Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walka z dopalaczami - Wasze zdanie


Hugo

Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??



Rekomendowane odpowiedzi

truckmaniac ale od tego zeby im wytlumaczyc ze to jest zle sa rodzice. jak rodzice nie wytlumacza to zrobi to szkola

Moi coś mi tam bałakali, że to fe i takie tam...\Niestety. Taki charakter, że spróbować trzeba.

Dzieci bardzo często robią na przekór rodzicom.

ja bym nawet zapalil z nastolatkiem ale tak zeby go uswiadomic ze to zle. lepiej jak to zrobi z rodzicem niz z kumplami na imprezie.

nie chodzi zeby nie sprobowal tylko zeby tego nie robil nalogowo. nie unikniesz checi sprawdzenia przez dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie próbowałem niczego ze środków odurzających, owszem było winko ,piwko i flaszka ale nic z tamtych rzeczy. Dodam że mnóstwo moich kumpli dawało czadu i jak na to patrzyłem to mnie to przerażało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja glosuje na likwidacje tego gówna po h.. to brać inaczej sie bawić nie można

żeby spróbować ?

a włoży ktoś rękę do ogniska żeby spróbować czy sie nie poparzy

ale każdy robi co chce taki świat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licencjonowany niuchacz :D

Ostatnio jak wyjeżdżałem z chaty to byłem tak nakirany, że znajomy walił mi długimi parę minut i nie zaczaiłem co je co :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckmaniac ale od tego zeby im wytlumaczyc ze to jest zle sa rodzice. jak rodzice nie wytlumacza to zrobi to szkola

Moi coś mi tam bałakali, że to fe i takie tam...\Niestety. Taki charakter, że spróbować trzeba.

Dzieci bardzo często robią na przekór rodzicom.

ja bym nawet zapalil z nastolatkiem ale tak zeby go uswiadomic ze to zle. lepiej jak to zrobi z rodzicem niz z kumplami na imprezie.

nie chodzi zeby nie sprobowal tylko zeby tego nie robil nalogowo. nie unikniesz checi sprawdzenia przez dzieci

I dlatego jestem za legalizacją "zioła". Wolę, żeby próbowali na lekkiej naturze, niż te wszystkie chemiczne gówno.

Cała ta dyskusja dla mnie nie ma większego sensu. Czy Tusk ma rację, czy nie. Czy pogwałcił konstytucje, czy też nie.

Uwierzcie mi, że jak pod szkołą mojego syna zobaczę jakiegoś sk***iela handlującego prochami, to żadne prawo nie przeszkodzi mi w zrobieniu z tym porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak wyjeżdżałem z chaty to byłem tak nakirany, że znajomy walił mi długimi parę minut i nie zaczaiłem co je co :D:decayed:

o karwa jebłem...buahahaha , :pali: Moskal to co po małym hyhy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego jestem za legalizacją "zioła". Wolę, żeby próbowali na lekkiej naturze, niż te wszystkie chemiczne gówno.

A masy pewnośc, że ta lekka natura będzie naturą w 100 % bez dodatku eteru i innych pierdół ? :)

Jak się nie wyhoduje osobiście krzuna w szklarni to raczej nikt nie będzie pewien co to właściwie jest.

No chyba, że teraz na pakietach są dane producenta :P

Ostatnio jak wyjeżdżałem z chaty to byłem tak nakirany, że znajomy walił mi długimi parę minut i nie zaczaiłem co je co :D:decayed:

o karwa jebłem...buahahaha , :pali: Moskal to co po małym hyhy

Zgredy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie próbowałem niczego ze środków odurzających, owszem było winko ,piwko i flaszka ale nic z tamtych rzeczy. Dodam że mnóstwo moich kumpli dawało czadu i jak na to patrzyłem to mnie to przerażało.

No i widzisz, teraz ty jeździsz sobie B7-ką masz pewnie ładny dom i rodzinę a oni co.. pewnie co niektórzy dalej pod sklepem i dają w gaz.

Ja tam bym zostawił dopalacze, niech to żrą i giną jak nie mają mózgu.. naturalna selekcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda+stoned.jpg

Ja tak naprawdę udzielam się tu tylko po to żeby ktoś kupił ode mnie tą j**aną polerkę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda+stoned.jpg

Ja tak naprawdę udzielam się tu tylko po to żeby ktoś kupił ode mnie tą j**aną polerkę :polew:

:polew: :polew: :polew: wiedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak naprawdę udzielam się tu tylko po to żeby ktoś kupił ode mnie tą j**aną polerkę :polew:

hehehehe :lol1:

Dawajcie zawalimy szaftboxa na TVP2 bo teraz biją pianę nad dopalaczami :naughty:[br]Dopisany: Październik 07, 2010, 11:05:07 _________________________________________________..ale gupia c*paa..chodzi pod szkołą " czy nie chcecie kupic dopalaczy " ? :D

Tylko kretyn wkręciłby się w taką bajerę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inna teorie spiskowa :polew:

http://www.pardon.pl/artykul/12605/kaczynski_nic_nie_pamieta_z_40_dni_kampanii

Tusk o tym wie, ze jest uzalezniony, i po raz kolejny chcial mu zrobic na zlosc..

Juz wiemy co bral :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:pali: Moskal to co po małym hyhy

jak najbardziej , ale po robocie :wink4:

A masy pewnośc, że ta lekka natura będzie naturą w 100 % bez dodatku eteru i innych pierdół ? :)

Jak się nie wyhoduje osobiście krzuna w szklarni to raczej nikt nie będzie pewien co to właściwie jest.

pewnośc bedziesz miał jak sobie sam wyhodujesz a to nic trudnego

http://www.forum.haszysz.com/polecane-sklepy-f233.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd teraz rząd weźmie dodatkowe 600 mln zł, bo tyle z tytułu vat i pit wpłynęło dzięki dopalaczom do budżetu Państwa w zeszłym roku. Mała kwota? Dla porównania podwyżka vat o 1% przyniesie 2 mld zł. Do tego trzeba dodać, że mamy prawie 5 tys. nowych bezrobotnych... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zalegalizowali naturalne "dopalacze" hyhy :kox: to by te trujace przestaly istniec :hi: ale ktos tam predzej dobrze napisal, ze czyjas kieszen nie zostala wypchana odpowiednio i sie nagonka zrobila, jak dla mnie to alkohol tez zabija :evil: ile razy myslalem ze umre hehehe oczywiscie nie bronie dopalaczy bo wkurza mnie niemilosiernie jak ci mlodzi ludzie za tym gonia, jeszcze troche zaczna wciagac trutke na szczury nosem :rolleyes: o fak :wallbash: (choc pewnie miedzy dopalaczami a trutka duzej przepasci niema) a sedno sprawy lezy w tych szkolach, tak w tych zwariowanych szkolach - pierwsze dni w liceum i mlodziency zmieniaja sposob myslenia o 180 stopni. :thumbdown: . pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...