Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a z kim grali ? :)

apokalipsa

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a z kim grali ? :)

z przeciwnikiem z włoch :evil:

Opublikowano

e jaja sobie ze mnie robicie,

Ja po prostu sie nie interesuje pilka :decayed:

Opublikowano

mecz zaje.....y mało nie ochrypłem przez ostatnie 15 minut, ale w nogę gra sie do końca i są efekty :drunk: :drunk: :banan: :banan: :banan: :banan: remis z takim przeciwnikiem to oki :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 20:39_________________________________________________

e jaja sobie ze mnie robicie,

Ja po prostu sie nie interesuje pilka :decayed:

:kox: :kox:
Opublikowano

Haj muminki jak tam drifty i upalanie ? ja przeklinam ''wyłączalny'' ESP, mało co w krzaki bym wleciał podczas driftu jak mi auto dęba ukryty ESP włączył :) no i dałem sobie spokój bo drifting na drodze publicznej to :evil:

kuredu dlaczego Ty nie masz nicka kurde???

pozdrówka dla was [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 20:41_________________________________________________te fele od prosiaka są niezłe, Ive bierz dystanse i fele :) ciekawe jak u mnie by się prezentowały, nie widziałem B7ki na felach od prosiaka

Opublikowano

e jaja sobie ze mnie robicie,

Ja po prostu sie nie interesuje pilka :decayed:

ja mam pile spalinową :cool1:

Opublikowano

kuredu dlaczego Ty nie masz nicka kurde???

vario a czemu nie masz nicka variot???? :mysli:

Opublikowano

kurde no nawet myślałem nad zmianą ale chłopaki byli przeciwni bo do vario-tech'a już się przyzwyczaili

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

kurde no nawet myślałem nad zmianą ale chłopaki byli przeciwni bo do vario-tech'a już się przyzwyczaili

kurde a ja sie nie zastanawiałem nad zmianą na kurde :mysli:

Opublikowano

dobranoc :hi:

Opublikowano

vario cos czytałem że masz rabat na serwis w AP , bo ja niedługo na przegląd będę jechał więc.... :naughty:

a w zamian się flaszeczkę wypijemy :drunk: [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 22:33_________________________________________________

dobranoc :hi:

cienias o 22 spać chodzi,

Opublikowano

kurde jestem u mamy w gościach :naughty::evil:

Opublikowano

kurde jestem u mamy w gościach :naughty::evil:

kurde zapomniałem :gwizdanie:

Opublikowano

dobranoc :hi:

mlodego zastepujesz, czy co? :mysli::cool1:

Opublikowano

a ja wole w cieplym domku przy piwku zamiast na mrozie i sniegu :decayed:

a ja dzisiaj opalałem sie na blisko 3000m npm ;)

Opublikowano

a ja wole w cieplym domku przy piwku zamiast na mrozie i sniegu :decayed:

a ja dzisiaj opalałem sie na blisko 3000m npm ;)

piechota szedles? :cool1:

Opublikowano

nike ,slyszalem ze oklady z mlodych piersi maja dobry wplyw na oczka :tongue4:

pod warunkiem, że to nie są inne niz żony .. bo wtedy oczka to będą podbite ;)[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 22:54_________________________________________________

a ja wole w cieplym domku przy piwku zamiast na mrozie i sniegu :decayed:

a ja dzisiaj opalałem sie na blisko 3000m npm ;)

piechota szedles? :cool1:

no pewnei 2x quattro .. jedno od Audi drugie od Legacy :P

Opublikowano

kurde kuredu nie ma sprawy podejedziemy i załatwimy rabat dla Ciebie[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 23:05_________________________________________________madas pewnie krówke łoi i zagryza kiszonymi ogórkami :)

Opublikowano

kurde kuredu nie ma sprawy podejedziemy i załatwimy rabat dla Ciebie[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 23:05_________________________________________________madas pewnie krówke łoi i zagryza kiszonymi ogórkami :)

mama pogonila go spac, po dobranocce :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.