Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czym objawiają się zużyte pompowtryski?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

jakie sa efekty psucia sie jakiegos pompowtrysku

pozdr[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 21:51_________________________________________________mam na mysli czy szarpie traci moc czy cos takiego

[mod]Stosuj się do zasad panujących na forum przy zakładaniu tematu. Polskie znaki też nie gryzą.[/mod]

Opublikowano

nierówna praca silnika,drgania, może kopcić, większe spalanie... itp objawów może być dużo.Pompowtryskiwacze nie psują się z dnia na dzień. Jeżeli coś pojawiło się nagle to pewnie problem leży po stronie elektroniki. Zrób logi, grupę 13 i 23 i zobaczymy w jakim stanie masz pompowtryskiwacze:)

Opublikowano
  • Autor

wszyscy piszą logi

lecz ja nie wiem co to znaczy

może mi to ktoś wytłumaczy

mój samochód przerywa i szarpie

Opublikowano

wszyscy piszą logi

lecz ja nie wiem co to znaczy

może mi to ktoś wytłumaczy

mój samochód przerywa i szarpie

poczytaj w dziale Diagnostyka VAG

Opublikowano

jeżeli przerywa i szarpie to równie dobrze może być filtr paliwa... a co do logów to jeżeli masz laptopa to kup na allegro pierwszy lepszy kabelek VAG KKL a potem podłączysz samochód pod komputer i może się trochę wyjaśni co z tym szarpaniem, bo teraz to jak wróżenie z fusów :confused4:

Opublikowano

wszyscy piszą logi

lecz ja nie wiem co to znaczy

może mi to ktoś wytłumaczy

mój samochód przerywa i szarpie

podjedz na nabliższy spot w okolicy

Koledzy na pewno będą mieli VAG-a to sprawdza Ci co nie halo

Opublikowano

jeżeli przerywa i szarpie to równie dobrze może być filtr paliwa... a co do logów to jeżeli masz laptopa to kup na allegro pierwszy lepszy kabelek VAG KKL a potem podłączysz samochód pod komputer i może się trochę wyjaśni co z tym szarpaniem, bo teraz to jak wróżenie z fusów :confused4:

w moim przypadku za szarpanie odczuwalne na 4 biegu pow. 3 tys obrotów odpowiedzialny był przepływomierz.

Opublikowano

Sorki za zamieszanie w temacie :hi:

Jak cenowo stoją pompki AL z przeznaczeniem do AVF'a ?

Na co trzeba zwrócić uwagę (jakieś dodatkowe wymiany , regulacje) przy ich wymianie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.