Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niepokojący dźwięk


DareQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że to co trzeba zrobić to zmiana N75 i jeszcze regulacja sztangi od gruszki-tłumika.

Nie wiem czy mówimy o tym samym jaka sztanga od tłumika? Tłumik (gruszka) to ta czarna bańka ja w niej nie mam regulacji wcale.

Co do wymiany N75 sprawdź jeśli masz za darmo.

Czekam na wnioski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ja podmieniłem u siebie wczoraj N75 ale niestety nic nie pomogło :( A próbował którys z was wywalic katalizator?? jakos teraz to podejrzewam ze to on moze byc przyczyna tego dzwieku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

u mnie zawór N75 też wyglada na to że pracuje ok, mam lekkie przełądowanie zastawnawiam się nad tym czy przypadkiem nie jest to problem z łopatkami w turbinie i mechanizmeme który nimi steruje, poczynając od sztangi zaworu turbiny.

Mam pytanie czy osoby które wymieniły turbinę wymieniły na nową czy regenerowaną lub regenerowały?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nowa - ja włożyłem regenerowaną i nastpnego dnia wyciągałem łopaki z Intercoolera :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nowe?? przecież są dobre firmy które regenerują..a ile kosztuje turbinka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam jeszcze pytanie, czy sprawdzaliście w swoich autach ciśnienie próżni no i te wentylki zwrotne na wężach łaczących N75 z tłumikeim i pompą próżni?

Musimy wpólnymi siłami ustalić przyczynę tych dzwięków :wallbash:

turbinka = około 2tys regenerowana=około700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam jeszcze pytanie, czy sprawdzaliście w swoich autach ciśnienie próżni no i te wentylki zwrotne na wężach łaczących N75 z tłumikeim i pompą próżni?

Musimy wpólnymi siłami ustalić przyczynę tych dzwięków :wallbash:

turbinka = około 2tys regenerowana=około700zł

700 ???????? chyba nie do AWX/AVF :gwizdanie: ja za regeneracje płaciłem 1200 i to po znajomośći

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Adama to dłuzsza historia :P

dokładnie

wymiana turbiny nic nie zmieni .. a dzwięk, mniej lub bardziej słyszalnie, występuje prawie u każdego więc jak podmiana N75 nie pomoże to trzeba z tym latać i nic sie nie bedzie działo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myslicie czasami ze to mozy byc kat?? tak na proste myslenie..spaliny trzyma i turbina szaleje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tak być - w moim już coś od dłuższego czasu brzęczy - wymieniłem eN-ke ale nic się nie zmieniło

kata tak czy siak musze wymienić ale ...karwa w ASO 2700 a na allegro nie ma nic do AWXa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal całkiem,a w srodek puszki wspawaj rurke zeby nie chodził jak golf 2 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki - poloneza nie chce

A Ci co mnie bliżej znają wiedza że u mnie musi być wszystko - perfect :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaho a co to jest eN-ka[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 14:07_________________________________________________Ja generalnie przegladajac forum u siebie podmieniłem N75 musze w wolnej chwili sprobowac odłączyc ta gruszke i nie wiem co dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszce jedna sprawa bo juz sie zakreciłem do N75 wchodzi 2 czy 3 weżyki?? ja podmieniłem zaworek do ktorego wchodzi dwa i nie wiem czy to ten...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...