Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eeeee, maseczki nie dzialaja po jednokrotnej aplikacji, trzeba stosowac "leguralnie" ;) :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mozna pomyslec nad tą data 15 lub 16 tylko miejsce inne , proponuje parking w kingcrosie lub plazie

Opublikowano

KingCross albo Plaza w weekendy zapchane na maxa tam zaparkować to sukces a codopiero na więcej aut znaleść miejsca

Opublikowano

miejscem sie nie przejmujemy.

zdradze, ze pracuje nad miejscówką, aby nas nikt nie ganiał, zeby bylo można kolo siebie zaparkowac, i zeby nie bylo czuc swedu palonych beemek :polew:

dzisiaj najwazniejsze są- zapowiedzi i oczywiscie późniejsza obecnosc.

ostatnio koledzy z innych miast powiedzieli, ze przyjada i dopisali rzetelnie :hi: bylo milo i wesolo

proponuje aby do konca lutego ustalic dzien czy spotykamy sie w sobote czy niedzielę oraz godzinę.

ja zaczynam juz pucowac swoja furkę :gwizdanie:

Opublikowano

witam,powiedzcie mi jak wyglada taki spot, bo chetnie wzialbym udzial, a nigdy nie bylem i nie znam nikogo...

Opublikowano

przyjeżdżamy, rozmawiamy, oglądamy i porównujemy autka :)

Opublikowano

ja jestem za sobota :))) Moze ktos zorganizuje gokarty??? :evil:

Opublikowano

witam,powiedzcie mi jak wyglada taki spot, bo chetnie wzialbym udzial, a nigdy nie bylem i nie znam nikogo...

bedziesz mial okazje poznac ludzi.

jezeli ktos potrzebuje staramy sie pomoc w diagnostyce, logach.

Opublikowano

W taki razie tez sie pisze ;-)

Opublikowano

Vagowanie auta odbywa sie dopiero po 6 zaliczonych spotach-żeby nie było :wink4:

Opublikowano

o to ja juz z 10 razy moge miec diagnoze przeprowadzona :P

A powaznie to nigdy tego ne robilem i bede bardzo dzwieczny jak nastapi to w nastepnym spotkanku ;)

postroofka!

Opublikowano

damy radę :gwizdanie:

Opublikowano

Pet3r znalazłeś już AFN'a??

Opublikowano

hehe jeszcze nie, ale napisałem już do wujka w Niemczech, może on coś znajdzie (sam niedawno kupił A6) :) poza tym kasy trochę mało jeszcze, muszę znaleźć dobry 'bank' :D

Opublikowano

Panowie ustalmy datę następnego spota w Poznaniu!!! Zainteresowanych proszę o zabranie głosu. [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 16:15 _________________________________________________Trzymam kciuki Peter za to , że do końca roku kupisz :kox: AFN'a

Opublikowano

zapraszam na wczesniejsza strone. weekend juz ustalony :)

Opublikowano

Witam wszystkich.

Czy można się przyłączyć do spotkań? J bardzo chętnie poznam nowych kolegów. Wiem, że jestem nowy ale może miał bym propozycje miejsc na spotkania. Pierwsze to Uniwerek A. Mickiewicza na różanym Potoku. Ładna okolica, sporo parkingów i kilka prostych odcinków drogi. Okolica dość spokojna, brak nadmiernego ruchu samochodowego.

Pozdro

Opublikowano

Witam Panowie. Niestety przegapiłem ostatni spocik, jestem nowy tak jak kolega, ale z checią się dołączę do następnego, jeżeli będe w Poznaniau. Za późno otworzyłem skrzynkę, jak juz było po spociku. Pozdrawiam

Opublikowano

oczywiscie zapraszamy kazdego milosnika audi, rowniez tych ktorzy jeszcze szukaja lub sobie marza o autku! to doskonala okazja aby poznac nowych ludzi i dowiedziec sie wiecej o ulubionej marce.

tak jak pisalismy kolejne spotkanie odbedzie sie 15 lub 16 marca

czekamy na deklaracje ktory dzien nam bardziej odpowiada.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.