Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąskie e30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A tych lamp to nie miałeś już kiedyś zamontowanych? :mysli:

te co mam do tej pory to są home made

a te z foto to ori black hella, można powiedzieć że rarytas :kox:

ale nie wiem czy ich nie zgole bo budżet na opony wyczerpałem :disgust:

Opublikowano

Śliczna jest !!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

niestety nie można mieć wszystkiego ;(

jeszcze teraz gdzie jak ją poskładam na wiosnę to nie będzie się do czego przyczepić :evil:

choć to że chce sprzedać nie równa się temu że się sprzeda :decayed:

Opublikowano

a jaką przewidujesz cenę za to cacko :cool1:

Opublikowano
  • Autor

3????

jeszcze się konkretnie nie zastanawiałem, może wcale nie będzie trzeba sprzedawać :wink4:

Opublikowano

dobra 3000 nawet euro moge dac niech strace :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

może wcale nie będzie trzeba sprzedawać :wink4:

:polew: :polew: tak czułem że nie oddasz białej :good:
Opublikowano
  • Autor

wszystko się okaże, mam na to minimalny wpływ :cool1:

Opublikowano

E tam, E30 juz za 2500 zł mozna wyrwac przeciez i to igiełke... :kox:

:polew:

Opublikowano

Te BMW to istny majstersztyk :lol1:

Opublikowano

a tu jak zwykle ciekawie się dzieje :punk:

Opublikowano
  • Autor

na nowym forum jeszcze nic nie wrzucałem

musi się coś dziać

a więc bh tak jak chciałem się nie sprzedało

i będzie założone, do nich ori pomarańczki z przodu

25818014.jpg

pracę przy wykończaniu przodu wleką się trochę ale jak to mówią " co nagle to po diable "

pas przedni też trochę przywróciłem do życia

i zrobiłem w nim 2 dare wloty co by wloty w zderzaku się nie marnowały :cool:

56398974.jpg

76221923.jpg

chyba będzie dobrze

jeszcze tylko polakierować, sklecić zamówienie do aso, poskładać i będzie gotowy

wkurzony poszukiwaniem używanych dunlopów zaopatrzyłem się w coś takiego

36407640.jpg

wypoleruje najbardziej oklepane koło w pl, to zobaczymy jak się naciągną

ale jak by się ktoś pytał to będę chciał sprzedać 30che niedługo hahahahaha

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
spyn.jpg
Opublikowano

To lakierowanko robiłes sam czy masz jakiegoś lakiernika?

Opublikowano
  • Autor

komora nie musi być idealna to sobie sam poradziłem a i tak wyszło dobrze

tylko spawanie szwagier mi robił

Opublikowano
komora nie musi być idealna to sobie sam poradziłem a i tak wyszło dobrzeł

:thumbup1: teraz poskładac w całości czekać na ciepłe dni:wink:

Opublikowano
  • Autor

ciepłe dni już są, czekam tylko na części z aso

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wypieściłem trochę koła, poskładałem środek i też wyczyszczony ładnie :jerk:

w końcu mi wszytko działa :naughty: (nie było grzania i kulało sterowanie nawiewem, szybą i lusterkiem pasażera)

brakuje śrubek do złożenia przodu, w sumie kurier trochę dał cała bo miały być w piątek

ale pewnie jutro będą więc pewnie i jutro dokończę dzieła

i pieszczenie lakieru jeszcze mnie czeka :kox:

asafdv.jpg

58590623.jpg

12853812.jpg

61894396.jpg

Opublikowano

wypieścisz i do żyda:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.