Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walka z dopalaczami - Wasze zdanie


Hugo

Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??



Rekomendowane odpowiedzi

myslisz ze 25o latek ma poukladane w glowach? czesto i gesto nie wie co chce od zycia..

taki 30o latek to jak bierze to juz stracone pokolenie a 20-25o latka mozna jeszcze jakos uformowac zeby wyszedl na ludzi..

ale do kórwy nedzy nie możesz zabronić dorosłemu człowiekowi palić/pić/ćpać , co to jest ?? Korea Płn ???

dlaczego ktoś ma za mnie decydowac co jest dobre ????

dlatego ze niektorzy ludzie sa za glupi zeby rozumiec co jest dla nich dobre a co nie...

malo takich idiotow w kraju?[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 16:35_________________________________________________to co sie dzieje to kwestia tego ze jest duzo swobody poprostu...generalnie jak sobie cpasz to przeciez ci nie zakaze.. zobaczymy co bedziesz mowil jak twoje dziecko wpierdoli sie w taki syf..czy tez bedziesz gadal o wolnoosci etc.

alkoholik zawsze wmawia sobie ze picie to nic zlego, palacz tak samo i cpun..

roznica jest taka ze po gorzale i fajkach czlowiek ma swiadomosc (w wiekszosci przypadkow) a jak zaaplikujesz sobie jakiegos psychotropa to popierdoli ci sie w bani i bedziesz udawal batmana i skakal z 11 pietra albo latal z nozem i zabijal ludzi tak jak w counter strike..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robi rzad jest bardzo niebezpieczne. Jak mozna wejsc legalnie dzialajacemu przedsiebiorcy do sklepu, a nastepnie go zamknac..? Przeciez to jawne lamanie prawa..

Czekam na kolejne wyroki w sprawie o handel kretem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze niektorzy ludzie sa za glupi zeby rozumiec co jest dla nich dobre a co nie...

malo takich idiotow w kraju?

ale to ich brocha , małolatów rozumiem ze nie mogą odróżnić , ale ludziom po 30lat nie wypada mówić co moga sobie zapalic a co nie

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 16:42_________________________________________________

generalnie jak sobie cpasz to przeciez ci nie zakaze..

tyle tylko ze ja nie ćpam :wink4:

Ludzi chcieliby uzdrawiać świat ale za bardzo nie ma od czego zacząć :thumbdown:

po gorzale czlowiek ma swiadomosc

ciekawa teoria :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myslisz o narkomanach ktorzy strasza strzykawkami zeby okrasc ludzi?

chcialbys miec takiego na osiedlu?

myslisz ze do czego doprowadzilyby te dopalacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co sie dzieje to kwestia tego ze jest duzo swobody poprostu...

Aha, kolega jest widzę zwolennikiem dyktatury. W Europie mieliśmy paru takich. Jakoś się nie przyjęli.

generalnie jak sobie cpasz to przeciez ci nie zakaze.. .

No ale przecież właśnie chcesz żeby mi zakazano zaostrzając prawo w zakresie używek, zamykając sklepy z dopalaczami, itd.

zobaczymy co bedziesz mowil jak twoje dziecko wpierdoli sie w taki syf..czy tez bedziesz gadal o wolnoosci etc.

Zrobię wszystko żeby moje dziecko było dokładnie uświadomione co do skutków działania takich substancji i będę popierał dostępność ich tylko dla osób pełnoletnich.

roznica jest taka ze po gorzale i fajkach czlowiek ma swiadomosc (w wiekszosci przypadkow) a jak zaaplikujesz sobie jakiegos psychotropa to popierdoli ci sie w bani i bedziesz udawal batmana i skakal z 11 pietra albo latal z nozem i zabijal ludzi tak jak w counter strike..

