Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wąskie e30


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

a co to za zwierzak sie zalapal na foto :decayed: ? widac go a raczej chyba ją przez szybe pasażera :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą furę latem 2010r w Sarbinowie na jakimś zlocie e30. Gratulacje, na fotach wygląda mega, w realu jeszcze lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kółka się świecą... :kox:

podasz jakiegoś linka do zewnętrznej galerii jeśli masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak B6 było ładniejsze :tongue4:

Młody jesteś- bemka jest jest kozacka :good: :good: :good:

nie mówię, że BMW nie jest ładne.. podoba mi się, ale wyraziłem opinię, że B6 mi się bardziej podobała.. i co do tego ma mój wiek? :wallbash: chociaż jeśli już RWD to wolałbym chyba co innego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kółka się świecą... :kox:

podasz jakiegoś linka do zewnętrznej galerii jeśli masz?

nie masz :tongue4: jak założę koła to zrobię jakąś sesyjkę to wrzucę trochę fot[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 03:03_________________________________________________

i tak B6 było ładniejsze :tongue4:

Młody jesteś- bemka jest jest kozacka :good: :good: :good:

nie mówię, że BMW nie jest ładne.. podoba mi się, ale wyraziłem opinię, że B6 mi się bardziej podobała.. i co do tego ma mój wiek? :wallbash: chociaż jeśli już RWD to wolałbym chyba co innego :naughty:

b6 było z całkiem innej bajki, ale spokojnie zrobię klona jak tylko fundusze zorganizuje, co prawda może już nie z 19ka :tongue4:

jeden kaleka mi starczy :wink4:

a co do rwd to musiało być e30 jeszcze przed audi chorowałem na 30che ale było potrzebne praktyczne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem oddałeś je na obszycie skórą gdzieś? Czy w Mirco Ci tak ładnie zrobili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już Ci pisałem co sądzę bodajże na BMW3ER ale mogę powtórzyć jeszcze raz - najpiękniejsza E30 jaką w życiu widziałem :good: Totalna perfekcja :cool1:

to mało fajnych samochodów widziałeś :polew:

ja widziałem na zlocie synykatów w tarnowie fajniejsze :decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 00:59_________________________________________________i mocniejsze :tongue4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 00:59_________________________________________________chociaż wuja też daje rade :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...