Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

gdy pojawi sie Iverson, zrobimy ankiete dotyczaca wyboru dnia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kramer a Ty pamiętaj jak jedziesz autem to nie pisz na laptopie bo rozwalisz swoje 2,8 hehe :gwizdanie: a

A nawiązując do spociku to jestem za 05,04,2008 no i Remifer ma przygotowania do ślubu to kawalerskie zrobi co??Remifer :drunk: :oklaski: :a4fan:[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 20:56 _________________________________________________gdzie na A2 moze w Strykowie?? czy z drógiej strony??

hehe ... nie będzie mnie 5-go :( będę w austrii w tym czasie i nie mogę zostać nawet do soboty 29-go :(

nie mniej ... będę w POZ jeszcze ... także spokojnie, na jakiś SPOT się jeszcze "wproszę" duluki :kox:

co do laptopa ... no niestety ... czasem tak muszę ale pisać nie będę na forum z lapa ... bo mnie "TomTom" opier....a jak wyczuwa Bluetooth'em że coś się święci ... :gwizdanie:

fajnie macie że 5-go się SPOCICIE ... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałem ankietę , nie musicie pisać kto jest za jakim dniem, wystarczy zagłosować, ankietę likwiduję w poniedziałek 24.03. proszę o przemyslane głosy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę też czasem pracuję do 15.00, a z Pleszewa do Poznania mam 100km, więc sobota mi odpada-pokreślam czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz, zobaczmy jak wypadnie ankieta. pozniej bedzemy myslec o godzinie spota. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja Musachi ......dlamnie obojetnie postaram sie być w sobote albo w niedziele......... :hi: to zależy od nas wszystkich kiedy....... :a4fan:[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 15:40 _________________________________________________ankieta powinna pomóc......... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sobotę pracuję do 16 (w domu jestem koło 17), czasami nawet dłużej, za to niedziele mam całą wolną. ale jak będzie potrzeba i zapowiedź fajnego spota to mogę wziąć wolne w sobotę albo urwać się trochę wcześniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak innym ,ale jestem za spotkaniem w godzinach południowych oczywiście mowa o niedzieli . :hi: i już napewno nie przyjadę z moimi Kobietkami :wallbash: za szybko zakupy robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak innym ,ale jestem za spotkaniem w godzinach południowych oczywiście mowa o niedzieli . :hi: i już napewno nie przyjadę z moimi Kobietkami :wallbash: za szybko zakupy robią

daj im swoją złotą karte kredytową to zostaną dłużej na zakupach :polew:[br]Dopisany: 20 Marzec 2008, 02:25 _________________________________________________BTW. ja dzisiaj wróciłem do PL więc sobota albo niedziela mi pasi. jednym słowem - mi tam wsio ryba kiedy i też na pewno będe

proponuje spota w sobote i niedziele :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze spot dwudniowy - parking king cross :wink4:?

noclegi gratisowe, w aucie, na parkingu, bezplatna ochrona calodobowa :gwizdanie:

niewiem jak innym ,ale jestem za spotkaniem w godzinach południowych oczywiście mowa o niedzieli . :hi: i już napewno nie przyjadę z moimi Kobietkami :wallbash: za szybko zakupy robią

daj im swoją złotą karte kredytową to zostaną dłużej na zakupach :polew:[br]Dopisany: 20 Marzec 2008, 02:25 _________________________________________________BTW. ja dzisiaj wróciłem do PL więc sobota albo niedziela mi pasi. jednym słowem - mi tam wsio ryba kiedy i też na pewno będe

proponuje spota w sobote i niedziele :decayed:

no co ty, przestanie lubiec albo swoje kobitki, albo spoty :wink4::polew:

FAN_AUDI witamy w kraju :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, ida leb w leb

BTW :naughty:

ankieta powinna byc ujawniona....

jezeli, ktos, kto byl za danym dniem, nie przyjedzie na spota, to biadamu.... :evil::polew: tylko L4 go usprawiedliwi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę , że jak będzie trzeba to się ankietę przeswietli , co i jak i októrej godz. ktoś oddał swój głos hyhyhy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze na spocie będzie minimum 14 głosujących osób :cool: super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...