moja lubą jadę :decayed:

Opublikowano

ja lecę z TBG bo po moja lubą jadę :decayed:

Myślałem, że przez łódkę lecicie :)

Marinero a Ty którędy pomykasz :P bo widziałem, że też jedziesz :decayed:

Opublikowano

ja lecę z TBG bo po moja lubą jadę :decayed:

Ive a my gdzie sie widzimy? Debica czy Tarnów?

Opublikowano

chyba Dębica dam znać wam jeszcze

Opublikowano

ja lecę z TBG bo po moja lubą jadę :decayed:

Myślałem, że przez łódkę lecicie :)

Marinero a Ty którędy pomykasz :P bo widziałem, że też jedziesz :decayed:

ja bede wyjezdzal z Pte3rem z ostrowa w piatek okolo 1400 czsu lokalnego, trasa do dogadania albo 11 na bytom do katowic i potem w prawo albo na wroclaw i potem autostrada na dol!! pet3r cos mowil ze musi zajechac do wodzislawia slaskiego wiec jeszcze musimy to wziasc pod uwage!! dobijaj do nas i polecimy razem!! chociaz tobie to chyba latwiej do gierkowki dobic i poleciec na dol!! - i tam jest mnostwo fotoradarow..... :polew: :polew:!!!!same plusy dla 8!!!! :evil:

Opublikowano

do Wodzisławia jednak nie jadę ale moglibyśmy lecieć przez Wrocek - zabrałbym brata, bo jedzie ze mną ale równie dobrze może rano przyjechać autobusem do Kalisza i wybierzemy wtedy inną traskę.

Opublikowano

do Wodzisławia jednak nie jadę ale moglibyśmy lecieć przez Wrocek - zabrałbym brata, bo jedzie ze mną ale równie dobrze może rano przyjechać autobusem do Kalisza i wybierzemy wtedy inną traskę.

to pojedziemy przez wrocek!! ja nie widze problemu - tym bardziej ze to najszybsza droga - jedyny - to trza sie przez wrocek przebic na autostrade!!! :shocked:

Opublikowano

ja lecę z TBG bo po moja lubą jadę :decayed:

Myślałem, że przez łódkę lecicie :)

Marinero a Ty którędy pomykasz :P bo widziałem, że też jedziesz :decayed:

ja bede wyjezdzal z Pte3rem z ostrowa w piatek okolo 1400 czsu lokalnego, trasa do dogadania albo 11 na bytom do katowic i potem w prawo albo na wroclaw i potem autostrada na dol!! pet3r cos mowil ze musi zajechac do wodzislawia slaskiego wiec jeszcze musimy to wziasc pod uwage!! dobijaj do nas i polecimy razem!! chociaz tobie to chyba latwiej do gierkowki dobic i poleciec na dol!! - i tam jest mnostwo fotoradarow..... :polew: :polew:!!!!same plusy dla 8!!!! :evil:

No my lecimy z Łodzi na gierkówke, w Czestochowie złapiemy chlopakow i na Kato lecimy :D W takim wypadku do zobaczyska w Wiśle :decayed:

Opublikowano

to pojedziemy przez wrocek!! ja nie widze problemu - tym bardziej ze to najszybsza droga - jedyny - to trza sie przez wrocek przebic na autostrade!!! :shocked:

nie zostawcie kol i zawieszenia we wroclawiu :gwizdanie:

Opublikowano

Ja po Wrocku dużo latałem ostatnimi czasy - wahacze FEBI 3x kkm i do wymiany ;(

Opublikowano

to pojedziemy przez wrocek!! ja nie widze problemu - tym bardziej ze to najszybsza droga - jedyny - to trza sie przez wrocek przebic na autostrade!!! :shocked:

nie zostawcie kol i zawieszenia we wroclawiu :gwizdanie:

ja jedynie co zostawie to pitera w z tylu choc od wczoraj moze okazac sie to technicznie awykonalne ale ...... z boska pomoca i torebeczka gwozdzi utrzymam przodek!! :polew: :polew:

Opublikowano

torebeczka gwozdzi utrzymam przodek

Żeby się nie rozpadł? :polew:
Opublikowano

to pojedziemy przez wrocek!! ja nie widze problemu - tym bardziej ze to najszybsza droga - jedyny - to trza sie przez wrocek przebic na autostrade!!! :shocked:

nie zostawcie kol i zawieszenia we wroclawiu :gwizdanie:

ja jedynie co zostawie to pitera w z tylu choc od wczoraj moze okazac sie to technicznie awykonalne ale ...... z boska pomoca i torebeczka gwozdzi utrzymam przodek!! :polew: :polew:

Nity ... tylko nity :polew:

Opublikowano

od wczoraj Petera fura jeździ :kox:, może to nie to co 1.9 TDi pochipsowane ale cos tam jedzie :kox::polew:

Opublikowano

od wczoraj Petera fura jeździ :kox:, może to nie to co 1.9 TDi pochipsowane ale cos tam jedzie :kox::polew:

szczegolnie 1.9 na oryginalnym prawie nowym N75!! :polew:

Opublikowano

czyli petr uleczyl furaka?

Opublikowano

...hamownia prawde nam powie!! :kox:

Opublikowano

Musashi jestes zadowolony z tego Twojego lakiernika?? Miales napisac co i jak.

Opublikowano

jeszcze nie uleczył, na bank nie ma 180KM, we czwartek prawdopodobnie będzie hamowanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.