Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

krami ty pisales na forum w trakcie jazdy do poznania? :kox: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kurde już pierwsze niespodzianki, przyjrzałem się na zdjęciu i nadkole z tyłu od strony kierowcy chyba miało przygodę ;([br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 11:44 _________________________________________________mam nadzieję że nic poważnego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tego typu posty to w innym dziale się pisze, załóż nowy temat w dziale "zakup kontrolowany", wklei linka, ew. zdjęcia auta i pozwól sie wypowiedzieć, ew. uwagi w kazdej chwili dopisujesz, wtedy to jest przestroga dla innych uzytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo...w końcu Poznań zaczyna się rozkręcać :oklaski: ale co się stało ze "starą" spotową ekipą?? Wszyscy pozbyli się :audi: czy nikt już nie ma czasu?? A tak na marginesie, to jak zrobi się cieplej i będzie dłużej jasno, to naprawę przemyślcie przełożenie

spotów na późniejszą godzinę (16.30-17.00), bo jest kilka osób, które nawet w niedzielę muszą tyrać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niemilo w niedziele pracowac.

coz jezeli odpowiednio wczesniej bysmy uzgodnili inna godzine coz za problem. najwazniejsze zeby bylo nas jak najwiecej :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krami ty pisales na forum w trakcie jazdy do poznania? :kox: ???

tak. z auta pisałem wczoraj ... dziś jestem już w POZ i właśnie pucuje auto na spota ... :o)

pozdro,.

kr@Mi :hi:[br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 12:51 _________________________________________________

Nooo...w końcu Poznań zaczyna się rozkręcać :oklaski: ale co się stało ze "starą" spotową ekipą?? Wszyscy pozbyli się :audi: czy nikt już nie ma czasu?? A tak na marginesie, to jak zrobi się cieplej i będzie dłużej jasno, to naprawę przemyślcie przełożenie

spotów na późniejszą godzinę (16.30-17.00), bo jest kilka osób, które nawet w niedzielę muszą tyrać :thumbdown:

szkoda że Cie nie będzie age ... ozywiłabyś nasze staro-kawalerskie towarzystwo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha krami pucujesz auto? :confused4: to moze ja nie przyjezdzam :polew:

hehe ... :naughty: nie no ... tylko odkurzam po dłuuuuugiej nieobecności z VACUM w interiorze ... :kox:

poza tym ... przed spotem jeszcze "bezdotykowa" na Bałtyckiej ... i po krzyku :decayed:

do zoba ...

kr@mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje kolego za chęci pomocy w oględzinach auta :notworthy: , ale okazało się że tapicerka niebieska :sick3: i zrezygnowałem z zakupu, mam nadzieję że na następnym spocie się pojawię już jako szczęśliwy posiadacz A4 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz będą bany za nieobecność na spotach, nawet L4 nie pomoże hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi moderkiem hmmm fajnie :tongue4:

taa.. nie pogodosz :polew::kox:

Taaaaa, chłopak nie ma czym się chwalić - teraz dopiero stanie sie nielubiany :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi moderkiem hmmm fajnie :tongue4:

taa.. nie pogodosz :polew::kox:

Taaaaa, chłopak nie ma czym się chwalić - teraz dopiero stanie sie nielubiany :polew::tongue4:

wręcz przeciwnie ... nie sądzę aby był nielubiany :decayed: właśnie wróciłem ze spota z nim i powiem ...

ze za kilka chwil zobaczycie foty ze spota ... :tongue4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 18:59 _________________________________________________

Spot Poznański-16 marca (niedziela) 2008 godz.15:00 KingCross

A o to i pierwsze foty ... kto chce niech sobie ściąga ... :kox:

_DSC4246%20copy.jpg

http://picasaweb.google.com/ccnpsp/AudiA4KlubSpot16MAR2008?authkey=UIZTMQLLRmk

foty Wasze te "single shoot" będą także w tym samym miejscu ... pojawiąją się "sukcesywnie" Panowie ... muszę przy nich trochę przysiąść więc ... cierpliwości :gwizdanie:

kr@mi :hi:[br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 19:13 _________________________________________________

no to teraz będą bany za nieobecność na spotach, nawet L4 nie pomoże hyhyhy

A tak poza tym to proszę o POMOC i rozwiązanie zagadki. KTO JEST KTO ... bo muszę ponazywać FOTY poszczególnych panów (najlepiej od lewej ...)

dawajcie ... kto zna - pisze,. zbieram do Qpy ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i 8 nas było

:a4fan: a tych co nie było to :bicz3:[br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 19:31 _________________________________________________3 od lewej duluki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...