Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walka z dopalaczami - Wasze zdanie


Hugo

Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??



Rekomendowane odpowiedzi

[...]nie uznaje zadnych sprzetów typu koks [...]

[...]Palenie koks :good:[...]

No to jak to u Ciebie z tym koksem w końcu? :cool1:[br][br]

malik, tyle ze po marchewkach i ziemniakach jest mniejsza szansa wystapienia chorob psychicznych,

Taaaa? A jarałeś kiedyś marchewkę? :decayed:

A Ty? :wink4:

Galka muszkatolowa fajnie dziala :gwizdanie: (ale nie palenie) :polew:

Wciera się w napleta?

:polew:

A tego nie znalem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To syf, tamto syf. Dla mnie Luksusowa czy inny Smirnoff to syf i wolę JD ale zaraz nie dre ryja, że trzeba je zdelegalizować bo mi dziecko się zatruje :gwizdanie:

Jak się zatruje to obrzyga pół przedpokoju , kawałek sypialni i wszystkie kible to drugi raz już nie tknie :naughty:

A jak walnie bo obwodach dobrą działe to może skutek być nieco inny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wychowania wystarczy raz wp***dol spuscic..

z dzieckiem jest tak samo jak z psem, jak ci wchodzi na glowe to bierzesz pasa, wpierdziel spuszczasz i od razu wie taki kto tutaj rzadzi.. potem bic juz nie trzeba bo jest szacunek do starszego...wystarczy palcem pogrozic i wszystko.. a jak sie dziecku na wszsytko pozwala to pozniej chodza po swiecie gwalciciele, mordercy i zlodzieje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja i nie racja.. mi ojciec raz pranie spuścił po wywiadówce i powiem Ci, że nie czuję przez to jakiegoś większego szacunku..a wydaje mi się wręcz odwrotnie - z czasem zmalał :decayed: Mimo to nie wyrosłem na gwałciciela, mordercę ect. :wink4:

Od zawsze miałem trzeźwe myślenie i wiedziałem co można, a co nie i jakie będę skutki popełnionego przeze mnie błędu. Klapsa można dziecku przyrżnąć..ale jak ktoś bije dzieciaka za byle co to bym łapy poupierdalał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zatruje to obrzyga pół przedpokoju , kawałek sypialni i wszystkie kible to drugi raz już nie tknie :naughty:

A jak walnie bo obwodach dobrą działe to może skutek być nieco inny :wink4:

Bzdura i stereotypy. Następstwa intoksykacji są bardzo często podobne. Tak samo ludzie wyprawiają równie głupie rzeczy pod wpływem narkotyków i alkoholu. Znaczne przedawkowanie w oby przypadkach ma śmiertelne skutki.

Cały czas pokutuje jednak stereotypowe twierdzenie, że skoro alkohol jest zalegalizowany to ci co go pija sa w porządku a ci co palą trawę już nie. Ale dlaczego ci którzy decydują o legalizacji wiedzą co jest dla mnie dobre a co nie?

Dlaczego również niektóre rządy zalegalizowały narkotyki a niektóre nie? Zadam również pytanie dlaczego alkohol jest zdelegalizowany w wielu państwach na świecie?

Jeszcze raz polecam dokładnie obejrzenie wywiadu z tego posta http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162657.msg1875591#msg1875591

Prohibicja czegokolwiek jest błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja pier***ę jakie tu porównania padają .... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

do wychowania wystarczy raz wp***dol spuscic..

z dzieckiem jest tak samo jak z psem, jak ci wchodzi na glowe to bierzesz pasa, wpierdziel spuszczasz i od razu wie taki kto tutaj rzadzi..

...sancho80 ma takie pytanie czy ty masz dzieci ... :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja i nie racja.. mi ojciec raz pranie spuścił

mi ojciec tez kikanaście razy wpier.dol spuścił , w sumie miał przeważnie racje ale patrząc z perspektywy czasu nie pomogło :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja i nie racja.. mi ojciec raz pranie spuścił po wywiadówce i powiem Ci, że nie czuję przez to jakiegoś większego szacunku..a wydaje mi się wręcz odwrotnie - z czasem zmalał :decayed: Mimo to nie wyrosłem na gwałciciela, mordercę ect. :wink4:

Od zawsze miałem trzeźwe myślenie i wiedziałem co można, a co nie i jakie będę skutki popełnionego przeze mnie błędu. Klapsa można dziecku przyrżnąć..ale jak ktoś bije dzieciaka za byle co to bym łapy poupierdalał :wink4:

Nie mówimy tu o laniu, żeby tylko lać - to nie jest metoda.

Chodzi o to, żeby jednak dziecku pokazać, kto tu rządzi. Że to zawsze ty jednak masz przewagę, rację.

Ale czasami samo tłumaczenie nic nie daje. Czasami poprostu trzeba pasa użyć.

Mam koleżankę, która bezstresowo wychowuje dziecko. Dziewczynka (lat 6-7) jest już tak wygadana, że nie można jej przegadać. Na wszystko ma odpowiedź. Wszystko może, bo na wszystko znajduje sobie wytłumaczenie.

