Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walka z dopalaczami - Wasze zdanie


Hugo

Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??



Rekomendowane odpowiedzi

Echem... Poziom buractwa to właśnie pokazałeś tym postem... Że większość ludzi jest osłami i trzeba przez rząd zabraniać czegoś żeby się nie pozabijali przedawkowaniem to luz, ale są ludzie którzy znają granice i może mają od czasu do czasu chęć zapalić sobię zielonego skręta, ale możesz za to iść siedzieć,

Czy nie przesadzasz? Nie bardzo rozumiem dlaczego innych wyzywasz od buraków bo mają inne zdanie to po pierwsze (równie dobrze powinno być na odwrót ale tego nie robią, może to Ty odbiegasz od reszty i jesteś burakiem), po drugie za posiadanie marihuany w ilości śladowej nie wsadzają do więzienia więc nie zostaniesz gorzej potraktowany niż za gwałt.

Gdybyś czytał od początku posty mógłbym z tobą pogadać kto kogo tu nazwał BURAKIEM ;) tak więc proszę zamknij jadaczkę.

Nie wsadzają za śladowe ilośći marysi ? A no widzisz, a ja wiem że wsadzają z dość bliskiego doświadczenia i to szybciej się sprawa odbędzie niż kradzież/niszczenie mienia itd. ;)

eee Luka3s... torche chyba przesadzasz za sladowe ilosci palenia to sie sie dostaje pare pal po garbie troche straszenia, proba wyciagniecia co jak od kogo itp jak sie nie dasz znow pare pal dostaniesz i wypier****c do domu:)) a jak jest inaczej to macie nadgorliwych probuacych sie wykazac Psow!!![br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 13:46_________________________________________________

Echem... Poziom buractwa to właśnie pokazałeś tym postem... Że większość ludzi jest osłami i trzeba przez rząd zabraniać czegoś żeby się nie pozabijali przedawkowaniem to luz, ale są ludzie którzy znają granice i może mają od czasu do czasu chęć zapalić sobię zielonego skręta, ale możesz za to iść siedzieć,

Czy nie przesadzasz? Nie bardzo rozumiem dlaczego innych wyzywasz od buraków bo mają inne zdanie to po pierwsze (równie dobrze powinno być na odwrót ale tego nie robią, może to Ty odbiegasz od reszty i jesteś burakiem), po drugie za posiadanie marihuany w ilości śladowej nie wsadzają do więzienia więc nie zostaniesz gorzej potraktowany niż za gwałt.

Gdybyś czytał od początku posty mógłbym z tobą pogadać kto kogo tu nazwał BURAKIEM ;) tak więc proszę zamknij jadaczkę.

Nie wsadzają za śladowe ilośći marysi ? A no widzisz, a ja wiem że wsadzają z dość bliskiego doświadczenia i to szybciej się sprawa odbędzie niż kradzież/niszczenie mienia itd. ;)

eee Luka3s... torche chyba przesadzasz za sladowe ilosci palenia to sie sie dostaje pare pal po garbie troche straszenia, proba wyciagniecia co jak od kogo itp jak sie nie dasz znow pare pal dostaniesz i wypier****c do domu:)) a jak jest inaczej to macie nadgorliwych probuacych sie wykazac Psow!!!

Ps. sladowe ilosci czytaj pare gram ktore mozna policzyc na palcach jednej reki:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Zmija ma racje :gwizdanie: Luka3s odpowiedz sobie na jedno proste pytanie co Ty własciwie bronisz :mysli: maryske czy to gówno sączone klejem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka3s zanim coś napiszesz i walniesz enter to pomyśl...Rozumiem że do mnie pijesz, że nazwałem cię burakiem. Tylko wskaż w którym miejscu ?

Nazwałem buractwem słownictwo jakiego użyłeś w stosunku do mnie, pamiętasz czy mam ci przytoczyć ? Tak możesz zwracać się się do swoich kolegów.

Wypowiadasz się tutaj jakbyś wszystkie rozumy pozjadał, a czym się szczycisz ? Tym, że miałeś narkotykową przeszłość ?

Jak dla mnie to powód do wstydu, nie do dumy. Dorośniesz zrozumiesz różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z tego dumny. Zresztą powiedziałem koniec gadania bo mi się poprostu nie chce, chce ktoś poruszyć ten temat to zapraszam na prywatną rozmowę a nie pieprzenie i struganie niewiadomo kogo. A Kowiemu odpowiem, bronie swobody i wierze w ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z tego dumny. Zresztą powiedziałem koniec gadania bo mi się poprostu nie chce, chce ktoś poruszyć ten temat to zapraszam na prywatną rozmowę a nie pieprzenie i struganie niewiadomo kogo. A Kowiemu odpowiem, bronie swobody i wierze w ludzi.

