Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

zanosi sie ze pogoda nie bedzie ciekawa wiec odrazu ustalmy kingkrosa i gdzie pod koniec na niebieskim parkingu w niedziele o 16 . prosze pisac kto bedzie.

to kro robi liste ? Ja będę na 100% - nie ważne M1 czy KingCross ( jakiś adres? gdzie to do licha jest? GPS nie wie gdzie ... :mysli:)

poza tym .... Musashi .... dawaj rób liste ... ino szybko :) bo czas leci .... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

1. vidi

2. szymas

3. ciszek

4. kramer

5. remifer_31

6. petr

7. musashi

kolejnosc przypadkowa jak mi tam wypadalo z ostatnich postow. kto jeszce? :)

juz sie ciesze. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bede na 100% obojetnie czy m1 czy king cross coprawda niewiem jak dojechac do king cross-a ale zrobie wszystko żeby sie z wami zobaczyc :naughty::a4fan: (no wiec ustalmy juz najlepiej jeszcze dziś gdzie...?) bo na którą juz wiemy :kox::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. vidi

2. szymas

3. ciszek

4. kramer

5. remifer_31

6. musashi

kolejnosc przypadkowa jak mi tam wypadalo z ostatnich postow. kto jeszce :)

juz sie ciesze. :dance:

Zatem gdzie i o której ??? możemy coś ustalić już na 100% ??? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.oo to wczesnie?

wogole moze by pomyslec o organizowaniu spotow w srodku tygodnia, coraz dluzej jest widno. co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam takie pytanko do kolegów klubowiczów, od trzech tygodni szukam swojej ukochanej A4 B6 1.9 tdi, latałem po Polsce i tylko na paliwo wydałem bo na miejscu wiadomo :thumbdown: , mam jedną w Poznaniu ja jestem z P-ń wczoraj dzwoniłem do gościa i powiedział że może się ze mną spotkać ale dopiero w niedziele, tak sobie myślę a może gościowi wyciąć numer (jeśli nie macie nic przeciwko) umówię się z nim King Cross o 15 i auto pomogła by mi sprawdzić ekipa klubowiczów :notworthy:

Kupuje na kredyt, dla rodzinki ma mi posłużyć, nie jestem mechanikiem czyli zielony, a facet jak każdy sprzedający blle blle blle

Rozrząd wymieniony na 90 kkm, olej do multi lałem itd, tu jest dla mnie szansa na konkret poradę. Chcę wreszcie dołączyć na dobre do klubu :hi: Co myślicie moge wpaść????

To te autko

http://moto.gratka.pl/tresc/audi-a4-1-9-diesel-8133872.html?w=c28abd054ce9e4d4&s=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do klubu przeciez mozesz nalezec bez roznicy czy masz audi czy nie.

oczywiscie ze mozesz podjechac. wezme VAG-a to sprawdzimy bledy. moge tez zabrac miernik grubosci lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, mam nadzieję że sprzedający da radę na tą godzinę, a do której średnio siedzicie ? I jeszcze nie wiem czy mu powiedzieć co i jak czy zrobić niespodziankę :naughty: Umówiłem się z nim na telefon dzisiaj wieczorem aby się konkretnie umówić.

Thx Musashi :notworthy:

Bierz wszystkie gadgety jakie masz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie wyspanie przez F1 :gwizdanie:

a nie wiem. zobaczymy. ostatnio rozjechalismy sie pozno. umow sie pomiedzy 3 a 4rta. haha gosc, gdy zobaczy bande A4 to zwieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak zwieje to wiadomo, coś kręci, :evil:[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 13:55 _________________________________________________Chyba nic mu nie powiem bo jeszcze coś wymyśli że mu nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jutro o 15 ilu się zapowiedziało bedzie nas z 10??

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. vidi

2. szymas

3. ciszek

4. kramer

5. remifer_31

6. petr

7. musashi

aktualna lista kogos dopisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiadomo gdzie bedzie miejsce. najpierw ty znajdziesz nas pozniej zadzwonisz do goscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...