Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] [ALL B7] Zwyczajne Audi


miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

A bixenonków z białymi kierunkami nie znalazłeś :confused4:

No niestety :confused4: Tak samo myślałem o zderzaku od s-line i lipa...

Miałem za mało czasu moje lampy i zderzak sprzedałem jak była okazja a auto potrzebne było mi do jazdy. No co tam i tak jestem bardzo zadowolony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto , kolor ciekawy

mam zawias jak bys chcial :)

Zawias s-line kompletny jeździ już w bagażniku :kox: teraz potrzeba chwili czasu żeby zmienić :naughty: Natomiast chętnie kupię przełącznik DRL/CLH jak byś miał.

Co do "starych" lamp miałem je z białym kierunkiem więc może dlatego poszły bardzo szybko. Mam też zwykłe z żółtym kierunkiem i pękniętym uchwytem no i te faktycznie robią jako schowek na żarówki :decayed:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 09:09_________________________________________________Trzeba troszeczkę odświeżyć :decayed:

Tak więc zawias s-line na miejscu :naughty:

Do tego jeszcze mały bonus :naughty: Na pokładzie zawitały fotele skórzane z schowkami i siatkami na tylnych oparciach. Do tego w podłokietniku w kanapie uchwyt na kubki :kox:

staren.jpg

skoraaud.jpg

Zdjęcia na szybko z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo fajna furka :slina: ja też posiadam 1.9 tylko kod BRb nie mam bixsów podobnie jak u ciebie,było, mam pytanko czy dużo przeróbek było z tym też chciałbym takie lampy :kox:.Pozdrawiam :hi:

Z samym przełożeniem nie ma problemu 1h roboty kodowanie i jest :naughty: natomiast problem jest z samo poziomowaniem bo nie ma rozpiski co i jak :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo fajna furka :slina: ja też posiadam 1.9 tylko kod BRb nie mam bixsów podobnie jak u ciebie,było, mam pytanko czy dużo przeróbek było z tym też chciałbym takie lampy :kox:.Pozdrawiam :hi:

Z samym przełożeniem nie ma problemu 1h roboty kodowanie i jest :naughty: natomiast problem jest z samo poziomowaniem bo nie ma rozpiski co i jak :confused4:

ale musisz miec przejsciówke ze zwykłych na bixy hmm albo przerobic jesli sie nie myle :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poszedł kolejny mod :kox:

Na pokładzie czarna podsufitka s-line i fotele z boczkami s-line do tego szyby elektryczne z tyłu :decayed: Mały gadget w postaci grzanych lusterek -dzięki Domin79. W przyszłym tygodniu zmiana szyby przedniej pod fotochrom i czujnik deszczu który w tym momencie przyklejony jest w innym miejscu niż ori.

Wymieniłem też cześć plastyków na czarne. Niestety u mnie cały środek był granatowy :confused4: teraz zastanawiam się co zrobić z deską rozdzielczą - może by ją poddać flokowaniu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poszedł kolejny mod :kox:

Na pokładzie czarna podsufitka s-line i fotele z boczkami s-line do tego szyby elektryczne z tyłu :decayed: Mały gadget w postaci grzanych lusterek -dzięki Domin. W przyszłym tygodniu zmiana szyby przedniej pod fotochrom i czujnik deszczu który w tym momencie przyklejony jest w innym miejscu niż ori.

Wymieniłem też cześć plastyków na czarne. Niestety u mnie cały środek był granatowy :confused4: teraz zastanawiam się co zrobić z deską rozdzielczą - może by ją poddać flokowaniu :mysli:

No to do przodu wrzuć kilka fotek :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa szyba zamontowana i czujnik siedzi na swoim miejscu :kox: Teraz czekam jeszcze na lusterko a powinno już być :disgust:

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne mody :good:

Dlugo bawiles sie z montazem szyb tylu?

0,5 dnia - miałem gotowe wiązki drzwi na przekładkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...