Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co rodowite poznaniaki robią na forum, zamiast kibicować Lechowi na stadionie :cool1:

jest coś takiego jak TV koło komputera :polew: a w TV lepiej widać :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cfaniaki :cool1:

Opublikowano

cfaniaki :cool1:

nie wiedziałeś że poznaniaki to cfaniaki :naughty::kox:

Opublikowano

zapraszam serdecznie na spot w Miastku 21.02.2009 :cool1: bardzo liczne atrakcje...wszystko to co uwielbiacie :evil:

ze niby ciebie? :decayed:

Opublikowano

zapraszam serdecznie na spot w Miastku 21.02.2009 :cool1: bardzo liczne atrakcje...wszystko to co uwielbiacie :evil:

ze niby ciebie? :decayed:

nooooo :evil:

a Ty nie na meczu :shocked::mysli:

Opublikowano

siema chłopaki... i kobitki (jak są) :hi:

Musashi > wyslalem Ci pw :gwizdanie:

a co to PW? :mysli::decayed:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:25_________________________________________________

0-0 po pierwszej połowie :cool1:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 18:48_________________________________________________

zapraszam serdecznie na spot w Miastku 21.02.2009 :cool1: bardzo liczne atrakcje...wszystko to co uwielbiacie :evil:

przyjedziemy pociagiem :polew:

wlećcie czym tylko chcecie będę czekał .... już jest skład z A4 - 4 szt :gwizdanie:

dostali ultimatum, wjada na spot albo z liscia :decayed:

Opublikowano

siema chłopaki... i kobitki (jak są) :hi:

Musashi > wyslalem Ci pw :gwizdanie:

a co to PW? :mysli::decayed:

to Prywatna Wiadomość .... nie przejmuj się nauczysz się co i jak na forum .... trochę czasu jednak musi minąć :tongue4:

Opublikowano

pany na jakim kanale ten mecz bo ku...a nie wiem :hi: :hi: :mysli:

no i wogole jaki mecz :cool1::decayed:

Opublikowano

a co rodowite poznaniaki robią na forum, zamiast kibicować Lechowi na stadionie :cool1:

ja niestety jestem u mamy na pomorzu :gwizdanie: :embarrassed:

przez ciebie przegraja :polew:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:33_________________________________________________

zapraszam serdecznie na spot w Miastku 21.02.2009 :cool1: bardzo liczne atrakcje...wszystko to co uwielbiacie :evil:

ze niby ciebie? :decayed:

nooooo :evil:

a Ty nie na meczu :shocked::mysli:

ja jak, ja ale skoro glowny kibic zrejterowal wynik oczywisty :decayed:

Opublikowano

no to jazda z leszczami 1:2

Opublikowano

jest kur** 2:1 :)[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:40_________________________________________________jeszcze jeden by sie przydal...

Opublikowano

2:2 ile wam trzeba hyhyhy

Opublikowano

i jest!!! 2:2 :kox:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:41_________________________________________________to jeszcze jeden... dobrze im idzie :naughty:

Opublikowano

ehh byliscie szybsi ale co mi tam 2:2 :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

A jaki wogóle mecz :mysli: bo ja nie wiem :tongue4::polew: :polew: :polew:

u was w warszawie pewnie puszczają właśnie jakąś trzecią ligę czyli Legia - Polonia :polew: :polew: :polew:

Mało interesuję się lokalną piłką nożną :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:50_________________________________________________

i jest!!! 2:2 :kox:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:41_________________________________________________to jeszcze jeden... dobrze im idzie :naughty:

:good: :good:

Opublikowano

no niestety tylko remis... ale ostatnie 15 min bylo lepsze niz caly mecz :>[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:53_________________________________________________jade do Zaka opic ten remis :decayed:

Opublikowano

a z kim grali ? :)

Opublikowano

a z kim grali ? :)

z inna druzyna :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.