Tutaj to już pojechałeś. Piszesz po swoich doświadczeniach czy naczytałeś się bzdur w internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myslisz o narkomanach ktorzy strasza strzykawkami zeby okrasc ludzi?

chcialbys miec takiego na osiedlu?

myslisz ze do czego doprowadzilyby te dopalacze?

stary , ale to jest walka z wiatrakami , czy beda dopalacze czy ich nie bedzie to sie nic nie zmieni , teraz są dopalacze i zmniejszył sie popyt na twardsze prochy , znikną dopalacze i bedzie wszystko w normie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myslisz o narkomanach ktorzy strasza strzykawkami zeby okrasc ludzi?

Człowieku gdzieś Ty mieszkał? Czy znowu naczytałeś się bajek w sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze niektorzy ludzie sa za glupi zeby rozumiec co jest dla nich dobre a co nie...

malo takich idiotow w kraju?[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 16:35_________________________________________________to co sie dzieje to kwestia tego ze jest duzo swobody poprostu...generalnie jak sobie cpasz to przeciez ci nie zakaze.. zobaczymy co bedziesz mowil jak twoje dziecko wpierdoli sie w taki syf..czy tez bedziesz gadal o wolnoosci etc.

alkoholik zawsze wmawia sobie ze picie to nic zlego, palacz tak samo i cpun..

roznica jest taka ze po gorzale i fajkach czlowiek ma swiadomosc (w wiekszosci przypadkow) a jak zaaplikujesz sobie jakiegos psychotropa to popierdoli ci sie w bani i bedziesz udawal batmana i skakal z 11 pietra albo latal z nozem i zabijal ludzi tak jak w counter strike..

bez komentarza, dawno się tak nie uśmiałem :polew: :polew: :polew: Polska to jest ciemnogród, a Twoje teorie to jest czysty przykład stereotypowego myślenia, brawo ! :good:

I taka rada na przyszłość i weź sobie ją do serca, nie wypowiadam się na tematy o których nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie z doswiadczenia, mialem znajomego co sie wieszal na antenach satelitarnych a drugiego ktorego nietoperze ganialy...

a ty co, obronca jestes narkomanow? a moze tez chcesz otowrzyc sklep?

gdyby to ode mnie zalezalo to zakazalbym sprzedazy tego gowna bo wiem ze jest duzo ludzi glupich ktorzy nie zdaja sobie sprawy z tego ze po tym gownie moga zrobic krzywde sobie i komus..

nie mowie tu o dyktaturze calkowitej ale niektorych rzeczy trzeba zakazac zeby uchronic przed zlem polglowkow ktorzy sa podatni na wszystko..

jak chcesz to sobie bierz ale wtedy niech detoksy nie beda sponsorowane przez podatnikow.

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 17:00_________________________________________________to chyba ty nie wiesz co mowisz chlopcze...

ja mam 2 braci ktorzy sa narkomanami wiec wiem lepiej od ciebie napewno..

smieszni jestescie, obroncy narkomanow i niedowiarki...bierzcie i kolekcjonujcie sobie, ja pozniej bede plul na takich..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie z doswiadczenia, mialem znajomego co sie wieszal na antenach satelitarnych a drugiego ktorego nietoperze ganialy...

a ty co, obronca jestes narkomanow? a moze tez chcesz otowrzyc sklep?

gdyby to ode mnie zalezalo to zakazalbym sprzedazy tego gowna bo wiem ze jest duzo ludzi glupich ktorzy nie zdaja sobie sprawy z tego ze po tym gownie moga zrobic krzywde sobie i komus..

nie mowie tu o dyktaturze calkowitej ale niektorych rzeczy trzeba zakazac zeby uchronic przed zlem polglowkow ktorzy sa podatni na wszystko..

jak chcesz to sobie bierz ale wtedy niech detoksy nie beda sponsorowane przez podatnikow.

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 17:00_________________________________________________to chyba ty nie wiesz co mowisz chlopcze...

ja mam 2 braci ktorzy sa narkomanami wiec wiem lepiej od ciebie napewno..

smieszni jestescie, obroncy narkomanow i niedowiarki...bierzcie i kolekcjonujcie sobie, ja pozniej bede plul na takich..

Nieladnie pluc na braci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 braci ktorzy sa narkomanami wiec wiem lepiej od ciebie napewno..

smieszni jestescie, obroncy narkomanow i niedowiarki...bierzcie i kolekcjonujcie sobie, ja pozniej bede plul na takich..

