Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Ja dopiero w poniedzialek mam dzien wolny.. od picia. :kox: :kox: :kox:

hehe no włąsnie wolne od picia dobrze powiedziane :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a Ja dopiero w poniedzialek mam dzien wolny.. od picia. :kox: :kox: :kox:

no dzisiaj of course też na piwko śmigam :gwizdanie: ale w niedziele już nie, bo w poniedziałek rano powrót nach Posen... :disgust:

Opublikowano

co jest z Wami :mysli: wszyscy gdzieś idą piją jadą chleją bzykają tańczą i h*j go wie co jeszcze a ja siedzę w domku u mamusi :kox:

Opublikowano

co jest z Wami :mysli: wszyscy gdzieś idą piją jadą chleją bzykają tańczą i h*j go wie co jeszcze a ja siedzę w domku u mamusi :kox:

to bardzo ładnie z twojej strony :gwizdanie: toast dla wszystkich

Opublikowano

dobra Pany, ide troszke wynietrzezwiec :decayed:

Opublikowano

co jest z Wami :mysli: wszyscy gdzieś idą piją jadą chleją bzykają tańczą i h*j go wie co jeszcze a ja siedzę w domku u mamusi :kox:

ktoś musi siedzieć u mamusi, żeby pić mógł ktoś... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Niech będzie ....... Dobry wieczór :decayed:

ja Adaś posiedze z tobą troche - musze nadrobić zaległości bo dotarłem już do SWE, tera bedzie troche czasu wieczorami

Opublikowano

no ok to ja dzisiaj dyżur na forum będę miał :gwizdanie:

Opublikowano

dużo śniegu macie?? :cool1: , kurfa zawsze skandynawia zimą mi się magicznie podobała , może bym się wybrał kiedy , nocleg rozumiem ,że już mam :wink4::naughty::decayed:

Opublikowano

no ok to ja dzisiaj dyżur na forum będę miał :gwizdanie:

posiedze z toba tak dlugo az butelka mnie utrzyma i sie nieskonczy :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

no ok to ja dzisiaj dyżur na forum będę miał :gwizdanie:

posiedze z toba tak dlugo az butelka mnie utrzyma i sie nieskonczy :polew: :gwizdanie:

cfaniak :evil:

Opublikowano

dużo śniegu macie?? :cool1: , kurfa zawsze skandynawia zimą mi się magicznie podobała , może bym się wybrał kiedy , nocleg rozumiem ,że już mam :wink4::naughty::decayed:

śniegu tak 5 cm - ślisko jak choroba, można bokiem jeździć, pada od 3 dni non stop ! nawet można powiedzieć że drogowców zima zaskoczyła bo na drogach 2cm prawie ! tutaj to sie nie zdarza, wogóle 1 raz widze żeby tak śnieg walił - płaty wielkie jak piłki golfowe prawie.

nocleg masz Ive za free bo hotel nawet jednej gwiazdki niema :polew: jest za to ciepła woda i kibel :decayed:

Opublikowano

kupiłem dzisiaj od Adamooo tv tuner pod RNS-E

Opublikowano

podłączyłeś już ?

Opublikowano

jest za to ciepła woda i kibel :decayed:

no jak jest kibel , to będę się czuł jak w Mariocie , ważne ,żeby pytaka mi nie odmroziło :decayed:
Opublikowano

podłączyłeś już ?

dopiero wysle mi w poniedzialek pozatym reszte kabli navik mi pewnie wysle w przyszlym tygodniu a rns-e mam od 2 dni bo u mnie caly czas jest navi+ dlatego zmieniam

Opublikowano

jest za to ciepła woda i kibel :decayed:

no jak jest kibel , to będę się czuł jak w Mariocie , ważne ,żeby pytaka mi nie odmroziło :decayed:

polecam skarpete kupić albo 2 :decayed: rozmiar dziecięcy :polew:

a tak poważnie to aż tak zimno tu nie jest wbrew temu jakie opinie krążą o skandynawii, u nas dzisiaj -3,5 st C

dalej na północ jakieś 50 km jest już zimniej ale u nas luzik

Opublikowano

podłączyłeś już ?

dopiero wysle mi w poniedzialek pozatym reszte kabli navik mi pewnie wysle w przyszlym tygodniu a rns-e mam od 2 dni bo u mnie caly czas jest navi+ dlatego zmieniam

Paweł ostro dajesz czadu ..... coś czuje że Twoja fura zmieni się ostro :kox:

Opublikowano

podłączyłeś już ?

dopiero wysle mi w poniedzialek pozatym reszte kabli navik mi pewnie wysle w przyszlym tygodniu a rns-e mam od 2 dni bo u mnie caly czas jest navi+ dlatego zmieniam

jak jest różnica między navi + a RNS ? :mysli:

Opublikowano

podłączyłeś już ?

dopiero wysle mi w poniedzialek pozatym reszte kabli navik mi pewnie wysle w przyszlym tygodniu a rns-e mam od 2 dni bo u mnie caly czas jest navi+ dlatego zmieniam

Paweł ostro dajesz czadu ..... coś czuje że Twoja fura zmieni się ostro :kox:

zapomnialem tez dodac ze zapodalem chrom lusterka po tamtym zlocie jak wrocilem z niemiec :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.