Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

odnośnie miejsca spota to jeszcze pracujemy nad tym, śledź pilnie wątek a napewno się dowiesz!!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

29 lub 30.03 mam nadzieje odbedziemy kolejny spocik wiec nic straconego :cool: oczywiscie tez zapraszamy. :hi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam gościa ale w Pleszewie, to raczej za daleko dla Ciebie......ale ma komorę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz moge dac namiary na dwoch. jednego jutro bede mogl ocenic. odbieram peugeota z lakierni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade teg ovaga tez tym razem zabrac? podobno mozna dzieki niemu sprawdzic ile mam koni :) tzn ile jest schorowanych i ile zdechlo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade teg ovaga tez tym razem zabrac? podobno mozna dzieki niemu sprawdzic ile mam koni :) tzn ile jest schorowanych i ile zdechlo :P

lol. kto Ci takich głupot nagadał? błędy na kompie sprawdzić można ale kuce pokaże tylko hamownia, ewentualnie g-tech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam namierzone dwa placyki przy ul .hetmanskiej. jeden stoi pusty i bezpanski. mozna spokojnie sie tam spocic. trzeci punkt to parking starego browaru. pod chmurka - czyli na ostatniej kondygnacji ostatnio, w niedziele bylo pusto, niestety parking jest platny :confused4:

na razie tyle informacji. czekam jeszcze na odpowiedz z M1 powinna byc lada dzien.

mam jeszcze fajne miejscowki na oku ale jeszcze je sprawdzam. oczywiscie gdyby ktos mial pomysl chetnie posluchamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na browarze by było lux, jakaś reklama dodatkowa dla klubu, chyba najlepsza opcja to parking przy M1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na browarze by było lux, jakaś reklama dodatkowa dla klubu, chyba najlepsza opcja to parking przy M1.

No tak, ale 2 tygodnie temu parking w Browarze w niedzielę pękał w szwach....Podobnie było tydzień temu.Nie, że bym byl stałym bywalcem Browaru, ale miałem coś do załatwienia w pobliżu, autko miałem pożyczone to mówię sobie zaparkuję w Browcu - a tu kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar lipa widze , pozatym dlaczego mamy placić jak gdzie indziej mozemy mieć za free!!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...