I niestety, kiedyś nadszedł ten dzień, że dostała w d*pę, bo już nie było innego wyjścia - od razu zrozumiała, że to jednak Matka ma rację. I nie trzeba było już więcej tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura i stereotypy. Następstwa intoksykacji są bardzo często podobne. Tak samo ludzie wyprawiają równie głupie rzeczy pod wpływem narkotyków i alkoholu. Znaczne przedawkowanie w oby przypadkach ma śmiertelne skutki.

Podejrzewam, że po 4 browarach nie przypala się ludzi petami i żelazkiem...a po prochach jest to jak najbardziej możliwe..czego przykładem była osoba mieszkająca 2 domy dalej ode mnie :wink4:

Co innego pokazać dupsko do kamery nagrzanym, a co innego stracić kontakt i na nieświadomce robić sobie czy komuś krzywdę :)

Pijany czy nagrzany.. chj mnie to obchodzi..ale nie chciałbym spotkać takiej osoby w stanie wskazującym za kierownicą :evil:

Racja i nie racja.. mi ojciec raz pranie spuścił

mi ojciec tez kikanaście razy wpier.dol spuścił , w sumie miał przeważnie racje ale patrząc z perspektywy czasu nie pomogło :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:lol1:

edmondo

Pokazywać kto tu rządzi można na wiele sposobów, a lanie to chyba ostateczność. Moje dziecko ma dopiero 10 miesięcy i wiem, że to aniołek nie będzie..ale starał będę się używać klapsów jak najmniej.

Najbardziej mnie irytują przemądrzałe bachory zbobione na maxa :evil:

...panowie temat o dop(e)alaczach :decayed: , a nie o pedagogice i socjologii :tongue4:

Weź bo pokaże Ci kto tu rządzi :punish: :bicz3:

:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt tu przeciez nie mowi o napierdzielaniu dzieci za byle co...

ale jakby ci dzieciak 100pln z portfela opierdzil i dostal za to wp***dol to myslisz ze znowu by sprobowal ukrasc?

dzieciak musi wiedziec kto tu jest rodzicem i ze stary nie pozwoli sobie na glowe wejsc..

patologie odlozmy na bok...

podobnie jest z narkotykami, jak sie dzieciaka wychowuje bezstresowo to MOZE wlasnie skonczyc sie na detoksie..niektore dzieci same wiedza co jest dobre a co zle a niektore niestety nie wiedza i z tego sie biora wlasnie narkomani..

BTW mam dziecko na ktoremu bardzo mi zalezy zeby wychowac je dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że po 4 browarach nie przypala się ludzi petami i żelazkiem...a po prochach jest to jak najbardziej możliwe..czego przykładem była osoba mieszkająca 2 domy dalej ode mnie :wink4:

Ale Ty nie wiesz czy tylko udajesz, że nie wiesz co ludzie wyprawiają po alkoholu. Niektórym włącza się gigantyczny agresor. Najwięcej patologicznych zachowań ma miejsce właśnie u alkoholików. Prawdziwe dramaty.

Poza tym co to za niewspółmierne porównanie browara do prochów? To tak jakbym porównywał zachowanie kolesia, który wyjarał 4 jointy z kimś kto napruł się denaturatem? Nie ta skala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym co to za niewspółmierne porównanie browara do prochów? To tak jakbym porównywał zachowanie kolesia, który wyjarał 4 jointy z kimś kto napruł się denaturatem? Nie ta skala.

przede wszystkim nie słyszałem zeby ktoś po ziołach miał agresora :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, tego ...uja zamknęłabym już za te jego pogardliwą gębę i teksty o debilach. Co do dopalaczy...nie ma jak ratować po nich ludzi. To może nie porównujmy tu fabryki chemicznej stworzonej na potrzeby "Debila" z alkoholem. Porównanie wypada blado. Skutki też. Poza tym nikt nie prowadzi promocji alkoholu wśród dzieci w gimnazjum i monopolowy pod gimnazjum jest ewenementem. Te dzieciaki wiedza, ze jak to weźmiesz to będziesz miał niezapomniane wrażenia. I zwycięża ciekawość. Dochodzi do tego atrakcyjna cena. Ładne opakowanie itd. Moja córka miała kolegę w klasie, był już stałym klientem "artykułów kolekcjonerskich". Wracała i opowiadała przerażona o tym jak wyglądał i jak się zachowywał. Piszę miała, bo został kolejny rok w tej samej klasie. W przyszłości będzie pewnie roślinką. Śmieszy mnie jak czytam wypowiedzi że to zabrońmy alkoholu itd. Zupełnie jakbym Pana "dopalacza" czytała, który "tylko" biznes robi. Nie ważne są środki, ważny jest cel pt.najnowsze Porsche. W takim razie wszyscy obrońcy dopalaczy życzę Wam "beztroskiego" wychowywania swoich dzieci. Z dostępem do marychy, dopalaczy itd. To będzie chluba tego kraju zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt tu przeciez nie mowi o napierdzielaniu dzieci za byle co...

ale jakby ci dzieciak 100pln z portfela opierdzil i dostal za to wp***dol to myslisz ze znowu by sprobowal ukrasc?

dzieciak musi wiedziec kto tu jest rodzicem i ze stary nie pozwoli sobie na glowe wejsc..

patologie odlozmy na bok...

