Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąskie e30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gratuluje :good:

piękne te dresowozy na fotkach :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

nie tylko na fotkach :tongue4:

i w dresach też mało kto tam był, nie te czasy :cool1:

Opublikowano

wuju jak bedziesz jechał na następny event jadę z tobą chociażby w bagażniku

choruję na e30 lub e36 w cabrio tylko że znaleść fajną e30 graniczy z cudem (w miarę normalnej kasie oczywiście )

nie spodziewaj się że z e30 będzie taniej, bo dość szybko rośnie wartość

a na zakup e36 jest teraz dobry moment bo niedługo też przestaną tanieć

i jak już to szukaj po forach bo większość dobrego towaru nie widzi nigdy allegro

z e30 jest tak albo ulep za 2999 albo piekny okaz za 20 albo nawet za 40 mowa o cenach allegro oczywiście. jeszcze po ibeju patrzę czasem ale tam też lipton[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 21:28_________________________________________________http://allegro.pl/sprzedam-sliczne-bmw-e36-cabrio-i1834309469.html :kox:
Opublikowano
  • Autor

jako że pogoda chyba już niedługo przestanie dopisywać zabrałem dziś białą na małą rundkę

przy okazji zabrałem szkiełko co by zrobić sobie z nim lepsze foto w dzień :cool:

74558931.jpg

Opublikowano

na każdym foto z każdej strony piękne auto :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

na każdym foto z każdej strony piękne auto :good: :good: :good: :good: :good:

dzięki :good:

co by nie było że tylko myje i robie foto..

46964601.jpg

94345166.jpg

Opublikowano

Na tym drugim zdjęciu ten płot tak okopciłeś? :kox: czy paliłeś ognisko za furą że niby z opon dymi :decayed:

:wink4:

Opublikowano

dobre syndykaty tam macie w WZW

Opublikowano
  • Autor

dobre syndykaty tam macie w WZW

ja to wkz :cool1: ale wzw też jest dobra ekipa :naughty:

white e30 MT1 & MT2

Opublikowano

nie szkoda takiego auta na upalanki? szpera by się przydała

Opublikowano

twoja mega ladna ale ta druga szalu nie robi ... a kierownik chyba powinien pocwiczyc dawkowanie gazu ;) bo za kazdym razem go obraca ;)

ps. gratuluje nagrody

Opublikowano
  • Autor

nie szkoda takiego auta na upalanki? szpera by się przydała

lepiej chodzi jak się ją od czasu do czasu przegoni :tongue4:

poza tym jestem zdania że auto to głównie frajda z jazdy a dopiero później podniecanie się wyglądem i posiadaniem go

wiem że by się przydała ale jak założę to pewnie częściej będę tak robił

ale zobaczymy może w zimę się coś wsadzi bo marzą mi się wycieczki na tor w przyszłym sezonie

twoja mega ladna ale ta druga szalu nie robi ... a kierownik chyba powinien pocwiczyc dawkowanie gazu ;) bo za kazdym razem go obraca ;)

ps. gratuluje nagrody

dzięki :good:

2ga jest cały czas dopracowywana, pod koniec filmiku ma już większość pakietu mt2 tak że na przyszły sezon też będzie kocur :kox:

a co do jazdy.. no to już nie moja briiszka :tongue4:

Opublikowano

dobre syndykaty tam macie w WZW

ja to wkz :cool1: ale wzw też jest dobra ekipa :naughty:

white e30 MT1 & MT2

Wuju, a ten drugi biały to nie jest żołnierzem, przypadkiem :naughty::cool1:

coś mi się kojarzy ale nie wiem czy dobrze :mysli:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 17:50_________________________________________________O właściciela mi chodzi oczywiście :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobrze ci się kojarzy :cool1:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 18:01_________________________________________________

:gwizdanie:
Opublikowano

Gratuluje!! super koperta!! :kox:

Opublikowano

filmik :good: zlot jak widać był :kox:

Opublikowano
  • Autor

filmik :good: zlot jak widać był :kox:

byłem tylko w sobotę, ale i tak było super :good:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 10:08_________________________________________________dłuższy czas się nic nie działo poza jazdą więc trzeba było coś przymodzić :naughty:

bolączką e30 były hamulce

trzeba było znacznej siły żeby wyhamować to małe pudełko

trafiło się podwójne serwo więc nie zastanawiając się za wiele zakupiłem i zabrałem się z pomocą kumpli za montaż

dsc00356j.jpg

trochę rzeźby było żeby wcisnąć je tam przy większym silniku niż przewidziany do tej budy

ale się udało :kox:

68098909.jpg

:naughty:

rezultaty przeszły moje oczekiwania.. trzeba dużo mniej siły żeby zatrzymać auto :evil:

kolejnym minusem był kiełek zderzaka, wymiana na ładniejszy polepszyła mi humorek :kox:

22445738.jpg

i taki mały gadżet dla dopełnienia szczęścia

63358154.jpg

:>

koniec dzisiejszego wystąpienia, kolejne minusy wyeliminowane, ale jeszcze długa droga do pełni szczęścia

pozdrawiam

Opublikowano

sikor fajny :kox:

Opublikowano

gwint masz K-sport ? tak mi kolorystycznie podchodzi, nie sypie się ?

Opublikowano
  • Autor

gwint masz K-sport ? tak mi kolorystycznie podchodzi, nie sypie się ?

tylko cambery

gwint jest fk na amorkach koni :)[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 16:52_________________________________________________96552744.jpg

50532432.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.