Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...


wosiek

Rekomendowane odpowiedzi

eno wypas furka sie prezentuje :drool: szkoda faktycznie że skóry nie ma ale jak widze to sie da załatwić :naughty:

co do szyb np u nas zapłaciłem 350zł do mojego za 5 szyb w warsztacie robiącym to profesjonalnie :dance:

z tymi skórami to jest problem ,nigdzie nawet nie ma ładnych... ostatnio były kremowe,umówiłem się z typem a on 2 dni później opierdo*** komuś innemu :kwasny:

u nas za przyciemnienie szyb z tego co pamiętam trzeba zapłacić za tylną 150,a poczne w granicach od 100 do 150zł więc sporo, z przednimi bocznymi wyszło by około 700 minimalnie,wiadomo w sedanie zawsze taniej będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie tylko ta skrzynia. Masz bardzo ładnie wyposarzone auto a że mam bardzo podobne to jak patrze na twoje to jakby mi czegoś brakowało... co so skóry to nie bawił bym się w to bo skóra w aucie czesto ładnie nie wygląda, a pomysł z szybkami jak najbardziej popieram, sam się przymierzam do tego ale jak pomyślę że przednich bocznych nie można przyciemnić to już przestaje mi się to tak podobać ... może kiedyś Łukasz (Alvaro) zorganizuje mini spocika w Malborku chyba że chcecie do Elbląga przyjechac to nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur

a czego u mnie brakuje co ty masz ??najbardziej to chyba navi :P hehe skrzynia,na początku nie chciałem automata,teraz bym kupił następnego też w automacie;) a skórkę się wyszuka taką która będzie ładnie pasowała ;) co do szyb,przecież można przednie przyciemnić chyba do 30% a ja właśnie najlżejsze przyciemnienie chce do swojego,bo za ciemne nie zabardzo mi się podobają.

Trzeba będzie się kiedyś ustawić na tego spota jak najbardziej

ps. szukam twojej na forum ale coś znaleźć nie mogę,jest gdzieś przedstawiona ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna!!! Ja bym ją codziennie pucował i nic nie zmieniał. Wg mnie autko jest super! :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz tylko z fotkach ze zlotu (NE) a napisałem "...mi brakuje..." podgrzewania tyłka, dużego FISa i ksenonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna . kolorek odpowiedni i wypas . Mnie sie podoba :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :D musze poszukać wtedy fotek twojej a4 ;) kurde,zastanawiam się co zrobić z tym zawieszeniem,czy poszukać ori obniżonych spręzyn i założyć na te amorki i wtedy te spęzyny sprzedać czy nauczyć się jakoś z tym jeździć.... chyba przez to że mam tiptronika( a skrzynia ta jest sporo cięższa od zwykłej) o 1 cm za dużo poszedł w dół i właśnie ten centymetr jest za dużo...

są miejsca gdzie nie moge normalnie wjechać(chociażby garaż). Boje się że rozwale mise od skrzyni a wtedy będzie nieciekawie.Patrzałem w kanale i jest troszkę poszorowana,szczególnie jak ostatnio zachaczyłem na koleinie na drodze wrrrrrrrrrr...... ach te polskie zjeba** drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łądny Avancik , kolor heh mój ulubiony Fele wypasne tylko tak jak juz ktoś napisał Et za duże i za bardzo weszły do srodka... coś musisz chyba z tym zrobić by sie ladnie zrównały z blotnikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele wypasne tylko tak jak juz ktoś napisał Et za duże i za bardzo weszły do srodka... coś musisz chyba z tym zrobić by sie ladnie zrównały z blotnikiem...

felgi są tylko na ten sezon,na zime je sprzedaje i na wiosne 18" przyjdą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele wypasne tylko tak jak juz ktoś napisał Et za duże i za bardzo weszły do srodka... coś musisz chyba z tym zrobić by sie ladnie zrównały z blotnikiem...

felgi są tylko na ten sezon,na zime je sprzedaje i na wiosne 18" przyjdą ;)

Hihi wlasnie patrze na allegro na twoje fele,mi sie od dawna widza te fele na mojej niuni....nie dobrze ze je zczailem bo mialem autko chipowac a tu nie wiadomo czy nie bedzie fel... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież można przednie przyciemnić chyba do 30%

Audi już seryjnie ciemni .. a nie wiem czy znajdziesz folie która będzie miała przyciemnienia ok 15 % ... prosta kalkulacja, że nawet najlżejsza folia na przodzie nie jest do końca legalna :)

a tak to furka cudo.. :) spełnienia modów życze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tukan2000 myśl myśl,oczywiście dla kogoś z klubu rabat :) zamieniłbym się też chętnie na zimówki na feldze orginalnej 16" lub na stalowych ... [br]Dopisany: 08 Październik 2007, 20:13 _________________________________________________

przecież można przednie przyciemnić chyba do 30%

Audi już seryjnie ciemni .. a nie wiem czy znajdziesz folie która będzie miała przyciemnienia ok 15 % ... prosta kalkulacja, że nawet najlżejsza folia na przodzie nie jest do końca legalna :)

wsumie masz racje.... ale żaden zakład nie ma folii takiej aby móc przyciemnić to legalnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki koszt?? wsumie chodziło mi o te orginalne od a4 ale na zime może by były dobre...[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 20:24 _________________________________________________a to nie ty miałeś te felgi od rs4 b5 18" te co chce właśnie sobie kupić na wiosne :evil:??:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: talib1990 Dzisiaj o 19:49

Cytuj

przecież można przednie przyciemnić chyba do 30%

Audi już seryjnie ciemni .. a nie wiem czy znajdziesz folie która będzie miała przyciemnienia ok 15 % ... prosta kalkulacja, że nawet najlżejsza folia na przodzie nie jest do końca legalna smiley

wsumie masz racje.... ale żaden zakład nie ma folii takiej aby móc przyciemnić to legalnie??

z tego co ja się dowiadywałem to czasami " znajdzie się " taka folia ale to musisz pytać :drunk: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...