Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moga tez byc od 2.4

trzeba myslec przyszlosciowo :decayed:

Opublikowano

2.4 i 2.8 to prawie to samo :wink4:

Opublikowano

2.4 i 2.8 to prawie to samo :wink4:

kanaly sa takie same :mysli: chyba w 2.8 sa wieksze

Opublikowano

Podobno takie same :)

Opublikowano

2.4 i 2.8 to prawie to samo :wink4:

kanaly sa takie same :mysli: chyba w 2.8 sa wieksze

kanały w 2.8 są większe niż w 2.7BiT :decayed:

tak w ogóle, taki sedanik to moje następne auto :kox:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 11:45_________________________________________________nawet u Nikolasa założyli głowice z 2.8 (ACK) :rolleyes:

Opublikowano

SID tez ma z 2.8, ciekawe wlasnie jak jest z 2.4 :mysli:

Opublikowano

SID tez ma z 2.8, ciekawe wlasnie jak jest z 2.4 :mysli:

sprawdź w Etce po numerach jak się ma głowica z 2.8 do 2.4 i 2.7 :gwizdanie: :ot:

Opublikowano

U Nikolasa zalozyli z 2.8, to te z 2.7 byly juz slabe.

SID ma caly blok 2.8 z glowicami.

2.4 mial w planach zakladac aw69...[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 14:04_________________________________________________Na sportaudi.pl Adam napisal, ze ma lewa glowice do S4 za 300PLN :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas na mały UP bo w ostatnim czasie się troche zmieniło :naughty:

Do autka wleciał bixenon z środkami na czarno:

a5a01983afd023d0med.jpg

Konsola 2din - na razie brak radia więc mała prowizorka z panelem od symphony :wink4:

b54b6db3ae20e37emed.jpg

Wyleciał carbon ;( bo od strony kierowcy był pęknięty i na razie wleciały listwy pomalowane w kolorze kremowym

Wleciała nowa kiera od Esy, moja była troche zniszczona więc zakupiłem nową

Zderzak i Grill z ramką w czarnym macie od RS4 - zderzak jeszcze nie do końca wpasowany ale na dniach się pewnie go ogarnie :kox:

d6dd4375250faa10med.jpg

1ff118b8e7345a95med.jpg

3c8ad7ca72889021med.jpg

Wywalona wkładka i znaczki z tylnej klapy oraz nowe lampki LED na tył - wieczorem w/g mnie wyglądają rewelacyjne świeci góra i dól no i odmładzają troche bude.

69edf7e6c17f20eamed.jpg

Na dniach wkońcu może uda się pospawać wydech.

To by było na tą chwile chyba wszystko więcej będzie wkrótce :>

Opublikowano

skąd masz lampiony przednie ???

Opublikowano

Ładne auto chyba duza paczka od Nosba wpadla

Opublikowano
  • Autor

skąd masz lampiony przednie ???

Lampy od Nosba :naughty:

Ładne auto chyba duza paczka od Nosba wpadla

No mało tego nie było :)

Opublikowano

No auto robi wrażenie...jak dla mnie na plus na pewno kolor, sedan no i odległość od serwisu (100m) :kox:

minus za wywalenie karbonów (rozumiem, że te listwy to tymczasowo?!) :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Te listwy pewnie do końca roku zostaną. Póżniej poszukam carbonów ale w lepszym stanie niz te co miałem.

Na tych listwach środek nie wygląda źle :wink4:, rozjaśniaja troche wnętrze :)

Opublikowano

ładne auto ale te boczki w drzwiach na większe głośniki są ochydne :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

W planach jest zmiana tych boczków, nawet głośniki już z nich wy******m. Obecnie poszukuje normalnych od BOSE, ale nigdzie nie widze. Jakby komuś się rzuciły w oczy to niech mi da znać :wink4:

Opublikowano

W planach jest zmiana tych boczków, nawet głośniki już z nich wy******m. Obecnie poszukuje normalnych od BOSE, ale nigdzie nie widze. Jakby komuś się rzuciły w oczy to niech mi da znać :wink4:

Krycha ostanio miał komplet bose ja sam szukam jednego i ciężka sprawa :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, że miał ale nie chciał sprzedać samych boczków bo się Daniel pytał z tego co pamiętam.

Opublikowano

Jedno wyrezane b5 opuściło świętokrzyskie ale przybyło nowe :wink4: Mody jak najbardziej na + Pewnie jak Cie kiedyś spotkam na drodze to wezme Cię za Danielka bo auto prawie bliźniak :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Jedno wyrezane b5 opuściło świętokrzyskie ale przybyło nowe :wink4: Mody jak najbardziej na + Pewnie jak Cie kiedyś spotkam na drodze to wezme Cię za Danielka bo auto prawie bliźniak :tongue4:

Wczoraj o tym mówił, że teraz pewnie będą mnie mylić z nim przez jakiś czas, bo z wyglądu prawie to samo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.