Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Octavia ASV prośba o analizę logów


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że sam patrze i za bardzo nic nie widzę, prosiłbym o pomoc w analizie logów. Nie wiem czy dobrze zrobiłem, jakby co to zrobię jeszcze raz. Samochód trzy razy w ciągu dwóch tygodni dostał notlaufa. Działo się to tylko na piątym biegu, podczas dłuższego przyspieszania. Na pozostałych biegach było OK. Błąd wyskoczył tradycyjny 17965 - czyli wszystko może być. Kierownice chodzą jak nowe, mieszek szczelny. Może N75? Jak go sprawdzić? Poniżej logi z czterech bloków. Wiem, że to nie forum Octavii, ale na razie pomykam takim czymś. Dzięki za pomoc.

logasvro0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem ze sterowaniem turbulum ... ewidentne przeładowanie: wymagane ~2 bary rzeczywiste ~2.3 bara ...

mozna zaczac od podmiany N75 na nowy .... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przepływka raczej dobrze wygląda? Tak mi się wydaje przynajmniej. Dzisiaj będę miał zaworek na podmiankę. Jak go założę i zrobię logi to w bloku 11 powinno się pozmniejszać trochę? A jak będzie to samo? Pozdr.[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2007, 13:58 _________________________________________________No i wymiana zaworka nie pomogła. Dalej to samo. Poniżej wykres bloku 11:

pon75oy6.th.jpg

A tu trzy bloki podczas wystąpienia notlaufu na piątym biegu:

notlaufva4.th.jpg

Co jeszcze można sprawdzić i czym?

A może te wyższe wartości w bloku 11 są spowodowane ty, że auto ma chipa? Czy to nie ma nic wspólnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...