Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mysle ze z Browaru wywala nas raz dwa. Dlugo nie trzeba bedzie czekac jak zjawi sie ochrona (pamietacie jak szybko wywalili nas z M1)....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w niedziele w browcu na samej gorze ( pod chmurka) bylo wolne, na innych poziomach bylo sporo. w browcu bylem pomiedzy godz 13.00 a 18.00.

co do wywalania. nie jest tak zle :gwizdanie:

to browar odpuszczamy ze wzgledu na to ze platny?

Opublikowano

Nie chce się narzucać. Wspominałem już wcześniej o Uniwerku na Różanym Potoku. Dość ciekawe i spokojne miejsce i sporo tam parkingów.

Opublikowano

miejsce dosyc fajne tez o nim myslalem. tyle ze ze wzgledu na kolegow spoza PO myslalem o prostszym dojezdzie.

Opublikowano

Nie chce się narzucać. Wspominałem już wcześniej o Uniwerku na Różanym Potoku. Dość ciekawe i spokojne miejsce i sporo tam parkingów.

Jestem za :th:

Opublikowano

a ten parking na browarze, to płatny jest jednorazowo za wjazd ,czy za każdą godzinę?? Różany Potok to nie wiem za bardzo gdzie jest.... :gwizdanie:

Opublikowano

Dojazd jest dośc prosty. Lokalizacja: piątkowo za pętlą PST. Można zrobić mapkę jak dojechać :)

Opublikowano

Hej.

!JESLI TAM JEST TAK KUL :naughty:(na różanym potoku) to może tam sie spotkajmy. coprawda też niezabardzo wiem jak tam dojechac ale (mapka) chyba rozgryzie tą zagadke :oklaski: :a4fan:

Opublikowano

e no panowie. nie zartujcie. :naughty:

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=513087&ec=359468&n=512475&e=359725&z=2m&m=Poznań&u=Umultowska&t= to mniej wiecej tu gdzie krzyzyk.

jezeli ktos ma jeszcze pomysl prosze sie chwalic.

w browarze niestety jest plane za godzine.

jest fajny parking przy ulicy majakowskiego, dla przyjezdnych mniej kombinacji.

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=505582&ec=362096&n=512475&e=359725&z=2m&t=Punkt z linku

Opublikowano

...a może nad Maltą....ale tam parking płatny :przebiegly:

Opublikowano

nie no ten ktory podeslalem jest bezplatny, co prawda po drugiej stronie ulicy niz malta jest. ale blisko dpo M1 gdybysmy chcieli cus zjesc. a goscie nie musza badac poznanskich dziur jada sobie komfortowo czteropasmowkami ( jakby co uwaga! przy majakowskiego jest fotoradar)

Opublikowano

Musashi od kiedy jesteś w Kaliszu? :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze siedzimy w poznaniu. ale byc moze w przyszly weekend.

gdyby nie bylo spota to postaram sie wleciec na kawke.

Opublikowano

oki , pewnie z Marinero się stykniemy,a jak będzie więcej osób chętnych, to pod Ignaszakiem się spota zrobi!!!

Opublikowano

jak co, w sobote damy rade?

Opublikowano

ciężko z sobotą ale się zobaczy :th:

Opublikowano

W Kaliszu :tongue4:

Opublikowano

wiec panowie byłem wczoraj w kingcrosie i te ostatnie parkingi świeciły pustkami- pomaranczowy i niebieski przy scianie. moze tam zrobimy spota?

Opublikowano

w kingcrosie zawsze jest duzo miejsca na dolnym parkingu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.