Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki za odp w sparwie skanera, widze można na was liczyć :gwizdanie:

ja ci moge pomóc bo mam w firmie ale musiałbyś tu do mnie podjechać

jakby co służe pomocą do A0

tu tzn gdzie do szwecji???? :polew: :polew: :polew:

promem troche ci zejdzie :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj nieładnie :tongue4:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:18_________________________________________________madas czy mógłbys mi załatwić na za tydzien płytke z mapą polski :mysli: :mysli: :mysli: tę obiecaną że nie wspomne :kox: :kox:

coś się załatwi....mi moją buchnęli z RNS E :naughty::polew:

Opublikowano

oj nieładnie :tongue4:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:18_________________________________________________madas czy mógłbys mi załatwić na za tydzien płytke z mapą polski :mysli: :mysli: :mysli: tę obiecaną że nie wspomne :kox: :kox:

coś się załatwi....mi moją buchnęli z RNS E :naughty::polew:

dzięki liczę na ciebie :good: :good:
Opublikowano

Ive robimy spota we wtorek, w Kaliszu? :naughty:

Opublikowano

widzę że kolega musashi doczytuje stronice :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:24_________________________________________________panie moderatorze Musashi czy za tydzień mógłbys sprawdzic ten błąd u mnie w module :mysli: :mysli:

Opublikowano

czemu moje foto a avatarze sie nieujawnia

pewnie cos nie tak z linkiem

link jest dobry ale do strony fotosik

imageshack.us sprobuj

Opublikowano

Ive robimy spota we wtorek, w Kaliszu? :naughty:

konkurs na najbrudniejsze auto :naughty:
Opublikowano

Ive robimy spota we wtorek, w Kaliszu? :naughty:

no jasne :cool1::decayed:
Opublikowano

kurde kuredu ja dysponuję tylko A4 skanerem :(

Opublikowano

kurde kuredu ja dysponuję tylko A4 skanerem :(

no ja niestety też

a Ty widze się bawisz zamiast w Post dali to przed kompem??? :decayed:

Opublikowano
vol1.jpg dobra płytka :good: , do autka w sam raz :naughty::decayed: , vol.2 in progress :wink4:
Opublikowano

Taxi zamówione na 22.45 dzisiaj idę z 2 siostrami :) żonka + zabawa będzie przednia :)

Opublikowano

widzę że kolega musashi doczytuje stronice :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:24_________________________________________________panie moderatorze Musashi czy za tydzień mógłbys sprawdzic ten błąd u mnie w module :mysli: :mysli:

jezeli bedziesz :cool1::)

Opublikowano

Ive robimy spota we wtorek, w Kaliszu? :naughty:

konkurs na najbrudniejsze auto :naughty:

witam w tej kategori to moje A4 by chyba wygrało :cool1:

Opublikowano

kuredu A3 to 2 x A4 ? jak tak to bym zeskanował 2 połówki i złączył w programie graficznym - na tą chwilę innej wersji nie widzę

Opublikowano

idę z 2 siostrami

w jakim wieku są?? :naughty::cool1:
Opublikowano

Taxi zamówione na 22.45 dzisiaj idę z 2 siostrami :) żonka + zabawa będzie przednia :)

tak pozno? :mysli:

Opublikowano

30 i ? tajemnica :evil:

Opublikowano

30 i ? tajemnica :evil:

a nie masz jakiejś tak do 25 lat , bo powyżej to o ślubie marudzą :cool1::przebiegly:
Opublikowano

widzę że kolega musashi doczytuje stronice :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:24_________________________________________________panie moderatorze Musashi czy za tydzień mógłbys sprawdzic ten błąd u mnie w module :mysli: :mysli:

jezeli bedziesz :cool1::)

muszę bo obiecałem chyba że cosik wyskoczy ,ale lepiej nie bo sie wkurze :wallbash::mysli::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.