A co bracia biorą jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 braci ktorzy sa narkomanami wiec wiem lepiej od ciebie napewno..

smieszni jestescie, obroncy narkomanow i niedowiarki...bierzcie i kolekcjonujcie sobie, ja pozniej bede plul na takich..

A co bracia biorą jeśli można wiedzieć?

To co oni biorą to pikuś. Ale co on bierze, że takie brednie wypisuje? :doh1:

gdyby to ode mnie zalezalo to zakazalbym sprzedazy tego gowna bo wiem ze jest duzo ludzi glupich ktorzy nie zdaja sobie sprawy z tego ze po tym gownie moga zrobic krzywde sobie i komus..

Wracając do mojej wypowiedzi z poprzedniej strony (bo widzę, że Tobie umknęła). Idąc tym tropem to należy ich również wysterylizować i odebrać prawa wyborcze. Bo są tak głupi i niedojrzali, że nie powinni mieć możliwości wychowywać dzieci czy decydować o przyszłości kraju. Czy może to zbyt błache decyzje w porównaniu do wyboru czym się truć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie z doswiadczenia, mialem znajomego co sie wieszal na antenach satelitarnych a drugiego ktorego nietoperze ganialy...

Gratuluję znajomych.

a ty co, obronca jestes narkomanow? a moze tez chcesz otowrzyc sklep?

Zależy jak zdefiniujesz pojęcie "narkoman". Twoim tokiem to rozumiem, że każdy człowiek, który przyjmuje okazjonalnie nawet najmnieszą dawkę narkotyku. Ale w takim razie to okazjonalne spożycie piwa musisz nazwać alkoholizmem.

Bronię wolności ludzi dojrzałych co do wyboru czym chcą "umilać" sobie życie. Obojętnie czy to jest alkohol, substancje psychoaktywne, hazard, itp. Nikt nie powinien za ludzi dorosłych decydować co jest dla nich dobre a co nie i czym chcą truć swój organizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie z doswiadczenia, mialem znajomego co sie wieszal na antenach satelitarnych a drugiego ktorego nietoperze ganialy...

Gratuluję znajomych.

a ty co, obronca jestes narkomanow? a moze tez chcesz otowrzyc sklep?

Zależy jak zdefiniujesz pojęcie "narkoman". Twoim tokiem to rozumiem, że każdy człowiek, który przyjmuje okazjonalnie nawet najmnieszą dawkę narkotyku. Ale w takim razie to okazjonalne spożycie piwa musisz nazwać alkoholizmem.

Kazdy schorowany stary czlowiek jest narkomanem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy niech decyduje o sobie..tylko później szkoda patrzeć na ludzi chodzących jak widmo.

Kolega brata z podstawówki.. urodzony sportowiec..w co by nie były zawody..czy noga, kosz..skok wzwyż to pacjent był w pierwszym szeregu.. tanie bro, wóda, tanie wino patykiem pisane, zioło, twarde.. wykorbiło mu się..nie było miejsca w autobusie z wiejskiej imprezy to na dachu wracał trzymając się klapy szyberdachu.. tak się stoczył, że przestał to kontrolować, brak hajsu na zioło i inne pierdoły - matka nie chciała dać pieniądza to złapał ją i próbował wyrzucić przez balkon..

Trafił do psychiatryka przypięty do wyra..szpikowali go chemikaliami..teraz siedzi w domu sam.. jedyne co potrafi to zrobić sobie frytki gotowce z worka i pójść na dziedziniec zawodówki i pokarmić gołębie..facet wyłączony z życia w zamiast mózgu kisiel..

Macie racje..najlepiej zalegalizować wszystko, niech państwo na tym zarobi.. słabi psychicznie ludzie otępią się na maxa..i będą błąkać się to tu to tam szukając pomocy na którą nasze państwo nie będzie stać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy niech decyduje o sobie..tylko później szkoda patrzeć na ludzi chodzących jak widmo.

