Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak mozna to lepiej na tym normalnym poziomie bo niezjade na nizszy, próbowałem ostatnio i sie zawiesiłem :cool:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z king crossem jest ten sam problem co z innymi parkingami przy centrach. ochrona sie nami zainteresuje i bedzie po spocie.

pozatym jezeli bedzie ladna pogoda najfajniej spotkac sie pod chmurka.

Opublikowano

zloty vw cała zimy ponoc były na tym parkinkgu w kongcrosie i nic mi niewiadomo aby ktoś cos komuś gadał ze niewolno im tam stac.

Opublikowano

Panowie,

W marcu ma być już prawdziwa Wiosna :>.Jestem żółtodziób, ale nie lepiej na świeżym powietrzu?

Opublikowano

w zimie możemy się gnieść po zadaszonych parkingach ale wiosną to tylko pod chmurką...... :decayed:

Opublikowano

Facet siedzi w barze, podchodzi do niego nieznajomy i pyta:

- Gdybyś obudził się w lesie z podrapanym i wysmarowanym wazeliną tyłkiem, powiedziałbyś komuś?

- Ależ nie - odpowiada facet.

Nieznajomy dalej pyta:

- Gdybyś zauważył, że masz w swoim tyłku zużytą prezerwatywę, powiedziałbyś komuś?

- Jasne, że nie - odpowiada facet.

- Chcesz jechać z nami na zlot A4 16 marca? - pyta się nieznajomy.

:polew:

Opublikowano

hyhy, ale zacheta :naughty:

Opublikowano

...cicho wszędzie,głucho wszędzie, co ze spotem naszym będzie... :przebiegly:

Opublikowano

Ive Ty sie z powołaniem minąłes chyba... wiersze powinienes pisać :naughty:

Opublikowano

...jeszcze wszystko przedemną----przecież młody jestem :decayed:

Opublikowano

no dokładnie, młodzieniaszku :thumbup: licze ze po wydaniu jakiegoś tomiku poezji po starej znajomosci dostane z dedykacją :naughty:

Opublikowano

spoczko , nawet Ci zdjecie moje dorezam...... :polew::decayed:

Opublikowano

noo ze zdjęcie to bylby dopiero :kox:

A tak na marginesie... Tomek Ty nie mogłes sobie gdzies blizej roboty poszukac tylko aż w WLKP??

Opublikowano

WLKP jest super, takie życie, nie zawsze można wszystko mieć...pozatym dzięki temu mogę bywać na 3 róznych spotach hyhyhy

Dzieki temu poznałem też swoich MEGA ZIOMÓW-pozdro chłopaki :buziak::decayed:

Opublikowano

Na trzech spotach :mysli: Rzeszów, Poznań i...??

Opublikowano

Na trzech spotach :mysli: Rzeszów, Poznań i...??

i....mój garaż!!!!!! :polew: :polew:

ciągła reanimacja pazdiochow - mordy gwalty na zlecenie i bez tez!!!

Opublikowano

...i Kalisz-Ostrów!! Powoli Twój garaż, staje się moim garażem hyhyhy[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 21:09 _________________________________________________mordy i gwałty to będą jutro jak Pet3r paździochem nas wszystkich wyreza :kox:

Opublikowano

A co Wy tam koledzy w tym garazu porabiacie co :naughty:

Opublikowano

najpierw psujemy, a potem naprawiamy, a jak cos nie wyjdzie no to trudno...tak zostawiamy :embarrassed:

Opublikowano

A co Wy tam koledzy w tym garazu porabiacie co :naughty:

wszystko na czym sie nie znamy i sie uczymy jak to zrobic czyli jak zrobic cos czego sie wczesniej nie robilo!! :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.