Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] [ALL B7] Zwyczajne Audi


miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

ładne koła:D

wiem :naughty:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 16:49_________________________________________________Dziś mod po bandzie :polew: Włączyłem DRL przez VAG i co ciekawe nawet to działa. Po przekręceniu kluczyka zapalają się światła mijania ale tylko na 70% po przekręceniu włącznika światła zaczynają świecić z normalnie. Nie mam Xenonu tylko zwykłe lampy ale takie rozwiązanie też cieszy. A i nie mam włącznika od DRL bo w jego miejscu znajduje się regulacja wysokości świateł i CLH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale on się tam nie zmieści :tongue4: bo jak pisałem wyżej mam regulacje wysokości świateł i CLH Z czegoś trzeba by było zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrezygnować... a zmienić na KSenon - wówczas masz samopoziomowanie i nie ma tej manualnej regulacji.

A no tak to by było najlepsze rozwiązanie w tym przypadku ale.. tak tez jest ok bo sam włącznik to tylko aktywacja lub dezaktywacja a na światłach jeździ się cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ładne .... ale powiem Ci, że chatę masz zajebistą :decayed: jakiegoś bentleya by pasowało przed nią postawić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super bryczka, mody :good:. Planujesz jakiś pakiet wewnętrzny i zewnętrzny zakłądać???

Fajnie, że udało ci się dorwac całe wiązki do pakietu oświetlenia :slina:

Powodzenia.

ps. ale mi się zrymowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DRL

Dziś mod po bandzie :polew: Włączyłem DRL przez VAG i co ciekawe nawet to działa. Po przekręceniu kluczyka zapalają się światła mijania ale tylko na 70% po przekręceniu włącznika światła zaczynają świecić z normalnie. Nie mam Xenonu tylko zwykłe lampy ale takie rozwiązanie też cieszy. A i nie mam włącznika od DRL bo w jego miejscu znajduje się regulacja wysokości świateł i CLH.

to rozumiem, że wystarczy jedynie pogrzebać w kompie żeby światła mijania (a może i drogowe) same świeciły np na 70% bo wcześniej było dużo o tym pisane ale tam był używany moduł z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ładne .... ale powiem Ci, że chatę masz zajebistą :decayed: jakiegoś bentleya by pasowało przed nią postawić :decayed:

Skąd wiesz że moja chata :wink4: No bentleya nie ma ale A8 też ładnie się prezentowała :naughty:

Super bryczka, mody :good:. Planujesz jakiś pakiet wewnętrzny i zewnętrzny zakłądać???

Fajnie, że udało ci się dorwac całe wiązki do pakietu oświetlenia :slina:

Powodzenia.

ps. ale mi się zrymowało.

Co do pakietu wnętrze - poluje na fotele s-line ale zwykłe materiałowe

Zewnętrznie- myślę jeszcze :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________kuchar222 dokładnie najpierw włączyłem DRL a potem w adaptacjach ( nie pamiętam który kanał) ustawiasz jasność procentowo. Świecą światła mijania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchar222 dokładnie najpierw włączyłem DRL a potem w adaptacjach ( nie pamiętam który kanał) ustawiasz jasność procentowo. Świecą światła mijania :wink4:

Czyli to jest to czego szukałem :) po co mi jakieś moduły jak w audi już to jest :) a czy będą się palic drogowe czy mijania to już mi to nie zależy ważne żeby cały czas się paliły bez potrzeby ręcznego uruchamiania :) a jak ustawię w pozycji auto włącznik świateł to chyba będzie tak że po zmroku światła mijania zapalą się na 100 % a w dodatku zapalą się światła postojowe i światła z tyłu, tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wychodzi na to że faktycznie tryb skandynawski [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 08:58_________________________________________________Nowy mod wzmacniacz Bose na pokładzie :evil: a no i udało mi się skończyć pełny mod CLH czyli już podpięty czujnik deszczu i światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super furka :good: lista modów też :good: ja bym Ci proponował jeszcze usuń te oznaczenia z tylnej klapy :sick3: i będzie git :good:

Ogólnie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę odświeżyć wątek :gwizdanie: Kolejny mod :evil:

BIXENONY skrętne montują się

audikjpg.jpg

W przyszłym tygodniu przychodzi zawieszenie S-line i fotele :evil:

Jedyne co to chyba zaczynam żałować bo nie mogłem znaleźć zderzaka s-line w jakiejś normalnej cenie i kompletnego więc kupiłem zwykły. :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 22:42_________________________________________________no i zderzak założony [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 18:21_________________________________________________

IMAG0208u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...