Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnio spotykamy się na Orunii u OLO_GDA - jak chcesz wiedzieć jak dojechać to odezwij się w wątku spotowym

Opublikowano
  • Autor

Ok jak będe wiedział że dam rade wpaść to się odezwe.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna fura niech ci śmiga :good::a4fan::audi:

Opublikowano

Super kolorek :good:

Opublikowano

super :good: a te audi nie bylo w Zakupie kontrolowanym na tvn Turbo? pamietam bialego sedana s line z salonu Audi ale cena zabijala

Opublikowano

Piękne autko, gratuluje zakupu no ale jak jeszcze walniesz te felgi całe czarne to bedzie mega koks.

P.S Zazdroszcze Ci tego szyberdachu :)

Opublikowano
  • Autor

super :good: a te audi nie bylo w Zakupie kontrolowanym na tvn Turbo? pamietam bialego sedana s line z salonu Audi ale cena zabijala

Niewiem czy był w zakupie nie śledze tego programu szczerze mówiąc.[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 20:29_________________________________________________

Piękne autko, gratuluje zakupu no ale jak jeszcze walniesz te felgi całe czarne to bedzie mega koks.

P.S Zazdroszcze Ci tego szyberdachu :)

Felgi lada dzień będą czarne bo zimowy komplet już jest przygotowywany bedą ładne czarne 17 na zime :decayed: Szyberdach faktycznie dobra rzecz :good:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 20:31_________________________________________________

Kozacki muminek :kox:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

bardzo ładnie sie prezentuje !

Opublikowano

Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na fotkach :cool1: S-Line robi robotę :evil: Tylko koła mogłbyś wymienić, bo zalatuje BMW :cool1:

Opublikowano

fajna, widzę ale że jak każda z PL, nawet jak ma dobry wypas to nie ma 3-R multi, ciekawe ile sobie życzyli przy kupnie nowej

Opublikowano
  • Autor

Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na fotkach :cool1: S-Line robi robotę :evil: Tylko koła mogłbyś wymienić, bo zalatuje BMW :cool1:

Tomek koła już sprzedane:) Pojeżdże na nich tylko kilka dni jeszcze zmieniam na zimówki a na wiosne będzie coś nowego :)[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:37_________________________________________________

fajna, widzę ale że jak każda z PL, nawet jak ma dobry wypas to nie ma 3-R multi, ciekawe ile sobie życzyli przy kupnie nowej

No niestety choć jak na krajową to i tak ładnie wyposażona :good:

Opublikowano

a na zimówki co wrzucasz? jakieś alu czy czarną stal :evil:

a co do wypasu to naprawdę nic jej nie brakuje, no oprócz kiery, a odejście też ma niezłe :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na zimówki mam przeznaczone 17 calowe s-line tylko musze znaleźść chwile żeby oddać je gdzieś do malowania bo narazie srebrne są :)

Opublikowano

Co do felgi to ja bym całej czarnej nie zakładał, trochę mi to stalówkami na zimę zalatuje :thumbdown:

Jak już to z odrobiną kolorku, jak tu np.

buster29.jpg

:good:

Opublikowano
Co do felgi to ja bym całej czarnej nie zakładał, trochę mi to stalówkami na zimę zalatuje

co prawda to tylko moje zdanie ale tez tak mysle , czarne felgi wygladaja beznadziejnie gubi sie wzor i wszystko , jak juz to bardzo ciemny grafit.

Opublikowano
  • Autor

:good: Felgi na zime będą w kolorze grafit perła :) Co do czarnych podzielam wasze zdanie :good:

Opublikowano

super :good: a te audi nie bylo w Zakupie kontrolowanym na tvn Turbo? pamietam bialego sedana s line z salonu Audi ale cena zabijala

To nie była ta bo tamta miała 2.0 BRD 170KM, też biała perła, wewnętrzny i zewnętrzny S-Line, ale cena była chora tak jak powiedziałeś bo ok 87tys zł.

Niech Ci się dobrze sprawuje :wink4:

Opublikowano

super :good: a te audi nie bylo w Zakupie kontrolowanym na tvn Turbo? pamietam bialego sedana s line z salonu Audi ale cena zabijala

To nie była ta bo tamta miała 2.0 BRD 170KM, też biała perła, wewnętrzny i zewnętrzny S-Line, ale cena była chora tak jak powiedziałeś bo ok 87tys zł.

Niech Ci się dobrze sprawuje :wink4:

tyle ze byla z rocznika 2008 :wink4:
Opublikowano

@Runee możesz sprawdzić jakie masz ET felg?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.