Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...


wosiek

Rekomendowane odpowiedzi

jeden gadzet mnie denerwuje i nie chce nim się chwalić :wallbash:

wrzuce jakieś fotki ale troszkę później bo teraz roboty troszkę mam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne mody zrobiles

18" s-line uznam za duzy +

navi+ tez uznam za duzy +

ale ... zmiana zawiechy (byla fajna gleba teraz .... troche (za)wysoko stoi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg Ty nie masz aftomatu więc nie masz pojęcia czym jest misa olejowa skrzyni nie Małolat ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj zawieszka nie jest tragiczna teraz,jak ostatnio stałem koło innej a4 z seryjną zawiechą to moja na 18" stała dobre kilka cm niżej, to mi starczy,naprawde w pore wymieniłem zawieche,kiedyś dodam fotke jak tragicznie wygląda miska, gdy wczoraj dolewałem olej do tipa chłopaki bk kręcili co się kutfa stało z moją miską hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam się bardziej podobała na poprzednich alu :tongue4: Mówię tak bo na takie poluję :naughty: Fajne mody i autko zyskało na urodzie ale nie aż tak dużo - bo wcześniej też było piękne :evil::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg Ty nie masz aftomatu więc nie masz pojęcia czym jest misa olejowa skrzyni nie Małolat ?? :decayed:

hehe wy emeryci to wlasnie tka macie .. .tylko w komforcie chcecie jezdzic i sie tlumaczycie ze miska nisko ... ze to ze tamto ;P

jak patrze na ta ostatnia fote i to tak wg mnie nic tam az tak nisko nie ma ;p

wystarczy twardsze springi dac i nie bedzie sie tak obcierac

np. -60 przod -40 tyl na twardych springach i mozna latac wg mnie ;)

a tak serio.... to co w automacie miska z olejem jest najnizszym punktem w a4 tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do emeryta to mi trochę trochę brakuje;) hehe miałem twardą zawieche,zamochód był bardzo sztywny ale to nie było dla mnie zmartwieniem tylko to że jedziesz sobie ulicą a nagle coś ci napierdziela,a tu co?? puszka zaklinowała się pod spodem hahaha, albo jedziesz sobie wieczorkiem przez gdańsk a tu nagle za samochodem widać iskry bo przypadkiem coś od spodu zachaczyło o asfalt, nie mówie już o drodze aby dojechać do alvara tam to tylko terenówka,a biedak jeździ na 18" heheh normalnie szacunek hehe

a co do miski to jest na równi z tymi pierdolnikami metalowymi przy zawieszeniu ale jest na środku więc na koleinach i wybrzuszonej drodze trzeba naprawde uważać

przez tamto zawieszenie mam uraz na psychice heheh gdy przejeżdzam przez próg zwalniający lub inne"niebezpieczne" przejazdy mruże oczy i myśle: "jebnie czy nie jebnie" :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego WOSIEK:) .. chodzi za mna montaz Navi :embarrassed: z tego co sie orientuje to potzrebny jest nowy tunel z climatroniciem, samo navi ii ... i wlasnie co jescze. tak w ogole calkowwity koszt ile CIe wyniósl??

pozdroo... w ogole piekna fura , a kolo i navi to cud malina:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, felga na duży plus choć poprzednie tez były :th: :th: navi, skórka :th: :th: pozazdrościć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smalec jeszcze cieply.. :decayed:

:polew: :polew: ykk po mielonym czy schabowym? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Gratuluję furki!!

jak zmieniałeś radio na concert 2 to były jakieś problemy (ostre kanty, podłączenie zmieniarki, CAN-busy itp.)?

Pozdrówka.

kupujesz radio od a6 i pasuje idealnie,wyprowadzasz kabel od podświetlenia i nic nie musisz innego robić.

a co z fura

Wosiek :> ? sprzedana ?

fura jeszcze nie sprzedana,2 miechy temu mialem kupca za 26kzl i za tyle nie sprzedalem czego teraz żaluje bo widze że ludzie to by chcieli kupić 2000r za 20kzl najlepiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z fura

Wosiek :> ? sprzedana ?

fura jeszcze nie sprzedana,2 miechy temu mialem kupca za 26kzl i za tyle nie sprzedalem czego teraz żaluje bo widze że ludzie to by chcieli kupić 2000r za 20kzl najlepiej :lol:

i dobrze ze nie sprzedales ... bez sensu sprzedac auto za psie pieniadze

ja bym jej ponizej 29 000zl nie oddal ;)

za 26 000zl to bym nie oddal swojej 96r :P

fakt mozna kupic 99r za 20 000zl ..... i potem wlozyc 7-10 000zl w naprawy ;p

zycze znalezienia kupca za dobre pieniadze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega twierdzi ze jak kupi 99` za 20 000 to trzeba dolozyc, a ja ci powiem ze nasza (moja i narzeczonej) sciagnelismy za 17 500 + oplaty i jest cud malinka, kupiona z pewnej reki :> wszystko jest kwestia umiejetnego wyszukania :) a to ze ludzie w polsce chcieliby auta za darmo to swoja droga :naughty: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...