Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro nie dam rady niestety, ale jak będzie pogoda lepsiejsza to wpadnę do was może z reszta ekipy :) Mam nadzieje, że się rozkręcicie ze spotami. A do Łodzi zapraszamy jak się zrobi cieplej i będzie można spokojnie na świeżym powietrzu troszkę posiedzieć. :>

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wcześniej to pewnie się na zlocie w Wiśle spotkamy, jak się zrobi cieplej to coś się wymyśli :cwaniak1:

Opublikowano

Dokładnie my do Wisły w 3 albo 4 autka jedziemy :) A latem będzie można balować, u nas niestety z parkingiem piętrowym, żeby na łeb nie padał deszcz wieczorem cienko. Jest tylko jeden czynny wieczorem na całe miasto :disgust:

Opublikowano

pogoda jutro bardzo ladna bedzie.

chetnie wjade na spota lodzkiego.

miedzywojewodzki tez moze byc po srodku to bylby konin zalapaliby sie ludzie z konina i okolic. z poznania czy lodzi to godzinka spokojnej jazdy.

Opublikowano

Musashi weź vaga na spota-proszę, turbo by trzeba sprawdzić u mnie.

Opublikowano

łoki wezmie sie

wlasnie ładuje bateryjkę.

Opublikowano

zapowiadam swoją obecność :)

Opublikowano

no to czad. start zapowiada sie calkiem calkiem. zrobie dokumentacje fotograficzna naszego spota, jeszcze by nam nie uwierzyli :cool:

Opublikowano

gdzie to qurva słońce :doh1:

Opublikowano

no jak to w poznaniu powoli wychodzi. patrz PW

Opublikowano

własnie odebrałem info o spocie kurde dlaczego wczoraj niesprawdziłem poczty :wallbash: nastepny razem będe. Pozdrawiam

Opublikowano

totalna porazka moim zdanie byłem i nikogo niewidziałem. moze lepiej gdzie indziej bo tu za duzo aut. np. pod kingcrosem !!! :)

Opublikowano

mało było nas, jednak początki bywają trudne.

miejscówkę trzeba znaleźc inną, następny spot będzie w spokojniejszym miejscu. :th:

Opublikowano

hehe miejscówka :kox: upalanie fur na maxxa, aż te bidne beemki piszczały. Pan w STI koxił dobrze bajka-poszukam może są gdzies filmy na necie z jego udziałem. Mało nas było ale ja się świetnie bawiłem, i te 4 miesięczne lody mniami-dobrze ,że ich nie jadłem buahahahah :polew:

Opublikowano

ogólnie spocik byl super. trzeba obmyslec kolejny termin :th:

Opublikowano

Spocik był rewelka, ubawiliśmy się równo...

Nie ma to jak bumy "mało upalane" :gwizdanie:

Od lodów proszę się odczepić - były przecież zamrożone...

No i wrażenia z jazdy za Iversonem - bezcenne, nasza :a4fan: ma teraz maseczkę na twarzy :kox:

Opublikowano

Panowie nawet niewiecie jaki jestem na siebie wkur...... (przegapiłem zlot) :wallbash: teraz zostało mi tylko czekać na nastepny ja pier**le niedaruje sobie tego chyba ......sory panowie............. :a4fan:

Opublikowano

ano, pozostaje tylko zalowac. :tongue4:

prosimy czesciej zagladac na forum i kontrolowac co sie dzieje

niedlugo bedzie kolejne spotkanie, tymbardziej ze dni coraz dluzsze i cieplejsze.

proponuję 15 lub 16 marca jako datę kolejnego spotu [br]Dopisany: 12 Luty 2008, 21:17 _________________________________________________oczywisciee zapraszamy kolegow z innych miast.

yelo maseczka na a4 się zmyła?

tak z ciekawosci jaki mieliscie czas powrotny?

Opublikowano

Do Kalisza jechaliśmy powoli, więcej zabawy niż spieszenia się...

Maseczka została usunięta, ale nie widać specjalnie efektów upiększających :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.