Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No niestety Musashi w niedziele nie moge bo do pracy musze isc.A szkoda :( Ale mysle ze niedlugo bedzie jakis kolejny spocik na ktory bede mogl wpasc :) Pozdrawiam Wszystkich

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

valdi w kazda niedziele pracujesz?

Opublikowano

No raczej w kazda pracuje.Teraz akurat mi przypadlo isc na popoludnie :( niestety

Opublikowano

sobota niedziela

1.Valdi844 1. Iverson

2.qtper 2. pawełek

3.duluki 3. qtper

4.ulti 4. duluki

5. 5. Musashi

6. ciszek

7.

Opublikowano

Do dzisiaj było mi wszystko jedno, niestety awaria w sobotę praca :wallbash: ale za to niedziellla :dance:

Więc z soboty sie wykreścam :wink4:

sobota niedziela

1.Valdi844 1. Iverson

2.qtper 2. pawełek

3.duluki 3. qtper

4. 4. duluki

5. Musashi

6. ciszek

7.fan_audi

8.[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 18:27 _________________________________________________Godzina :mysli:

Opublikowano

przeciez godzina juz byla dawno ustalona. 16oo

jeszcze do 22oo mozna sie wpisywac na 2 listy, pozniej pozostanie lista jedna. sobota juz jutro wiec musi byc jasnosc.

ze wzgledu na pogody ponownie KING CROSS moze kolejny bedzie wreszcie pod chmurką :mysli:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 19:59 _________________________________________________spot odbędzie się w niedzielę na parkingu niebieskim KING CROSS godz. 16oo

oto lista

1. Iverson

2. pawełek

3. qtper

4. duluki

5. Musashi

6. ciszek

7.fan_audi

8.

zapraszamy wszystkich chętnych

Opublikowano

Kolega Loco jeszcze zgłosił swoje przybycie!! myslę ,że mozna go dopisać do listy.

1. Iverson

2. pawełek

3. qtper

4. duluki

5. Musashi

6. ciszek

7.fan_audi

8. Loco

9.

Opublikowano

Musashi

Dwa dni walczyłem z "trojanem" :evil: zrozum, mogłem przeoczyć :doh1:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 12:23 _________________________________________________ok 16,niedziela jestem[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 12:23 _________________________________________________Da radę sprawdzić VAG-iem jaki mam moduł kiery,? :notworthy: oby nie "F"

Opublikowano

Musashi

Dwa dni walczyłem z "trojanem" :evil: zrozum, mogłem przeoczyć :doh1:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 12:23 _________________________________________________ok 16,niedziela jestem[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2008, 12:23 _________________________________________________Da radę sprawdzić VAG-iem jaki mam moduł kiery,? :notworthy: oby nie "F"

spoko, spoko: ale godzina byla ustalona juz tydzien temu :tongue4::rolleyes:

no pewnie ze sie da :cool:

Opublikowano

W końcu termin który daje mi możliwość przybycia. Także do zobaczenia w niedziele!!!

Opublikowano

1. Iverson

2. pawełek

3. qtper

4. duluki

5. Musashi

6. ciszek

7.fan_audi

8. Loco

9. lysy

10. .....

no i zajebiaszczo :naughty: nareszcie rodzinka sie powieksza miejmy nadzieje że wszyscy dojadą :gwizdanie: :a4fan:

Opublikowano

Ja też się jutro pojawię

1. Iverson

2. pawełek

3. qtper

4. duluki

5. Musashi

6. ciszek

7.fan_audi

8. Loco

9. lysy

10. Kola

11.

Opublikowano

hoho :a4fan:

Opublikowano

Musashi tylko nie zapomnij laptopa ;( :kox:

Opublikowano

Musashi tylko nie zapomnij laptopa ;( :kox:

:gwizdanie:

Opublikowano

Z wielkim zalem zawiadamiam że ni uda mi sie dojechać ;( pomagam szwagroi przy naprawie ogrodzenia i prace się przeciągną na pewno do wieczora :drunk: Zależało mi na zVAGowaniu kiery, może następnym razem. Przepraszam wszystkich :notworthy:

Udanego spota :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 15:20 _________________________________________________no to czas się zbierać do zobaczyska ludziska :hi:

Opublikowano

no to po spociku. dziekuje wszystkim, za mile spotkanie :hi::kox: bylo super .... jak zawsze zreszta

Opublikowano

Taaaa wzorowo ;-) a na koniec nasz spocik hmm"odmłodniał" :-) trochę, Pozdro!

Opublikowano

A jak frekwencja?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.