Skoro CI sie nie chce i brak Ci argumentow to faktycznie zamknij sie i znajdz sobie inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to dobra prowokacja Bieniuś :gwizdanie:. Każdy ma swój pogląd ja mam swój zdania nie zmienie i nie obchodzi mnie to czy ktoś je zmieni na takie jak moje. Jasno uzasadniłem dlaczego myślę tak a nie inaczej, a że większość mnie skręśla za decyzję... trudno, przynajmniej SoMes mnie dobrze zrozumiał i nie tylko właściwie, a to człowiekowi daje satysfakcje szczególnie z kimś kto ma jakiekolwiek pojęcie o czym mówi, a to że ja będę się tu spierał z Tobą czy kim innym.. co mi to da? Żyj w swojej wierze, ja żyje w swojej, a jeśli chcesz przeprowadzić jakąś "wojnę" odnośnie tego tematu, to wal na prv a nie mnie tu próbujesz "poniżyć(?)", podpuścić(?) czy nie wiem co tam Ci po tej wąskiej płytkiej móżdżynce chodzi. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyhamuj bajere bo pieprzysz takie glupoty,ze sie patrzec nie da.Zbaczas z tematu co chwile i zaslaniasz sie tym,ze jestes za wolnoscia wyboru itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ograniczony czlowiek,ktory mysli,ze jak sie pozwoli na wszystko to bedzie lepiej.

Bo co?Bo sobie kazdy sprobuje i sam oceni czy to jest dobre a co nie?

Temat konkretnie dotyczy dopalaczy.Co uwazam za calkowite gowno i powinne byc zakazane.

Co do maryski.W malych ilosciach powinna byc dozwolona.Chociaz sam nie preferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciesze się że powiedziałeś co myślisz :wink4: bardzo dobrze że pilnujesz własnego zdania, jest to cenione.

Nie wiem czemu ciągle do mnie pijesz, skoro Ci mówię koniec dyskusji. Daj już spokój, nie zamierzam się z nikim tutaj kłócić, a prawo do własnego zdania ma każdy na tym globie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka3s oczywiście, że każdy ma prawo do własnego zdania ale wyrażając je nie wolno obrażać innych.

Co to niby miało być ? :

nie wiem co tam Ci po tej wąskiej płytkiej móżdżynce chodzi. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stróżem prawa tu jesteś, czy grasz jako adwokat ?? ... Odbij człowieku odemnie... już mnie zaczyna nudzić ta gadka. Nie masz co robić tylko ciągnąć za ogon ?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stróżem prawa tu jesteś, czy grasz jako adwokat ?? ... Odbij człowieku odemnie... już mnie zaczyna nudzić ta gadka. Nie masz co robić tylko ciągnąć za ogon ?..

Bajcie sobie po razie :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym znał alkohol tylko z gazet, też uważałbym to za największe zło świata, którego powinno się zakazać. Czy wszyscy którzy się wypowiadają w tym temacie próbowali tych wszystkich dopalaczy ? Czy znają je właśnie z gazet i nagonki telewizyjnej ?

oczywiście nie oczekuję odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem tylko jedno:

trzeba byc bardzo odwaznym, zeby sprobowac dopalacza (albo zdesperowanym)

Dla mnie nie ma tam nic z odwagi, bardziej z ciekawości.

Przecież nie musisz na raz zjeść całej dawki która ci sprzedali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labek, mam prawie 40 dychy na karku i uwierz mi, duzo juz widzialem w swoim zyciu, ale po takie wynalazki nie siegalem nigdy. Po prostu sie boje i tyle. 1/2 dawki, 1/4 dawki? Co za roznica? Jeden sie upije trzema piwami, a inny bedzie musial wypic ich 5. "Produkt kolekcjonerski. Nie do spozycia dla ludzi". Kumasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z ciekawości wziął coś do palenia... 1/4 grama. Wypalili we dwóch, jeden się śmiał jak szalony, a drugi prawie zapaści dostał. Wszystko jest dla ludzi, ale temu mówię NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym znał alkohol tylko z gazet, też uważałbym to za największe zło świata, którego powinno się zakazać. Czy wszyscy którzy się wypowiadają w tym temacie próbowali tych wszystkich dopalaczy ? Czy znają je właśnie z gazet i nagonki telewizyjnej ?

oczywiście nie oczekuję odpowiedzi.

O właśnie, dobrze sprecyzowane pytanie ! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...