Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tu tylko na chwile bo musze iść spać bo o 2 jade na narty do Rokytnicy nad jizoru :evil: :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja już ogarnąłem all , wiem co i jak hyhyhy :tongue4:

dobrej muzy słuchasz IVER .. :good: jestem zaskoczony :)

Opublikowano

A słucha ktoś house'a albo minimal techno czy tylko ja z żoną ???

Opublikowano

a co myślałeś ,że ja i hiphopy hyhyhy :decayed::tongue4:

Opublikowano

a co myślałeś ,że ja i hiphopy hyhyhy :decayed::tongue4:

noooo..... :evil: sorry :embarrassed:

Opublikowano

Ive no wiesz myślałem, że teksty Liroya masz we krwi, ja czasami lubię rap'e music pod warunkiem, że schodzi poniżej 60 Hz :)

Opublikowano

A słucha ktoś house'a albo minimal techno czy tylko ja z żoną ???

a co to za muza??

Opublikowano

Dobra Panowie miłego spamowania, ja powoli prasuję koszulę :) popijam gorzką z colą i na mmmeeegggaaa imprezę lecę, powiszę chwilę oblukać kogo obgadujecie

Opublikowano

Dobra Panowie miłego spamowania, ja powoli prasuję koszulę :) popijam gorzką z colą i na mmmeeegggaaa imprezę lecę, powiszę chwilę oblukać kogo obgadujecie

tylko wypij za nasze zdrówko Bart :cool1:

Opublikowano

madas no wiesz, Timoo Maas, Paul Oakenfold, Armin Van Buuren, Armin Van Helden, David Guetta + czasami Prodigy i Chemical Brothers wykonawców jest pełno, zależy czy trans, minimal czy commercial

Opublikowano

Armin Van Buuren,David Guetta + czasami Prodigy i Chemical Brothers tych znam resztę nie

Opublikowano

mój przyjaciel słucha takiej muzy ...mieszka w holandii .... do tego jeszcze tiesto chyba :mysli:

Opublikowano

Ive mam kupę zaje.... live-setów, w sam raz do zawirusowanej niuni i :sex: pod warunkiem, że partnerka lubi klimaty, w Poznaniu nadaje Radio Planeta 90,6 FM

Ive mogę Ci nagrać całe DVD tej muzy i może się wkręcisz (madas) też masz szanse :)

Opublikowano

skoro już mowa o muzyce ... to chciałbym kupić płytę Yiruma ... jakby komuś gdzieś się rzuciła w oczy .. poza egayem w stanach i korei

na początek polecam kawałem River flows in you

Opublikowano

ok Vario ... dla Ciebie już mam płytkę tak jak mnie prosiłeś :good:

Opublikowano

Tiesto jest ok ale niektóre kawałki, ja lubię trochę underground'u - przy okazji na spocie zapodam :)

Opublikowano

Tiesto jest ok ale niektóre kawałki, ja lubię trochę underground'u - przy okazji na spocie zapodam :)

a będziersz miał wyrezane suby już na spocie??

Opublikowano

madas Good Bless U :) nie ma jak wyczesane klimaty - kurna musiałem basy skręcić bo szafki mi się rozkręcają :) w domu mam JBL GT12 1000 W + Jamo pod oldschoolowym Technics'em SU-VZ320 :)

Opublikowano
:shocked::kox: mega kox
Opublikowano

już doszedłem ale wyskakuje błąd mirrora[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 20:56_________________________________________________Gramy w tele-tubisiach? jakiś odkurzacz wciągnął połowę tekstu :)

:gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.