Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] PILNE !!! temperatura wody TDi


aras.uk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

jutro jade do polski i auto mnie denerwuje.... Rano odpalam auto i po 15min nagrzeje sie do 90 C. nastepnie spada do 60 C. gra jak mu sie zachciewa... ogrzewanie jest !!! termostat wymieniony!!! woda w zbiorniku letnia!!!

Kazdy moj poprzedni diesel mial zawsze jak slup 90 C...

pomozcie szybko... matrwic sie tym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa z tym czujnikiem... naprawde zeby w miescie spadala do 60.. na trasie czasami trzyma czasami spada... boje sie i ustawiam ogrzewanie na maxa !!! 2 sprawa wydaje mi sie ze jak wlacze Econ to silnik jest mocniejszy po wylaczeniu muli... to normalne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam tak że jak jest zimny i ustawie spore dmuchanie (tak za połowe klimatronika) 26stopni to mi się zagrzewa po ok 20km trasa+miasto po pół, ale jak już złapie 90stopni to trzyma, chyba że na postoju na wolnych obr dam duże dmuchanie to spada temperatura. jak nie szaleje z temperaturą -tak ze 3-4 kreski to jest ok łapie temperature po ok 5-10min i też się zastanawiam czy to jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam tak że jak jest zimny i ustawie spore dmuchanie (tak za połowe klimatronika) 26stopni to mi się zagrzewa po ok 20km trasa+miasto po pół, ale jak już złapie 90stopni to trzyma, chyba że na postoju na wolnych obr dam duże dmuchanie to spada temperatura. jak nie szaleje z temperaturą -tak ze 3-4 kreski to jest ok łapie temperature po ok 5-10min i też się zastanawiam czy to jest ok?

to jest normalne w dieslach

diesel ma mocną utrate temp.

było o tym na forum mase tematów poczytajcie trochę

jeśli temp. skacze to masz walnięty czujnik temp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak masz wyłączone ECON to w tym czasie włączasz klimatyzacje, która mocno obciąża silnik. W AFNnie trochę poczujesz spadek mocy na włączonej klimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...