Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?


gizmo8

Rekomendowane odpowiedzi

To jest szara guma, jakby były takie to B5 to chętnie bym kupił ale już wszędzie chyba pisałem i do B5 nie robią :kwasny: Ale to pewnie dlatego że bardzo mało (z tego co widzę) wyszło takich wersji :wink:

Nie zalatuje to wiochą ? Jestem ciekaw jak ta guma wygląda po roku użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - żadne patexy czy inne cuda TYLKO ORYGINAŁ . Przód razem z tyłem w 200 zł się wyrobicie i macie dywaniki na lata . To może jak macie audi to sobie kupcie z Poloneza korytka dla świnek - też zatrzymują wodę :) :) .

Nie wywalę 2 stówek na gumy które i tak wyglądają z d*py... :facepalm: No chyba że spotkasz gdzieś jasno szare ori gumy do B5 to daj cynk :naughty: Od razu lecę i kupuję :naughty:

Nie zalatuje to wiochą ? Jestem ciekaw jak ta guma wygląda po roku użytkowania.

Wiochą to zalatują moje czarne gumy na jasnoszarej podłodze... :facepalm: No chyba że masz czarny środek to wtedy też wiocha z jasnymi dywanikami :wink:

A miałem kiedyś szare dywaniki ori w Skodzie Felicii bo tam szare wnętrza były i po 15 latach było kilka plam odbarwionych na tych dywanikach ale muszę przyznać że to autko było do "ciorania" i jak było sprzątane raz na rok to świat :wink:

Jakby ktoś się zastanawiał nad Petexami to ja dziś własnie zamontowałem.

Oto efekty: Photo Album - Imgur

No ja po tych zdjęciach uważam że moje taniochy z Poloneza pasuję o niebo lepiej :doh:

A ma ktoś zdjęcia oryginałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się jeszcze zastanawiam.... czy jest jakaś różnica między dywanikami między przed- a poliftem?

W sensie kształt, ułożenie tych stoperów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odnośnie dywaników też miałem dylemat jakie kupić czy oryginalne czy jakieś inne ale wybór padł na oryginalne i nie żałuje JEDYNE ORYGINALNE DYWANIKI GUMOWE AUDI A4 B5 95-00 (2819295073) - motoAllegro

za przód zapłaciłem 119 zł plus kw na prawdę polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odnośnie dywaników też miałem dylemat jakie kupić czy oryginalne czy jakieś inne ale wybór padł na oryginalne i nie żałuje JEDYNE ORYGINALNE DYWANIKI GUMOWE AUDI A4 B5 95-00 (2819295073) - motoAllegro

za przód zapłaciłem 119 zł plus kw na prawdę polecam

Przepłaciłeś :decayed:

W ASO za przód 105zł brutto wołają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - żadne patexy czy inne cuda TYLKO ORYGINAŁ . Przód razem z tyłem w 200 zł się wyrobicie i macie dywaniki na lata . To może jak macie audi to sobie kupcie z Poloneza korytka dla świnek - też zatrzymują wodę :) :) .

Jak za 200 mi zalatwisz ori to powiedz gdzie ?

Przeczytaj wyzej ceny podalem ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem że sa wyższe, mam je w drugim aucie, ale denerwuje mnie w nich to że jak jest sucho i sie przybrudzą to ten kurz widać dopóki sie ich nie umyje wodą.

W ogóle to chciałem znaleźć dywaniki w których po stronie kierowcy jest jeszcze kawałek gumy na lewa nogę na ten podnóżek ale lipa trochę, nie znalazłem.

kolego te masz z tym kawałkiem gumy na podnuzek.

AUDI A4 B5 1995-2001 dywaniki gumowe KORYTKA (2767154487) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie, co prawda nie są idealnie dopasowane, ale swoją funkcję spełniają, guma solidna, woda się nie wylewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odnośnie dywaników też miałem dylemat jakie kupić czy oryginalne czy jakieś inne ale wybór padł na oryginalne i nie żałuje JEDYNE ORYGINALNE DYWANIKI GUMOWE AUDI A4 B5 95-00 (2819295073) - motoAllegro

za przód zapłaciłem 119 zł plus kw na prawdę polecam

Przepłaciłeś :decayed:

W ASO za przód 105zł brutto wołają

W jakim mieście bo u mnie znajomy za przód z tyłem zapłacił coś koło 300zł w lelku w opolu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie dywaników itd. proponuje sie zglosic do uzytkownika musti :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby podać numery ori dywaników? Nie mam w tym momencie Etki pod ręką, a pewnie nie tylko mi się przydadzą - na jednej z podanych aukcji znalazłem tylko początek: 8D1 061 ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też twierdziłem ze tylko ori ale kupiłem te

AUDI A4 B5 94-01 DYWANIKI KORYTKA GUMOWE wys24h (2823421933) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jestem zadowolony, co prawda mata do bagażnika którą zamówiłem jest trochę plastikowata i będę chciał ja zmienić ale póki co wszystko jest ok, spokojnie moge polecić, dywaniki nie śmierdzą są dobrze wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem numery - 8D1 061 501 A czarne, 8D0 061 511 5 28 szare - niestety, w Aso powiedzieli mi że zaprzestano produkcji w maju tego roku; ponoć w Polsce w magazynach już nic nie zostało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio kupiłem Rezaw-plast , polecam z czystym sumieniem , Polski produkt ale bardzo starannie wykonany , wszystko pasuje i mają wysokie ścianki więc jak sie błoto i snieg roztopią to nie dostaną sie dalej. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ori na przód i jestem zadowolony w 100%, jedynie korytka mogłyby być ciut wyższe...

tylko ciężko znaleźć ori na tył do b5 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odnośnie dywaników też miałem dylemat jakie kupić czy oryginalne czy jakieś inne ale wybór padł na oryginalne i nie żałuje JEDYNE ORYGINALNE DYWANIKI GUMOWE AUDI A4 B5 95-00 (2819295073) - motoAllegro

za przód zapłaciłem 119 zł plus kw na prawdę polecam

Przepłaciłeś :decayed:

W ASO za przód 105zł brutto wołają

W jakim mieście bo u mnie znajomy za przód z tyłem zapłacił coś koło 300zł w lelku w opolu :wink:

Bielsko-Biała Inter-Welm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam rezaw-plast. Mam je drugi rok i sprawują się świetnie. Solidnie wykonane z wysokiej jakości miękkiej gumy, nie śmierdzą. Przednie pasują idealnie do ori stoperów, z tyłu zamontowałem dołączone do dywaników, nic się dzięki temu nie przesuwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...