Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Tydzień temu kupiłem A4 B7 z 2006 roku. Autko z polskiego salonu Audi Groblewski ja jestem trzecim właścicielem. Przebieg 115 tys. km(sprawdzony) autko cały czas serwisowane w groblewskim.

Wyposażenie:

- pakiet s-line

- manualna 6 biegowa skrzynia biegów

- system bose

- bi-xenon (samopoziomujące, spryskiwacze)

- 4 el. szyby

- czujniki parkowania tył

- lusterko wewnętrzne fotochromatyczne

- fotele sporotwe z elektrycznym ust. lędźwiowym(skóra+alcantara)

- kierownica sportowa S-line, z pikowaną skórą

- czarna podsufitka S-line

- zawieszenie S-line

- szyberdach

- klimatronik 2-strefowy

- czujnik zmierzchu/deszczu

- funkcja coming/leaving home

- światła do jazdy dziennej DRL

- podłokietnik przód + tył

- schowki - szuflady po siedzeniami

- ABS+ESP+ASR+EBD

- felgi alu 18" opony 225/40/18

Plany:

Mam kilka pomysłów w głowie jednak musze je odłożyć raczej do wiosny :angry:

- RNS-E i multi kierownica(najlepiej R8/TT)

- przyciemnić szyby

- nowe 18 calowe felgi grafitowe

- dach na czarno

- zdjęcie oznaczeń z tylnej klapy(A4 i 2.0 TDI)

- jakiś wirusik w Tune-up

To tak na szybko pewnie co nieco się jeszcze urodzi z czasem :>

dscn1513ej.jpg

dscn1508s.jpg

dscn1509c.jpg

dscn1519n.jpg

dscn1510s.jpg

Opublikowano

ŁADNA!!! :good: :good: :good:

zmień te 18" na 19" RS4 w jakims tytanie + czarny dach i bedzie kozaak :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Super autko. Oby służył.

Opublikowano

Biala sztuka - rarytasik :kox:

do zoabczenia na drodze :gwizdanie:

Opublikowano

Ładna sztuka i rzadko spotykany kolor jak na B7

Bezawaryjności życzę!

Opublikowano

piękne autko ... nie ma co ....

gratulacje i oby się dobrze sprawowało :good: :good:

Opublikowano
:kox: Gratki :audi: Oby się jeździło! :good:
Opublikowano

plany dobre :kox:

No i kolor miasga dla mnie :good:

czarna fela i czarny dach i nie trudno nie zauwazyc na drodze :oklaski:

Opublikowano

Mniam :cool1: kazde audi w bialym wyglada rewelacyjnie :cool1: tez bym chcial w takim kolorze ale żona mi nie pozwoli :decayed:

Opublikowano

za***isty. Bogata opcja, pełny S-line. :good:

Opublikowano

piękna :good:

Opublikowano

Piękna sztuka :) warto by było wywalić pomarańczowe kierunki, odmłodził byś furkę przynajmniej o rok :decayed: ale i tak wygląda :kox:

Opublikowano

Piękny egzemplarz - odezwij się jak będziesz chciał sprzedac felgi ! :]

Opublikowano

dawaj w środę na spot :kox:

Opublikowano

Piękna sztuka :) warto by było wywalić pomarańczowe kierunki, odmłodził byś furkę przynajmniej o rok :decayed: ale i tak wygląda :kox:

Mam prośbę do Ciebie, bo widzę, że masz założone oponki w takim rozmiarze jaki interesuje mnie na zimę :)

Czy mógłbyś cyknąć fotkę na jakimś twardym podłożu jak wygląda całe koło z bliska na tym profilu.

Opublikowano

Świetna audica! :slina: Sam kiedyś będę polował na taką jak będzie miała z 8 lat :polew:

Powodzenia w modzeniu :hi:

Opublikowano

auta Ci nie pomalowali.. sam podkład :tongue4:

a tak serio to zawsze marzyłem o białym :good:

kazde audi w bialym wyglada rewelacyjnie :cool1: tez bym chcial w takim kolorze ale żona mi nie pozwoli

a mnie by żona powiesiła jak bym wjechał autem do ogrodu do zdjęc.. :kox:

Opublikowano

auta Ci nie pomalowali.. sam podkład :tongue4:

a tak serio to zawsze marzyłem o białym :good:

kazde audi w bialym wyglada rewelacyjnie :cool1: tez bym chcial w takim kolorze ale żona mi nie pozwoli

a mnie by żona powiesiła jak bym wjechał autem do ogrodu do zdjęc.. :kox:

no wiesz to tak jak by ci ona do auta wlazla w ubabranych blotem gumiakch :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje wszystkim za miłe komentarze :notworthy: :notworthy:

Piękna sztuka :) warto by było wywalić pomarańczowe kierunki, odmłodził byś furkę przynajmniej o rok :decayed: ale i tak wygląda :kox:

Myśle o tym ale najpierw musze poczytać na forum dokładnie jak to robicie żeby czegoś nie spartolić :tongue4:

Piękny egzemplarz - odezwij się jak będziesz chciał sprzedac felgi ! :]

Felgi będą na sprzedaż jak kumpel ich nie wiezmie który męczy mnie od dawna o nie to sie odezwe :>

dawaj w środę na spot :kox:

Środy kiepsko mi pasują w tym miesiącu ale postaram się wpaść spotykacie się o 20 do której mniej więcej siedzicie na Matarni?

Piękna sztuka :) warto by było wywalić pomarańczowe kierunki, odmłodził byś furkę przynajmniej o rok :decayed: ale i tak wygląda :kox:

Mam prośbę do Ciebie, bo widzę, że masz założone oponki w takim rozmiarze jaki interesuje mnie na zimę :)

Czy mógłbyś cyknąć fotkę na jakimś twardym podłożu jak wygląda całe koło z bliska na tym profilu.

Fotka zrobiona wyślij mi e-maila na PW to Ci wyśle.

auta Ci nie pomalowali.. sam podkład :tongue4:

a tak serio to zawsze marzyłem o białym :good:

kazde audi w bialym wyglada rewelacyjnie :cool1: tez bym chcial w takim kolorze ale żona mi nie pozwoli

a mnie by żona powiesiła jak bym wjechał autem do ogrodu do zdjęc.. :kox:

no wiesz to tak jak by ci ona do auta wlazla w ubabranych blotem gumiakch :naughty::wink4:

Dobrze że żony niemam :gwizdanie:

A tak na serio to wjechałem tylko na trawe także niema tragedii :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.