Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

madas filmiki oki, nawet mojej żonie się podobały

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:01_________________________________________________

madas filmiki oki, nawet mojej żonie się podobały

jakie filmiki? :mysli:
Opublikowano

Pany trza mi skanera ale na wielkość papieru A3 - ma ktoś może, sprawa bardzo pilna

Opublikowano

siemka z wieczorka :hi:

siemka Wentylek :hi: a Ty dzisiaj wolne?

Opublikowano

Ja uciekam - do jutra spamerzy :) stosunkowo udanej nocki życzę :evil:

Opublikowano

siemka z wieczorka :hi:

siemka Wentylek :hi: a Ty dzisiaj wolne?

[/quote dzisiaj już weekend ale pech chciał i chory leże ,a ty co już wróciłeś od mamy i co polelałeś sie trochu :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:07_________________________________________________o cos sie s..........o :cool1:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:07_________________________________________________madas jak tam furu :mysli:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:09_________________________________________________

siemka z wieczorka :hi:

siemka Wentylek :hi: a Ty dzisiaj wolne?

szybko wróciłes od mamci :gwizdanie:
Opublikowano

wentylek coś to cytowanie ,Ci nie wychodzi hyhyhy :tongue4:

Opublikowano

wentylek coś to cytowanie ,Ci nie wychodzi hyhyhy :tongue4:

:polew: :polew: czemu fajnie jest :naughty:

Opublikowano

wentylek coś to cytowanie ,Ci nie wychodzi hyhyhy :tongue4:

czego cwaniaczki sie śmiejecie -teraz lepiej :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

wentylek coś to cytowanie ,Ci nie wychodzi hyhyhy :tongue4:

czego cwaniaczki sie śmiejecie -teraz lepiej :tongue4: :tongue4:

teraz to zajebozaaaa :evil:

Opublikowano

wentylek coś to cytowanie ,Ci nie wychodzi hyhyhy :tongue4:

:polew: :polew: czemu fajnie jest :naughty:

no pewnie ze fajnie :kox: :kox:
Opublikowano

dzięki za odp w sparwie skanera, widze można na was liczyć :gwizdanie:

Opublikowano

wentylek coś to cytowanie ,Ci nie wychodzi hyhyhy :tongue4:

czego cwaniaczki sie śmiejecie -teraz lepiej :tongue4: :tongue4:

teraz to zajebozaaaa :evil:

czekaj,czekaj ja ci sie pośmieje wentyla, będzie chłosta :bicz: :bicz:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:14_________________________________________________

dzięki za odp w sparwie skanera, widze można na was liczyć :gwizdanie:

sorry stary nie posiadywuje :hi:
Opublikowano

Pany trza mi skanera ale na wielkość papieru A3 - ma ktoś może, sprawa bardzo pilna

no ja nie posiadawszy Kuredu , w pracy mam taki duży chyba na A3
Opublikowano

wentylek coś to cytowanie ,Ci nie wychodzi hyhyhy :tongue4:

czego cwaniaczki sie śmiejecie -teraz lepiej :tongue4: :tongue4:

teraz to zajebozaaaa :evil:

czekaj,czekaj ja ci sie pośmieje wentyla, będzie chłosta :bicz: :bicz:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:14_________________________________________________

dzięki za odp w sparwie skanera, widze można na was liczyć :gwizdanie:

sorry stary nie posiadywuje :hi:

na Ciebie akurat najmniej liczyłem z racji odległosci

Opublikowano

Pany trza mi skanera ale na wielkość papieru A3 - ma ktoś może, sprawa bardzo pilna

no ja nie posiadawszy Kuredu , w pracy mam taki duży chyba na A3

ja też nie posiadawszy ale mogę zapytać kolegi jutro :mysli:

Opublikowano

dzięki za odp w sparwie skanera, widze można na was liczyć :gwizdanie:

ja ci moge pomóc bo mam w firmie ale musiałbyś tu do mnie podjechać

jakby co służe pomocą do A0

Opublikowano

oj nieładnie :tongue4:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:18_________________________________________________madas czy mógłbys mi załatwić na za tydzien płytke z mapą polski :mysli: :mysli: :mysli: tę obiecaną że nie wspomne :kox: :kox:

Opublikowano

dzięki za odp w sparwie skanera, widze można na was liczyć :gwizdanie:

ja ci moge pomóc bo mam w firmie ale musiałbyś tu do mnie podjechać

jakby co służe pomocą do A0

tu tzn gdzie do szwecji???? :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.