Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Rożowym sie jest od ilosci wiadomosci czy od lat w klubie

miedzyinnymi od ilości postów :)

to ja bede na mistrzostwa swiata różowy :shocked:

bez przesady .... będziesz wcześniej tylko odwiedzaj też działy techniczne :cool1:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 21:48_________________________________________________IVER a gdzie Ty jesteś :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Rożowym sie jest od ilosci wiadomosci czy od lat w klubie

miedzyinnymi od ilości postów :)

to ja bede na mistrzostwa swiata różowy :shocked:

bez przesady .... będziesz wcześniej tylko odwiedzaj też działy techniczne :cool1:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 21:48_________________________________________________IVER a gdzie Ty jesteś :mysli:

hehe OFF-line[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 21:59_________________________________________________gdzie przebywasz na tym pomorzu

Opublikowano

jakby od czasu w klubie to ja byłbym na super hiper różowym :decayed:

Opublikowano

ide spalic chmure bo kumpel przyjechal odezwe sie pozniej jak bede w stanie jeszcze :sick3:

Opublikowano

ide spalic chmure bo kumpel przyjechal odezwe sie pozniej jak bede w stanie jeszcze :sick3:

to co ty spalisz? :cool1::naughty:

Opublikowano

no co tam chopy wieczorową porą słychać ? :cool1:

Opublikowano

no co tam chopy wieczorową porą słychać ? :cool1:

ogladamy TV, grzebiemy na forum, i nie wiem co tam jeszcze :mysli:

Opublikowano

no co tam chopy wieczorową porą słychać ? :cool1:

ogladamy TV, grzebiemy na forum, i nie wiem co tam jeszcze :mysli:

ja też oglądam film na TVN :naughty:

Opublikowano

no co tam chopy wieczorową porą słychać ? :cool1:

ogladamy TV, grzebiemy na forum, i nie wiem co tam jeszcze :mysli:

ja też oglądam film na TVN :naughty:

ooooooo :cool1: megafilm

Opublikowano

ja też to mam :naughty:

Opublikowano

nooo.... przeed chwilą fajna akcja była :kox:

Opublikowano

ide spalic chmure bo kumpel przyjechal odezwe sie pozniej jak bede w stanie jeszcze :sick3:

to co ty spalisz? :cool1::naughty:

weed

Opublikowano

tak szybko Paweł :naughty:

Opublikowano

tak szybko Paweł :naughty:

godzinka szybko chyba niemiałes namysli ze palimy w cygarze

Opublikowano

tak szybko Paweł :naughty:

godzinka szybko chyba niemiałes namysli ze palimy w cygarze

nie nie ale ważne że efekt jest :kox:

Opublikowano

Haj mobilki :) ktoś jutro imprezuje czy wszyscy grzecznie z kobietkami i mamusiami ??

kurde kuredu ta kelnerka to twoja żona ? bo tak odebrałem kiedyś, że numer 1, nr 2 i nr 3 tylko żona i nikt inny :):):) ????

Opublikowano

cześć Vario-T :hi:

Opublikowano

madas :sex::boobs: jak tam zimno na Prusach zachodnich ??

Opublikowano

madas :sex::boobs: jak tam zimno na Prusach zachodnich ??

zimno zimno i do tego śniegu po pachy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.