Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musashi wpiol bys sie swoim laptopikiem w moja adunie na nastepnym spocie??? :embarrassed: jezeli oczywiscie to nie jest problem

:cool1: pomyslimy :gwizdanie:

[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 10:32_________________________________________________bedzie audi za moment w "piaty bieg" na discovery [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 10:33_________________________________________________juz było :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kyrwa nie mam w pracy discovery, co to za praca?? muszę zmienić chyba :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

kyrwa nie mam w pracy discovery, co to za praca?? muszę zmienić chyba :gwizdanie: :decayed:

normalnie skandaliczne warunki pracy :polew:

Opublikowano

nawet tvn'u nie mam ;(

Opublikowano

nawet tvn'u nie mam ;(

jak chcesz mam wzór wypowiedzenia :decayed:

S6 było :kox: :kox: :kox::rolleyes:

Opublikowano

jak chcesz mam wzór wypowiedzenia :decayed:

a tam sie będę rozpisywał , sms-em wyślę :naughty::decayed::polew:
Opublikowano

jak pogoda w Poznaniu i może ktoś zna stan dróg na Świecko ?

btw.

pojechałem sobei autostradą zgodnie z przepisami i używajac tempomatu ..

średnie spalanie na trasie 80km wyszło 5.3, poprzejechaniu kolejnych 10km przez miasto dobiłem do 5.8

dozwolony max na autostradzie to 120km/h . czsem w tunelach trzeba było zwolnić do 100 lub nawet 80 ...

Opublikowano

jak pogoda w Poznaniu i może ktoś zna stan dróg na Świecko ?

btw.

pojechałem sobei autostradą zgodnie z przepisami i używajac tempomatu ..

średnie spalanie na trasie 80km wyszło 5.3, poprzejechaniu kolejnych 10km przez miasto dobiłem do 5.8

dozwolony max na autostradzie to 120km/h . czsem w tunelach trzeba było zwolnić do 100 lub nawet 80 ...

asfalty w poznaniu czarne. boczne jak np kolo mnie zasniezone, ale jak to na gorskich scieżkach, inaczej byc nie moze :wink4:

drogi na swiecko sa utwardzone nawierzchnia bitumiczną, wyprodukowaną własnoręcznie przez Ive`a :decayed:

a teraz masz opony 205? :mysli: :mysli:

Opublikowano

asfalty w poznaniu czarne. boczne jak np kolo mnie zasniezone, ale jak to na gorskich scieżkach, inaczej byc nie moze :wink4:

drogi na swiecko sa utwardzone nawierzchnia bitumiczną, wyprodukowaną własnoręcznie przez Ive`a :decayed:

a teraz masz opony 205? :mysli: :mysli:

tak 205

Opublikowano

asfalty w poznaniu czarne. boczne jak np kolo mnie zasniezone, ale jak to na gorskich scieżkach, inaczej byc nie moze :wink4:

drogi na swiecko sa utwardzone nawierzchnia bitumiczną, wyprodukowaną własnoręcznie przez Ive`a :decayed:

a teraz masz opony 205? :mysli: :mysli:

tak 205

a na 235 ile palil w takich samych warunkach - chodzi mi o przedkosc

Opublikowano

a teraz masz opony 205? :mysli: :mysli:

tak 205

a na 235 ile palil w takich samych warunkach - chodzi mi o przedkosc

chyba nigdy u nas nie wytrzymałem tak długo .. może w nadchodzącym sezonie kiedyś sprawdzę ;)

Opublikowano

A propos wyzszości :quattro:

To akurat o allroad-zie - ale tysz daje radę :kox:

Opublikowano

witam kolegów :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

już w Poznaniu?? Madasie wędrowniku :cool1::decayed:

Opublikowano

:siema:

jak dobrze wstac skoro swit... :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

jak dobrze wstac skoro swit... :gwizdanie:

Nikuś piłeś już cuś... :cool1::decayed:

Opublikowano

:siema:

jak dobrze wstac skoro swit... :gwizdanie:

takiemu to dobrze, ja juz 0 5 rano dziś nie spałem ;(

Opublikowano

A propos wyzszości :quattro:

powiedziałbym więcej.... apropos wyższości - audi :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 13:51_________________________________________________

:siema:

jak dobrze wstac skoro swit... :gwizdanie:

takiemu to dobrze, ja juz 0 5 rano dziś nie spałem ;(

a coz to za godzina? 0 5 rano :mysli::decayed:

Opublikowano

musashi wczoraj popilem :decayed:

Kuredu ja o 6.30 kladlem sie spac :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.