Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

30 i ? tajemnica :evil:

:naughty: :naughty: czuje że spot tam zaraz będzie :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no siostra jest do 25 ale o związku nie myśli :)

Opublikowano

Ive robimy spota we wtorek, w Kaliszu? :naughty:

konkurs na najbrudniejsze auto :naughty:

Ive robimy spota we wtorek, w Kaliszu? :naughty:

no jasne :cool1::decayed:

bede wolny ok. 18.oo :naughty:

Opublikowano

madas zapraszamy, nie tylko Ciebie oczywiście :)

Opublikowano

madas zapraszamy, nie tylko Ciebie oczywiście :)

nie biorę drzewa do lasu :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

Dobra spamerzy - komu w drogę temu buty :)

Opublikowano

Ive robimy spota we wtorek, w Kaliszu? :naughty:

konkurs na najbrudniejsze auto :naughty:

Ive robimy spota we wtorek, w Kaliszu? :naughty:

no jasne :cool1::decayed:

bede wolny ok. 18.oo :naughty:

poczekaj no, a o 16.00 w IC?? aktualne tak??[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:40_________________________________________________

nie biorę drzewa do lasu :gwizdanie: :evil:

Weronika to widzi...?? :shocked::cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

30 i ? tajemnica :evil:

a nie masz jakiejś tak do 25 lat , bo powyżej to o ślubie marudzą :cool1::przebiegly:

:cool1::decayed:

Opublikowano

Weronika to widzi...?? :shocked::cool1: :gwizdanie:

ciiii śpi :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

poczekaj no, a o 16.00 w IC?? aktualne tak??

pisalem o spocie :cool1:

Opublikowano

pisalem o spocie :cool1:

a gdzie u mnie czy u Ciebie?? pijemy cos kolorowego??
Opublikowano

pisalem o spocie :cool1:

a gdzie u mnie czy u Ciebie?? pijemy cos kolorowego??

to ma być spot czy popijawa :mysli:

Opublikowano

muszę bo obiecałem chyba że cosik wyskoczy ,ale lepiej nie bo sie wkurze :wallbash::mysli::good:

ok. a w wolsztynie nie VAG-owalem autka? :mysli:

Opublikowano

dobra pany spadam do jutra :hi: :hi:

Opublikowano

dobra pany spadam do jutra :hi: :hi:

a gdzie Ty k**** spadasz :shocked:

Opublikowano

to ma być spot czy popijawa :mysli:

...no spot , przy herbatce lub kawce lub... :cool1::naughty:
Opublikowano

muszę bo obiecałem chyba że cosik wyskoczy ,ale lepiej nie bo sie wkurze :wallbash::mysli::good:

ok. a w wolsztynie nie VAG-owalem autka? :mysli:

wagowałeś pamięć cie nie myli, ale jakoś chyba tego nie sprawdzalismy :mysli: :mysli:
Opublikowano

pisalem o spocie :cool1:

a gdzie u mnie czy u Ciebie?? pijemy cos kolorowego??

haha, ja mysle o spocie kaliskim :cool1::decayed: pozniej wracam do poznania, wiec z picia nici :confused4:

Opublikowano

dobra pany spadam do jutra :hi: :hi:

a gdzie Ty k**** spadasz :shocked:

w ciepłe nóżki :sex: :sex:
Opublikowano

to ma być spot czy popijawa :mysli:

...no spot , przy herbatce lub kawce lub... :cool1::naughty:

:mysli: :mysli: szkoda że we wtorek, bo napiłbym się :naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:48_________________________________________________

dobra pany spadam do jutra :hi: :hi:

a gdzie Ty k**** spadasz :shocked:

w ciepłe nóżki :sex: :sex:

to trzeba było tak od razu :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.