Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 minut temu, coal napisał:

jako że mam HBO Go i interesuje się trochę sportem oglądałem, fajnie pokazuje jakim biznesem jest NFL i jakie życie mają zawodnicy i osoby z ich otoczenia.
A ktoś oglądał może "Westworld"? HBO reklamowało 2 sezon (start w kwietniu) podczas przerwy w superbowl, traktują serial poważnie, ze swojej strony sam nie wiem, dziwny, nie będę zdradzał fabuły po prostu najlepiej oglądać bez czytania o serialu, żeby nie wiedzieć za dużo na starcie.

Ja oglądałem Westworld. Moim zdaniem pierwszy sezon należy traktować tylko jako wprowadzenie do właściwej akcji, teraz już będzie tylko lepiej. Serial ma spory potencjał i kwestia czy HBO po prostu tego nie schrzani.
Pierwszy sezon oceniłem na filmwebie na 6/10, a po drugim spodziewam się sporo więcej. HBO traktuje Westworld niby jak nową "grę o tron", czyli siłę napędową stacji :).

Edytowane przez Cin3k

Opublikowano

Mój ranking seriali:

1/  Breaking Bad,

2/Rodzina Soprano

3/ True Detective

4/ Narcos

5/ Gra o Tron

6/ Gomorra

7/Stranger Things

8/Black Mirror

9/ Fargo

10/ Mindhunter

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Polski serial Kruk (Canal+), w mojej opinii najlepszy serial ostatnich lat...

Opublikowano

Pakt ... Kruk w podobnym stylu zdjecia petarda ... na Pl kino miazga


Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
W dniu 27.04.2018 o 22:01, Krumak napisał:

Polski serial Kruk (Canal+), w mojej opinii najlepszy serial ostatnich lat...

Wataha 1 i 2 bije "Kruka" na łeb 

Opublikowano

Ostatnio zabrałem się za serial Terror i póki co jest na prawdę wciągający, więc mogę go śmiało polecić - http://www.filmweb.pl/serial/Terror-2018-769361.

Opublikowano

wszystkie znane mi serwisy poblokowali :kwasny:

nie wiem gdzie wy to oglądacie :mellow:

Opublikowano

Kto coś poleci na hbo go? oglądałem Westerworld, Grę o Tron, Gommorę, Graczy, Pakt, Watahę,  Detektywa 1 sezon. Na razie wszystkie seriale mi się podobały.  Nie mam jakiś wymagań co do klimatu :)

Co oglądać:  Billions, Rodzina Soprano, trust, odpowiednik, długa noc, zakazane imperium, ekipa, banshee, prawo ulicy, kompania braci, pacyfik.
te propozycje to tak na szybko znalezione, może inne jakieś ciekawe seriale?

Opublikowano
4 godziny temu, Kamyk napisał:

wszystkie znane mi serwisy poblokowali :kwasny:

nie wiem gdzie wy to oglądacie :mellow:

Spróbuj na http://iitvx.pl.

Opublikowano
Wataha 1 i 2 bije "Kruka" na łeb 
Dokładnie. Szczególnie druga seria.
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Polecam Słodkie Kłamstewka 

Opublikowano

ja polecam the walking dead i pamiętniki wampirów ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Aplikacja popcorn time do ściągania filmów i seriali :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 29.04.2018 o 20:49, nitroo napisał:
W dniu 29.04.2018 o 00:36, Dev napisał:
Wataha 1 i 2 bije "Kruka" na łeb 

Dokładnie. Szczególnie druga seria.

Według mnie Wataha 2 całkiem całkiem.

Opublikowano

Mogę polecić Tabu i Czystą Krew

Opublikowano
19 godzin temu, Dev napisał:

Obejrzałem ciurkiem w weekend wszystkie odcinki. Dawno nie oglądałem nic lepszego, a trochę tego przerabiam.

Genialna rola Frycza. Zresztą każda rola dobra, wiarygodna. Polecam każdemu - klasa światowa, a akcja się dzieje w naszej kochanej Warszawie.

Opublikowano

Nie podzielam Twojego entuzjazmu

Ale każdy lubi co innego

Opublikowano
W dniu 5.11.2018 o 15:24, Cin3k napisał:

Obejrzałem ciurkiem w weekend wszystkie odcinki. Dawno nie oglądałem nic lepszego, a trochę tego przerabiam.

Genialna rola Frycza. Zresztą każda rola dobra, wiarygodna. Polecam każdemu - klasa światowa, a akcja się dzieje w naszej kochanej Warszawie.

Klasa światowa to może nie, gra aktorska niektórych postaci drugoplanowych słaba i sztuczna. Główni bohaterowie ok, rola Frycza rzeczywiście mega. Aktor grający głównego bohatera (nie pamiętam teraz nazwiska) mam wrażenie, że trochę naśladuje Fabijańskiego w grze aktorskiej. Ale bardzo polecam (chociaż jak na razie mam za sobą 3 odcinki).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.