Treść opublikowana przez VinCe
-
[ALL B7] BPW Czarny S-Line Quattro
super wygląda sedan w Sline. bezwawaryjej jazdy !
-
Audi A6 3,0 TDI
hehe. liczbowo wyszło praktycznie identycznie co u mnie serie też miałem bardzo podobną
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
dokładnie nie ma co. jest gwiazdą
-
[B7 ASB] 3.0TDI quattro DPF manual po programie by MR Motors
0 445 115 078 takie są teraz włożone. mysle ze takie same były wczesniej
-
[B7 ASB] 3.0TDI quattro DPF manual po programie by MR Motors
lały jak głupie.
-
[B7 ASB] 3.0TDI quattro DPF manual po programie by MR Motors
wczoraj była wizyta u Witka i jestem bardzo zadowolony z efektu. Świetna robota ! przebieg auta to 155tys km, nowe wtryski.
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
wczoraj widziałem auto i nawet jechałem jako pasażer ;D Wyposażenie jest swietne i auto bardzo dobrze wygląda. a silnik. no cóż.. jeździ z punktu A do Bi to wystarcza Boberkowi ma byc tanie w utrzymaniu i raczej bedzie. Do zabawy jest drugie auto i jest zdecydowanie szybsze
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
chyba wiem o której mówisz. też ją spotkałem. potęznie szeroko z tyłu wyglądała
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
o kurde nie skumalem Michał ze to Ty siemano no pozbyłem sie A4 i kupiłem A6 a lupo cały czas przygotowywuje do nowego sezonu jak tam S3 mody jakies nowe ?? poprawka zrobiona zewnętrzna ?? PS 2,7 szłem s3 poprawione i przygotowane do sprzedania A4 kupiłem niedawno a do zabawy to dopiero w przyszłym roku coś nowego wstawie do garażu no i wiadom. 2,7 szłem
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
o Ty Boberek. ładne auto kupiłeś
-
[ALL B7] Zawieszenie quattro a FWD
szukałem wczoraj i nie mogłem tego znaleźć. Dzięki za informacje !
-
[ALL B7] Zawieszenie quattro a FWD
Powiedzcie koledzy jak to jest z tymi zawieszeniami. pomijam fakt wagi , grubości drutu z jakich zrobione są spręzyny itp. Czy zawieszenie tylne w quattro jest inne niż w FWD? chodzi mi o amory i springi. czy jest mozliwość zamiennego montażu? Bo rozumiem ze i sedan i avant to bez znaczenia jest. [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 23:22_________________________________________________nikt nie bedzie wiedział ?
-
[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3
bardzo ładnie sie prezentuje !
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
bardzo ładnie wygląda. chlapacze troche rażą ale jak muszą być to muszą
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
troche zeszło z czytaniem tego Piekne auto btw wyczytałem ze było do sprzedania jakiś czas temu? jest nadal czy już sie odwidziało ? jakie pieniądze (moze być PW oczywiście)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, nazywam sie Michał, aktualnie jeżdze audi S3 ale przymierzam sie do kupna czegoś z 4 w nazwie Mam nadzieje ze pomożecie dobrze wybrać egzemplarz