Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąskie e30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już prawie maj. Przyjedziesz w ten piątek?? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Już prawie maj. Przyjedziesz w ten piątek?? :kox:

może jak napiszę dziś podanie, to mnie puści :D

Opublikowano

może jak napiszę dziś podanie, to mnie puści :D

No to pisz i szykuj furę na piątek. :kox:

Opublikowano

Ja to nawet nic nie pisze :D

wyglądaja KOX :kox: :kox: szkoda ze ja nie lubie BMW bo sam bym miał E30 :)

ja też kiedyś nie lubiłem :tongue4: i nienawidziłem wręcz białych e30 :D

Wuju, kiedy sie pokażesz, ???? mam tu tez kilku bmw maniaków :gwizdanie:??

jakoś w maju się postaram :)[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 08:37_________________________________________________ :gwizdanie:

44876753.jpg

32580889.jpg

30874038.jpg

13043490.jpg

Znam to miejsce :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Znam to miejsce :naughty:

:klamie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 23:37_________________________________________________wreszcie doszedłem czemu tak ciężko przychodzi mi sprawne kręcenie momo i zakładanie kontr :kox:

podniosłem fotel kierowcy po raz kolejny

nie dość że teraz dużo sprawniej obraca się kierowniczką to dźwignia od szyny nie leży na dywanie

i blokuje się tak jak powinna a nie jak do tej pory z minimalnym ale jakże irytującym luzem :wallbash:

dodatkowo wrzuciłem stopery w dywanik i wymieniłem kilka śrubek :decayed:

dsc00250h.jpg

dsc00248c.jpg

jeszcze tylko muszę dojść czemu sprężyny od gwintu mi tak brzdękają przy manewrach :disgust:

bonusowo foto z deszczowego spotu :naughty:

img1622s.jpg

img1625aa.jpg

Opublikowano

twarde sprężyny często generują dźwięk jak by metal o metal uderzał, spróbuj nałożyć kawałek węża gumowego "ogrodowego, na miejsca gdzie spotykają się zwoje, powinno pomóc, musisz zdjąć koła i zobaczyć gdzie jest uszkodzony lakier na sprężynach, w mojej ex B7 na Teinie SS jak było poniżej 10 stc to stukało jak cholera, bajk chyba też tak miał z tego co pamiętam

Opublikowano
  • Autor

twarde sprężyny często generują dźwięk jak by metal o metal uderzał, spróbuj nałożyć kawałek węża gumowego "ogrodowego, na miejsca gdzie spotykają się zwoje, powinno pomóc, musisz zdjąć koła i zobaczyć gdzie jest uszkodzony lakier na sprężynach, w mojej ex B7 na Teinie SS jak było poniżej 10 stc to stukało jak cholera, bajk chyba też tak miał z tego co pamiętam

:good:

u mnie to jest słyszalne tylko przy manewrach, w gwincie są 2 sprężyny i chyba przeskakuje jedna z nich

zdrapana farba powinna zdradzić miejsce stuków :good::notworthy:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 00:30_________________________________________________potrenowałem dziś trochę przed festem robienie zdjęć,

i stwierdzam że dalej nie mam o tym pojęcia :decayed:

wąsko z przodu

51526234.jpg

wąsko z tylu (i wąsy na przedzie :D )

41931260.jpg

jednooki bandyta :cool1:

22451149.jpg

69591732.jpg

trochę środka

10224033.jpg

29097619.jpg

84022312.jpg

10590203.jpg

komora wymagająca liftingu, ale to chyba diero na przyszły sezon

71276947.jpg

43063513.jpg

i pozostałe :kox:

16904613.jpg

49343580.jpg

85709467.jpg

97851513.jpg

66104309.jpg

26296359.jpg

61701640.jpg

71564665.jpg

38432997.jpg

32620072.jpg

42826458.jpg

za tydzień wrzucę coś ze zlotu :)

Opublikowano

fotki generalnie z "pomysłem" ale warto zainwestować w dobry statyw do pewnych fotek, jakiego aparatu używasz? niektóre fotki są "blade"

Opublikowano

no ma mistrza to auto :kox: :kox: :slina:

wuju widzę że z moich VT zrobiłeś tylko czerwone kierunki :gwizdanie: resztę też będziesz dłubał?