Kolega brata z podstawówki.. urodzony sportowiec..w co by nie były zawody..czy noga, kosz..skok wzwyż to pacjent był w pierwszym szeregu.. tanie bro, wóda, tanie wino patykiem pisane, zioło, twarde.. wykorbiło mu się..nie było miejsca w autobusie z wiejskiej imprezy to na dachu wracał trzymając się klapy szyberdachu.. tak się stoczył, że przestał to kontrolować, brak hajsu na zioło i inne pierdoły - matka nie chciała dać pieniądza to złapał ją i próbował wyrzucić przez balkon..

Trafił do psychiatryka przypięty do wyra..szpikowali go chemikaliami..teraz siedzi w domu sam.. jedyne co potrafi to zrobić sobie frytki gotowce z worka i pójść na dziedziniec zawodówki i pokarmić gołębie..facet wyłączony z życia w zamiast mózgu kisiel..

Macie racje..najlepiej zalegalizować wszystko, niech państwo na tym zarobi.. słabi psychicznie ludzie otępią się na maxa..i będą błąkać się to tu to tam szukając pomocy na którą nasze państwo nie będzie stać :hi:

Miliony takich historii możnaby napisać również o skutkach działania alkoholu. I co z tego?

Ragga, przyłazisz tutaj raz na pół dnia. Nie czytasz wszystkich wypowiedzi. Jeszcze raz zachęcam do obejrzenia wywiadu z Jackiem Cole

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162657.msg1875591#msg1875591

Na większość Twoich pretensji facet ma całkiem łebskie odpowiedzi. Również jak radzić sobie z leczeniem ludźmi, którzy wpadli w ciężkie uzależnienie od mocnych narkotyków i jak taki model sprawdził się np. w Szwajcarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy niech decyduje o sobie..tylko później szkoda patrzeć na ludzi chodzących jak widmo.

Kolega brata z podstawówki.. urodzony sportowiec..w co by nie były zawody..czy noga, kosz..skok wzwyż to pacjent był w pierwszym szeregu.. tanie bro, wóda, tanie wino patykiem pisane, zioło, twarde.. wykorbiło mu się..nie było miejsca w autobusie z wiejskiej imprezy to na dachu wracał trzymając się klapy szyberdachu.. tak się stoczył, że przestał to kontrolować, brak hajsu na zioło i inne pierdoły - matka nie chciała dać pieniądza to złapał ją i próbował wyrzucić przez balkon..

Trafił do psychiatryka przypięty do wyra..szpikowali go chemikaliami..teraz siedzi w domu sam.. jedyne co potrafi to zrobić sobie frytki gotowce z worka i pójść na dziedziniec zawodówki i pokarmić gołębie..facet wyłączony z życia w zamiast mózgu kisiel..

Macie racje..najlepiej zalegalizować wszystko, niech państwo na tym zarobi.. słabi psychicznie ludzie otępią się na maxa..i będą błąkać się to tu to tam szukając pomocy na którą nasze państwo nie będzie stać :hi:

Lubie sobie czasami przypalić, napić się piwa, czy jestem wykolejonym życiem człowiekiem bez przyszłości ? Wydaje mi się, że przesadzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik..siedzę dziś cały dzień na forum i czytam na bieżąco Wasze wypowiedzi..filmiki, które wrzuciłeś również oglądałem :wink4:

Pan Cole ma ciekawy punkt widzenia na problem narkomanii.

I powiem Ci , że mało obchodzi mnie gdybanie " że mogło by być lepiej bo legalizacja zmniejszyła by to czy tamto, a może sramto".

Po raz któryś z kolei przytaczasz politykę innych państw i statystyki..ale żyjemy w Polsce nie Holandi, Szwajcarii czy gdziekolwiek indziej..i nikt nie może przewidzieć jak nasze społeczeństwo zareagowało by na legalizację narkotyków.

Każdy ma swoje zdanie na ten temat.. palący zielsko oczywiście są za legalizacją bo chcą mieć wybór, a nie żeby państwo podejmowało za nich decyzję. Ja mam to serdecznie w pupie bo mnie personalnie ten problem nie dotyczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...