Tyle, że bijąc dziecko automatycznie tracisz autorytet (rodzi się obrzydzenie do rodzica zamiast podziwu).

Dzieciak będzie się bać ale nie będziesz dla niego autorytetem.

Jak podrośnie to przestanie się bać, i co wtedy? Nie masz żadnego wpływu na jego zachowanie a dzieciak czuje się bezkarny.

Wątpię, żeby dzieciak którego rodzice bili (nawet w słusznej sprawie) przyszedł i powiedział, że ma jakieś problemy. Rodzice, którzy podnoszą rękę na dziecko nie mogą być jednocześnie dla niego oparciem. To psychologia, człowiek musi czuć przynależność, czuć się akceptowany a jak może czuć przynależność do osobnika, który stosuje wobec niego przemoc. Człowiek to nie pies, nie kocha bezwarunkowo.

Bicie to patologia.

System kar i nagród, ciągłej pracy i tłumaczenia co jest dobre a co złe to jedyny sposób na dobre wychowanie. A, że jest to trudne i monotonne. No cóż, nikt nie powiedział, że wychowywanie dzieci to łatwa sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty nie wiesz czy tylko udajesz, że nie wiesz co ludzie wyprawiają po alkoholu. Niektórym włącza się gigantyczny agresor. Najwięcej patologicznych zachowań ma miejsce właśnie u alkoholików. Prawdziwe dramaty.

Wiem co wyprawiają po alkoholu ale ni jak umywa się do tego co wyprawiają po prochach lub z ich braku - tu własne obserwacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura i stereotypy. Następstwa intoksykacji są bardzo często podobne. Tak samo ludzie wyprawiają równie głupie rzeczy pod wpływem narkotyków i alkoholu. Znaczne przedawkowanie w oby przypadkach ma śmiertelne skutki.

Malik, brałeś kiedykolwiek twarde dragi, że takie rzeczy opowiadasz? Mówię tu a amfie czy koksie? Widziałeś kiedyś kogoś w zapaści po dragsach? Nie sądzę.

Tutaj chodzi o to co szybciej zabija. Dopalacze czy dragi po wzięciu nieodpowiedniej dawki zabijają po 20 minutach. Alkoholem trujesz się, tygodnie lub miesiące, a papierosami lata.

Niewspółmierne porównania. Widzę, że tego nie dostrzegasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura i stereotypy. Następstwa intoksykacji są bardzo często podobne. Tak samo ludzie wyprawiają równie głupie rzeczy pod wpływem narkotyków i alkoholu. Znaczne przedawkowanie w oby przypadkach ma śmiertelne skutki.

Malik, brałeś kiedykolwiek twarde dragi, że takie rzeczy opowiadasz? Mówię tu a amfie czy koksie? Widziałeś kiedyś kogoś w zapaści po dragsach? Nie sądzę.

Tutaj chodzi o to co szybciej zabija. Dopalacze czy dragi po wzięciu nieodpowiedniej dawki zabijają po 20 minutach. Alkoholem trujesz się, tygodnie lub miesiące, a papierosami lata.

Niewspółmierne porównania. Widzę, że tego nie dostrzegasz.

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisc :)

Chlop mial pomysl trafil i zarabia. To nie jego wina ze jest dziura w prawie.

Ladna manipulacja. Nawet zdjecia byly robione w ten sposob zeby bylo ze Bratko to cwaniak jezdzacy Prosiem, zerujacy na biednych ludziach..

Kazdy ma mozg.. Ale widze ze jednak mial racje. Debile to kupuja.. :gwizdanie:

Zakazac wszelkich psychotropow.. W sumie ustawa sie do tego sprowadza :)

A jak ktos jest j**niety to brakiem tlenu nawet sie ukira.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisc :)

Chlop mial pomysl trafil i zarabia. To nie jego wina ze jest dziura w prawie.

Ladna manipulacja. Nawet zdjecia byly robione w ten sposob zeby bylo ze Bratko to cwaniak jezdzacy Prosiem, zerujacy na biednych ludziach..

Kazdy ma mozg.. Ale widze ze jednak mial racje. Debile to kupuja.. :gwizdanie:

Zakazac wszelkich psychotropow.. W sumie ustawa sie do tego sprowadza :)

A jak ktos jest j**niety to brakiem tlenu nawet sie ukira.. :gwizdanie:

Zawiść? a co to jest za autorytet żeby była zawiść ? chcesz też powiedzieć tramwajami jeździ? Rozumiem, że wszyscy nie świadomi skutków są "j**nięci" No to sorry , nie mam więcej nic do dodania. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...