Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zobaczymy co z gokartami najpierw, a poźniej ustalimy gdzie się spotkamy.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja na gokarty zawsze chętny :D

zawsze potwierdzam :) i podejzewam ze jeszcze ktos z moich znajomych by sie dołączył ;)

Pozdrowka

Opublikowano

witam poznanska brac :hi:

to kiedy jakis spocik robimy?

moze gdyby dzien byl ladny ( niepadajacy) to chociaz by sie spotkac pogadac, poznac sie, he? :a4fan:

Opublikowano

Musashi coś wymyslimy, tylko chetnych osób na spota potrzeba.

Opublikowano

sadze ze gdy ustalimy opcje miejsca, postaram sie zalatwic zgode wlasciciela obiektu, zeby ochrona nas sie nie czepiala. wrecz beda nas chronic :evil:

tyko trzebaby ustalic kiedy, jak dlugo i co bysmy tam dzialali oprocz przegladu furek.

wyrobimy sobie chody to pozniej bedziemy mieli miejsce na "audi poznan hot spot".

moze sprobujmy cos zaczac powoli ustalac, w grudniu nic nie wyszlo,ale wiadomo czas swiateczny. zakupy prezenty itp.

panowie oglaszamy powszechne ruszenie :kox::a4fan:

Opublikowano

czasem warto ruszyć temat we dwóch... ;)

potem zbiegną się następni

Opublikowano

Ja wracam do Pleszewa w lutym , także mozemy zacząć już cos kombinować. Musashi daj mi proszę Twój nr. kom. na priva

Opublikowano

Zgadnijcie kto wrócił :naughty:

Widzę, że niewiele mnie ominęło, możecie mnie liczyć na gokarty :th:

Opublikowano

Yelo.....gdzieś Ty był jak Cię nie było!!!! Fura już zdrowa??

Opublikowano

Zdrowa, wymieniona pompa serwo, przekładnia, łożysko i parę innych rzeczy...

Ogólnie polecam daromową siłownię - parkowanie bez wspomagania na zatartej przekładni :decayed:

Opublikowano

Witam rozumiem że jak sie pojawi termi oraz miejsce spotkanie to każdy może sie zjawić oczywiście odpowiedni autkie :D . Jak tak to czekam tylko aż sie pokaże info

Podrawiam

Opublikowano

no super sprawa taka silownia :naughty: jakis czas temu mialem fiata 125 - bez wspomagania :decayed:

Witam rozumiem że jak sie pojawi termi oraz miejsce spotkanie to każdy może sie zjawić oczywiście odpowiedni autkie :D . Jak tak to czekam tylko aż sie pokaże info

Podrawiam

:cool:

Opublikowano

Witam rozumiem że jak sie pojawi termi oraz miejsce spotkanie to każdy może sie zjawić oczywiście odpowiednim autkiem

zagladaj na forum regularnie a wszystko bedziesz wiedział.

SZUKAM MIESZKANIA W KALISZU najlepiej kawalerka, ze strzeżonym parkingiem w pobliżu lub garażem. jak ktoś by cos wiedział to proszę o info

Opublikowano

szkoda ze nie w poznaniu :naughty:

Opublikowano

Musashi 2 lata temu mieszkałem w Poznaniu, no ale niestety zmieniłem oddział firmy i teraz mieszkam w Pleszewie. No i stąd chcę Kalisz.

Opublikowano

kalisz spoxcity. ja od jakiegos czasu goscinnie, chociaz to moje rodzinne miasto.

w poznaniu jestem na podobnej zasadzie jak ty pleszew :)

Opublikowano

To daj znac jak będziesz wracał przez Pleszew to wpadniesz do mnie na kawkę :>

Opublikowano

no to raczej wpadne intencyjnie.

jak bede przejazdem, to furka bedzie pelna mojej rodzinki :D

Opublikowano

nic się nie martw chatę mam dużą, pomieścimy się :thumbup:

Opublikowano

Spytaj Yelo on moze cos bedzie wiedział

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.