Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No może zdąrze wrócic do 16marca ,ale nie obiecuje jakby co to napisze czy przjade :beer1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Musashi jestes zadowolony z tego Twojego lakiernika?? Miales napisac co i jak.

porazka jest wlasnie na poprawce, tak wiec gosc jest skreslony z listy godnych polecenia.

mam jeszcze drugiego na oku podobniez bdb. widzialem auto przez niego malowane. jednak nie moje, wiec trudno mi za niego dawac glowe.

Opublikowano

podaj namiar to podajde i pogadam :)

Opublikowano

No i pech 16 mnie nie będzie będe w pracy gnił :wallbash:

Opublikowano

My do Poznania nie będziemy leciec na bank, niestety...

Tak długie trasy nie wchodzą już w rachubę...

Udanego spota! :th:

Opublikowano

i moje spotowanie też stanęło pod znakiem zapytania :( do zrobienia mam coś w przednim zawiasie, sprzęgło i ten zasrany aktuator od turbo do wyregulowania - nie wiem czy ogarnę wszystko w tym tygodniu bo mam dużo pracy a nie chcę puszczać się w trasę na tym sprzęgle i ze strachem, czy w zawiasie nic nie pierdyknie.

Opublikowano

Wniosek - robimy spota w Kaliszu :cool:

Opublikowano

a co w zawiasku nie tak?

Opublikowano

za chwilę śmigam do znajomka na warsztat, niech ogląda :) przy okazji oceni sprzęgło fachowym okiem (mogę się mylić) i może sprawdzi mi stukanie w napędzie.

Opublikowano

dzieki koledzy za ostatnie zaproszenie na spota ale nie dalem rady nie czesto bywam w polsce a jak juz jeestem to nadrabiam zaleglosci i nie zawsze dam rade. teraz tez juz jestem na wygnanu i wracam dopiero pod koniec czerwca. moze w lipcu bedzie jakis spocik to chetnie wpadne ale wtedy na 100%.zycze milej zabawy i udanych spotow no i super pogody. :hi:

Opublikowano

Siemanko!

Jak widać w podpisie zbieram zdjęcia i nagrania wideo z Wisły, jak już zrobicie selekcję zdjęć i filmików prosiłbym o odezwanie się na priv :hi:

Mam nadzieję, że tym razem sprawa zostanie potraktowana trochę poważniej niż po Letnim Zlocie, myślę, że każdy by chciał obejrzeć wszystko zmontowane w jeden film :th:

Pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

mnie na bank nie będzie 16 marca-jestem w Tbg

Opublikowano

Iverson ty 220km/h wyciągłes to juz max był ? :chytry:

Opublikowano

max wiecej się chyba nie dało na zegarze mam skalę do 220km/h

Opublikowano

najprosciej patrzec na obroty. sprawdzic obroty przy np 110km/h i pozniej porownac przy max. mozna policzyc proporcja.nawet dokladniej niz predkosciomierzem mozna max oszacowac.

Opublikowano

ewentualnie można spojrzeć na klimatronic :)

Opublikowano

w sumie mam pomysl na precyzyjny pomiar predkosci. co prawda nie bezplatny..

trzeba rozeznac teren i smignac z Vmax przed fotoradarem albo suszarka :gwizdanie: :laghing2:

Opublikowano

Lepiej chyba skorzystac z navi... :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Marzec 2008, 23:01 _________________________________________________Chociaż navi nie wystawi druczku do oprawienia w ramkę na ścianie (np. 217/50) :przebiegly:

Opublikowano

no wlasnie a tu stosowny certyfikat osiagow wraz z przyznana "nagroda" :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.