Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Ogrzewanie tylnej szyby nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z podgrzewaniem tylnej szyby. Po włączeniu przycisk świeci normalnie, natomiast podgrzewanie tylnej szyby nie działa w ogóle. Zaznaczam, że lusterka grzeją się i to bardzo szybko. Sprawdzałem bezpieczniki i też ok. W sumie jakby bezpiecznik był spalony to i lusterek by nie podgrzewało, tak wnioskuje. Co to może być? Jak się do tego zabrać?

Opublikowano

Może był wcześniej folia przyciemniająca naklejona teraz ktoś zdarł i nie będzie na 100% grzała poniewaz razem z klejem zeszłą warstwa do grzania szyby

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem to na 90% nie było ciemnych szyb. Była tylko naklejka 'sprzedam' ale to i tak bez znaczenia bo raczej naklejana była od zewnątrz.

Opublikowano

proponuję prosty test..

przyłóż końcówkę miernika do ścieżki(ek) w 3 miejscach. drugą końcówkę do masy. włącz oczywiście ogrzewanie tylnej szyby.

powinno pokazać z lewej strony przy (+) ok 12V, na środku około 6V a z prawej 0V.

jeśli na ścieżce masz tylko 12V... to nie ma masy.

gdy nie pokazuje ci w ogóle napięcia.... to nie dochodzi plus.

reszta czynności zależy od wyników pomiaru...

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Ok jak będę miał chwilkę sprawdzę to. Dzięki ;)

Opublikowano

mam takie lamerskie pytanie ,czy tylne boczne szyby powinny grzać,bo u mnie jest naklejona ścieżka a grzać nie chcą.

Opublikowano

mam takie lamerskie pytanie ,czy tylne boczne szyby powinny grzać,bo u mnie jest naklejona ścieżka a grzać nie chcą.

I dobrze, że nie grzeje, bo te ścieżki na bocznych szybach z tyłu to anteny.

--

Pozdrawiam.

Sławek

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

u mnie padl uklad w klimatroniku.. kupilem nowy na allegro za 200 zl i grzeja jak ta lala:)

Opublikowano
  • Autor

u mnie padl uklad w klimatroniku.. kupilem nowy na allegro za 200 zl i grzeja jak ta lala:)

O.. tego bym się nie spodziewał. No nic. U mnie problem dawno rozwiązany na szczęście :) z jednym kabelkiem był problem :)

Opublikowano

u mnie padl uklad w klimatroniku.. kupilem nowy na allegro za 200 zl i grzeja jak ta lala:)

z jednym kabelkiem był problem :)

to bys napisal dla potomnych co i jak :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No niestety sam tego nie robiłem, mój mechanik zrobił przy okazji czegoś tam.. :) kabelek był chyba przetarty czy coś takiego w tylnym słupku.. Dokładnie nie pamiętam, najważniejsze, że działa :) Ktoś chyba kiedyś tam grzebał i musiał uszkodzić. Teraz ogrzewanie działa elegancko chociaż... jeden pasek mi nie podgrzewa :naughty: będę musiał to zrobić, nie wiem jeszcze jak ale coś wymyślę :)

Opublikowano

No niestety sam tego nie robiłem, mój mechanik zrobił przy okazji czegoś tam.. :) kabelek był chyba przetarty czy coś takiego w tylnym słupku.. Dokładnie nie pamiętam, najważniejsze, że działa :) Ktoś chyba kiedyś tam grzebał i musiał uszkodzić. Teraz ogrzewanie działa elegancko chociaż... jeden pasek mi nie podgrzewa :naughty: będę musiał to zrobić, nie wiem jeszcze jak ale coś wymyślę :)

żeby było jasne...bo temat dotyczy tylnej szyby...

piszesz, że działa ci ogrzewanie na tylnych bocznych?? czy działają obydwie??

jeden nie działający pasek żaden problem naprawić. kupujesz specjalny lakier przewodzący, 1275669319

PRZYKLEJASZ taśmę klejącą na szybe z dwóch stron paska aby ścieżka w tym miejscu nie była za szeroka i smarujesz klejem, czekasz zgodnie z instrukcją kilka godzin i cieszysz się grzanym paskiem

Opublikowano
  • Autor

A ja mam sedana także na bocznych szybkach nie mam podgrzewania :) o właśnie.. kiedyś gdzieś słyszałem o czymś takim. Dzięki za rozjaśnienie sprawy :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Prośba o podpowiedź gdzie szukać lub jak się dobrać do kabli idących do grzania tylnej szyby? Mam ten sam problem, lusterka grzeją a nie działa grzanie tylnej szyby.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.