Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon


Damien

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystich audi maniakow :drunk:

po sprzedazy mojego golfa mk III 20 Jahre nadszedl moment aby nabyc cos nowego. wahalem sie pomiedzy passatem b5, audi a4, leonem, toledo... jednak zdecydowana wiekszosc argumentow "za" przemawiala za A4 :drool: . naogladalem sie troche tych autek zanim wybralem Tego rodzynka :)

moja A4'rka jest z 1997 roku. pod maska bije zdrowy AFN (dla mniej wtajemniczonych 1.9 TDI 110 km). autko do lipca poruszalo sie po drogach niemieckich dlatego wszystkie jego podzespoly sa w stanie bdb. oraz co jest rzadkoscia, przebieg jest udokumentowany i ksiazka prowadzona jest do konca uzytkowania w panstwie niemieckim :)

auto jest bardzo dobrze wyposazone, mianowicie:

-ABS

-el. szybki

-el. lusterka

-climatronik

-skorzana tapicerka

-podgrzewane fotele

-naglosnienie: 6 glosnikow, sobufer

-alumki 16''

-domykanie szyb z pilota

-halogeny

-lakier- czerwien meksykanska

auto poza kilkoma malymi drobiazgami jest w stanie idealnym biorac pod uwage wiek samochodu. w przyszlosci jest kilka palnow co do malych "ulepszen" jednak narazie zostana one w tajemnicy :naughty:

86d8fafe7e6cd81f.jpg

1dffd84d51c2d084.jpg

779edb914262c3a7.jpg

7f2a07836efbb02b.jpg

e1f1d524a6fecb62.jpg

f7783b66a24537ad.jpg

39c2798b4aced398.jpg

37c9459829200877.jpg

c13b704ee7978d5b.jpg

e3bb6a909e211a0c.jpg

wiosna :th:

959b634768acb869.jpg

247e8cf44cdc1116.jpg

0a7ac7bda3885e4b.jpg

a6c51ed1ff34191e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No autko z ladnym wypasem. Szkoda tylko ze ma korbki z tylu.. :decayed: A co do wygladu to nie podoba mi sie grill z przodu oraz te odstajace kierunki w blotnikach.. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem całkiem tylko jakoś mi się czerwony kolor w :audi: zwłaszcza w avantach nie podoba, to jest oczywiście moje zdanie innym może się on bardzo podobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat ta czerwien bardzo mi sie podoba... zreszta kazdy chwali co ma ;)

jesli fundusze pozwola to przednie lampki zamienie na zenon... jednak w tej chwili to nie jest priorytetem. zostalo do wymiany pare rzeczy (olej, filty, plyny, rozrzad), ktore nie moga czekac. takze póki co najpierw musze doprowadzic fure do idealnego stanu technicznego a dopiero pozniej zabiream sie za mody :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne to autko, jakbyś chciał naprzykład mieć bardziej dostojne wnętrze to moge ie wymienić z Tobą na listwy ;] ja mam drewienko.

no i jeszcze obowiązkowo ramki na zegary i do tego silnika chip + fele 17" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, ale drewniane wykonczenie wydaje mi sie troche tandetne :kox:

17'' na 100% beda... szykuje sie na takie gwiazdy od s4, zamowienie juz zlozone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie take! ale po 1) fele bede kompletowal na wiosne i po 2) cena jest za wysoka jak na moja kieszen, a wiem ze mozna taniej wyrwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne to autko, jakbyś chciał naprzykład mieć bardziej dostojne wnętrze to moge ie wymienić z Tobą na listwy ;] ja mam drewienko.

no i jeszcze obowiązkowo ramki na zegary i do tego silnika chip + fele 17" ;]

Keżor, ja chcę te Twoje listwy nadal, tylko dalej nie wiem jak się to dziadostwo demontuje... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno tu nie bylem... mala aktualizacja postepow :)

jak do tej pory zadnych modow nie robilem jednak auto doprowadzilem do stanu uzytkowania :) . mianowicie: zrobiony rozrzad, oleje filtry, wymienilem kilka wahaczy na przodzie + koncowki, napinacz alternatora + pasek, malowanie maski... itd. kurde niby nic a uzbierala sie sumka za ktora mozna kupic b3 :kox:

ale nie po to kupilem audi zeby na nim oszczedzac! niedawno udalo mi sie kupic grill od audi s4. miodnie wyglada :decayed: na wiosne szykuje sie z zamirem zmiany kolek na 17'' s-line, xenon ten po I liftingu oraz ciemne szybki. co z tego wyjdzie.... zobaczymy!

2f37b6745a6164f8.jpg

29a8ddee2f0d5c2d.jpg

e2348a7bc60fe4a3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no standard to nie jest... jak zagladalem w zawias to z przodu ma niebieskie a z tylu czerwone amorki... dziwne bo z oznaczeniami audi. ale twarda jest jak moj stary golf III GTI :thumbup: fajnie sie trzyma na zakretach :th:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2008, 19:48 _________________________________________________ostatnio zastanawialem sie nad koncowkami wydechu... bylo kilka pomyslow, jednak dzaisj z braku czasu pomyslalem ze wypoleruje te co mam... rezultat calkiem fajny :thumbup:

przed polerka wygladaly tak

792eca2da7bf4995.jpg

po pracach koncowych... niestety korozja juz swojue zrobila i pozostaly drobne dziurki ktorych juz nie dalo sie zredukowac :disgust: ale i tak ladnie wyszlo, moim zdaniem :naughty:

4f517f8fec6dc323.jpg

46faaf07cd1c8955.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego czym polerowałeś tę końcówki wydechu??

najpierw na flexa zalozylem papier 60 i przejechalem dolne czesci aby oczyscic z sadzy i usunac glebsze wżery. pozniej recznie do zgupbienia rys kolejno papierami: 120 -> 400 -> 800 -> 1000 ->1200. nastepnie na wiertarke zalozylem krazek z filcu. koncowki nasmarowalem pasta polerska do alumunium, firmy K2, i jazda tym filcem az do uzyskania pozadanego efektu. mnie to kosztowalo okolo 2h pracy... ale mysle ze bylo warto :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...