Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi o cenę nie chodzi. Tylko żeby wlać i się nie martwić. Fakt skłaniam się ku org.

Opublikowano

Ja wczoraj zalałem Febi 06162 zielony mineralny,

stary po zlaniu do przezroczystej bańki zmieszany z 1 butelką febi-ego po płukance nawet nie odzyskał przejrzystości,

czarny jak smoła rzadki jak woda śmierdzący na kilometr ...

jak na razie po około 20-stu kilometrach na nowym płynie wszystko jest w porządku nawet odczułem poprawę w lżejszym poruszaniu kierownicą,

pojeździmy jeszcze trochę i zobaczymy po czasie jakie są rezultaty wymiany płynu w układzie wspomagania, u mnie potrzeby nie było ale na pewno nie zaszkodziło :)

jak na tą chwilę mogę polecić ową markę,

Opublikowano

Więc kupiłem i wymieniłem na oryginał. Zauważyłem że kierownica lżej chodzi niż na LHM. Co do koloru w porównaniu z febim to oryginał jeż ciemny zielony i gesciejszy.

Opublikowano

Ja też jestem już po wymianie ok 300km i szczerze wielkich różnic nie zauważyłem.

Płyn FEBI wymieniałem przy okazji montażu większej chłodnicy z A6 C5.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jaki dolać płyn do wspomagania do audi a4 b7(s4) - na zbiorniku pisze 00 2000 i only mineral. Jaki polecacie kupić?

Opublikowano

Ori G004 zalej. W każdym ASO grupy vag zostaniesz od ręki. Butla 1l styka na wymianę

Opublikowano

ale ten jest chyba syntetyk, a na tym pisze ONLY MINERAL

Więc jaki ???

Edytowane przez jary1982

Opublikowano

Ja wlalem oryginał i śmiga. A też miałem obawy.

Opublikowano

Ja też jestem po wymianie, kiera odczuwalnie lżej chodzi,stary płyn był jak cola. Mi wystarczył 1L płynu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie jaki mam dolać płyn bo mam minimum, nakrętka jest koloru szarego i jest napisane NUR G002000 MINERAL HYDRAULIKOL ?

Opublikowano

Nie dolewaj tylko wymien

Opublikowano

Nie dolewaj tylko wymien

Na jaki?

i ile 2l tak ja tu pisaliście, wyglądał na czysty ten bedzie dobry co kolega wyżej pisał

Ori G004 zalej. W każdym ASO grupy vag zostaniesz od ręki. Butla 1l styka na wymianę ???

Edytowane przez Valdasxxx

Opublikowano

Witam, podłączam się do tematu, mianowicie dzisiaj dałem pompe wspomagania do regeneracji jest ona od audi a4 b6, a ja posiadam audi a4 b7 teraz moje pytanie jaki płyn wlać? Dziękuję za pomoc

Opublikowano

LHM firmy Total

Opublikowano

Dzięki, czemu on ma przeznaczenie do Citroena i PeŻota?

Opublikowano

Do citroena na hydropneumacie

Opublikowano

Co sądzicie o tym płynie?

ASvBQK6.jpg

Opublikowano

To Febi bo jedna grupa ze SWAG.

Dobry na płukanie układu, ale nie do jazdy.

Opublikowano

To jaki proponujesz kupić na pompe regenerowaną?

Opublikowano

Ja leje wszędzie Ravenol Ssf, lub Total Cytryny jak Dev radzi.Oba git.

http://www.ravenol.pl/oleje-do-skrzyni-biegow/27-ravenol-fluid-ssf.html

A tak ogólnie to miał coś ktoś SWAG co się nie rozpadło w 3 miesiące? W każdym razie ja nie.

Edytowane przez POWER-KRIS

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.