Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem ze poznan. godz. 15-16.oo parking stadionu lecha chyba ze ktos ma inne pomysly.

no i dajcie znac kto bedzie. w niedziele, pogoda w poznaniu, ma byc bardzo ladna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dobra to SPOT 2008 REAKTYWACJA

1.Iverson

2. ja

3....

4....

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z kim tam będziesz?? Jaki klub ma tam spota o tej godz. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basenik a lampek byś nie dał rady podrzucić tak na szybkości :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiescimy sie? :naughty:

pet3r miej wolne miej

basen - zjedzaja sie jakies kluby, czy co?

zapraszamy ktos sie jeszcze przylaczy? :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozsyłałem trochę privów do ludków z Poznania ,zobaczymy czy się ktoś odezwie, tylko żeby doszły bo jakieś problemy były z wysłaniem. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie doszło - niestety nie dojade, padł moduł zapłonu. jutro zamiast na spota bede musiał walić na giełde :wallbash:

a to jedyny termin jaki mi pasował bo zawsze albo w pracy albo inne okoliczności. no cóż może następnym razem[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 15:19 _________________________________________________czyba że ktoś by leciał na spota przez wrześnie to chętnie się zabiore, może chłopaki z konina pojadą to chętnie stanę na autostradzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kombinuj jakiegos kumpla i wpadajcie 0 16:00 :decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 15:30 _________________________________________________Fierywolf pisał na GG , że też się pojawi na spocie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej widzę, że Poznań odżył :) My ostatnio zaczynaliśmy od 3 autek a teraz trzymamy poziom 8-10 :> Więc może kiedyś przyjedziemy do was , ew. wy do nas , lub spotkamy się w połowie drogi na między wojewódzki spot ;P A drogą zła nie jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jeszcze nie mówię hop-sprawozdanie zdamy po jutrzejszym spocie.....trochę nie rozumiem dlaczego ludziom sie nie chce na 2,3 h wyrwać z domu i nie wierzę, ze się nie da tylko troszke chęci.....spot miedzywojewódzki...temat już ruszył :wink4: . Gugas więcej tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25226.msg299166;boardseen#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napisz mu na drzwiach czarnym markerem audi A4 ,to damy spokój :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dawaj jutro do nas!! ja z Pleszewa mam 100km i tez cos koło tego jadę, a nastepnym razem my do Łodzi przyjedziemy bo tylko przez nią przejezdżałem, a nigdy nie byłem rekraacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...