Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7


tomek533

Rekomendowane odpowiedzi

U każdego do jakiegoś 2006 pisze tylko minerał ale aso wie ze to był błąd i leje g400 czyli syntetyczne.

Jak już chcesz minerał to LHM cytryny lub polsyntetyk Ravenol SSF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli febi zielony mineralny według was odpada tak? Tez musze zmienic płyn,czytam własnie co piszecie i sie zastanawiam co wkońcu zalać tam kurcze,syntetyk troche mi nie podchodzi bo wkoncu uklad jak i uszczelnienie jest pod minerał a znowu mineralnego ori nie dostanie...i co z tym fantem zrobic? Hehe

LHM to jest od Valvoline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalalem kilka miesiecy temu ori płyn , kupiony w serwisie skody. Zalewajacie to co zaleca producent , a nie wynalazki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem tego zdania,ale ori są już tylko płyny syntetyczne,a w naszych b5 b6 powinien być płyn mineralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim aucie wymieniłem na SWAG zielony. Po dwóch latach płyn zrobił się ciemny wymieniłem na LHM po nim kierownica wyczuwalne ciężko chodziła pojezdzilem tak ok tygodnia i wymieniłem na oryginał kupiony w skodzie i mam spokój. Mam teraz spokój ii wspomaganie lekko chodzi nic nie wyje nic nie cieknie. A koszt kutelki płynu 36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LHM to jest od Valvoline?

LHM jest firmy Total

może byc tez od Ferodo, Ate, Elf, TRW, LMa, Motula, Delphi, Castrola, Mobila i cholera wie od czego jeszcze

Total był pierwszą firmą która zaczęła robić ten płyn od 1953 roku do hydropneumatycznego citroena DS19

ale w tych czasach nazywał sie LHV :grin:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zakupie ori płyn,nie zaszkodzi napewno. U mnie w aso vw/skoda 49zl.

W Škodzie najtaniej kupisz ori plyn

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem oi płyn,mam też febiego mineralny,bo brat do swojej na dolewke kupował,i szczerze powiedziawszy to ten niby syntetyk ori jest gęsciejszy od mineralnego febi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U każdego do jakiegoś 2006 pisze tylko minerał ale aso wie ze to był błąd i leje g400 czyli syntetyczne.

Jak już chcesz minerał to LHM cytryny lub polsyntetyk Ravenol SSF.

Ja mam z 2011 roku i też pisze tylko minerał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...