Opublikowano

waski znalazlem twoje auto goscinnie na moto.allegro

http://moto.allegro.pl/e30-coupe-rarytas-cult-i1595810900.html

ps. twoja piekna ale kolegi e30 tez niczego sobie :kox:

i kolega ma chyba z przodu i z tylu wiekszy parapet jesli chodzi o te bbsy co ;> ?

Opublikowano
  • Autor

fotki generalnie z "pomysłem" ale warto zainwestować w dobry statyw do pewnych fotek, jakiego aparatu używasz? niektóre fotki są "blade"

jestem totalnym amatorem jeżeli chodzi o zdjęcia, aparat to fujifilm finepix s100fs mojej dziewczyny

no i fotki są bez jakiegokolwiek podkręcania, jedynie rozmiar i waga zmniejszona do potrzeb forum[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:36_________________________________________________

no ma mistrza to auto :kox: :kox: :slina:

wuju widzę że z moich VT zrobiłeś tylko czerwone kierunki :gwizdanie: resztę też będziesz dłubał?

przód przymierzałem i jednak to zestawienie najbardziej mi pasowało

kierunki, nerka, i długie jasne walają się gdzieś po garażu

może kiedyś ją całkowicie od tuninguje

a co do shadow line to sobie darowałem, za dużo zabawy a nie wiem co lepsze

ale jeszcze raz wielkie dzięki za nie :notworthy:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 23:38_________________________________________________

waski znalazlem twoje auto goscinnie na moto.allegro

http://moto.allegro.pl/e30-coupe-rarytas-cult-i1595810900.html

ps. twoja piekna ale kolegi e30 tez niczego sobie :kox:

i kolega ma chyba z przodu i z tylu wiekszy parapet jesli chodzi o te bbsy co ;> ?

można powiedzieć że taki prawie sfagier :decayed:

no ma parapety większe, za to ja mam 17 on 16 :przebiegly:

ale jego jest w stanie jak z fabryki mojej jeszcze dużo brak do takiego stanu

hehe on sprzedaje swoją a ludzie dzwonią i pytają o białą ze zdjęć :polew:

Opublikowano

na fotach twoja wymiata bez gadania, nawet się nie dziwię, że pytają o twoją, jestem anty fanem BMW ale twoja mi się szczerze podoba, kiedyś Gniezno było mekką zajefajnych kwadratów, teraz to nie wiem jak tam jest

Opublikowano
  • Autor

na fotach twoja wymiata bez gadania, nawet się nie dziwię, że pytają o twoją, jestem anty fanem BMW ale twoja mi się szczerze podoba, kiedyś Gniezno było mekką zajefajnych kwadratów, teraz to nie wiem jak tam jest

dzięki :good:

w każdym kawałku pl są jakieś ciekawe sztuki

u nas finalnie jak chłopaki dokończą będą 4 przyjemne 30chy

prócz mojej i z aukcji jest jeszcze 328 białe cupe szeroka lmapa w mt2

i czarne cabrio na wąskiej również 328 :decayed:

tak że jak na taką dziurę będzie nieźle :kox:

Opublikowano

szeroko idziecie w young-timery i dobrze, trzeba klasę trzymać

Opublikowano

ale jeszcze raz wielkie dzięki za nie :notworthy:

spoko, polecam się :good:

Opublikowano
  • Autor

kilka fotek z 3erfest :evil:

dscf0545l.jpg

dscf8781.jpg

dscf0370v.jpg

Photo15.jpg

Photo74.jpg

to koło z brązowo-złotego cabrio prędzej czy później założę :evil:

80088491.jpg

zdjcie0355g.jpg

4d57d055a0721192.jpg

7f583bafac631f68.jpg

SDC13959.JPG

SDC13930.JPG

:kox:

Opublikowano

miodzio foty, ja bym został przy tych co masz, są bardziej "tłuste"

Opublikowano

Ładne sztuki się pojawiły :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.